300 of Cosa Nostra

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Bugsy , frumos ai grait tu mai sus , fara cuvinte,si da ,pot sa iti spun ca in proportie de 90% ai dreptate .
Dar,ca intotdeauna exista un DAR , te rog nu generaliza nici tu ,cum probabil crezi ca a facut unicool..prin faptul ca luati sate de la un jucator care este fara calculator si nu mai joaca nu inseamna ca "alianta de pe locul 1 se chinuie cu o amarata de alianta (adica voi) , nu uita ca atunci cand anonim era online , 300 pierdea zilnic 1 sat , deci te rog ..ramai la concret si nu fa in asa fel incat sa frizezi cu impertinenta !
Nu ne chinuiam cu voi ptr ca din cate stiu eu doar anonim si inca vreo 3 jucatori se luptau cu voi ..si era suficient !

Acum daca nu am dreptate in ceea ce spun (grepostats indica totul ptr cei care nu cred) te rog sa ma contrazici!
O zi buna!
 

DeletedUser

Guest
Daca cumva aflu ca cel care l-a mintit pe unicool ca as fi spion e din cosa nostra credeti-ma ca nu va fi bine.Atat am avut de spus!
 

DeletedUser

Guest
Ce cautati atatea scuze dc a pierdut An0nim orashe, ca are nu stiu ce problema sau nu stiu cum, ca voi ati luat orashe de la iosif69 la fel.

@N0Problem ramane cum am vorbit.
 

DeletedUser

Guest
Lulus,calm ,tocmai asta spuneam si noi...BRAVO lor, au prins omul in offside BRAVO lor , dar ptr asta sa nu generalizeze ..ca ne "chinuiam" :)
Anon1m a pierdut si cam atat,isi va revenii mai ales ca a revenit in joc ..om trai si om vedea ..si repet ..nu scuzam ci felicitam :) .
 

DeletedUser

Guest
Se pare ca THE BLACK PEARL sau gandit sa ma felicite

Daca nu puteti sa faceti nimic va folositi de ce puteti :de fulgere si cutremure

da-ti cu tot ce aveti dar asta face numai sa ma streseze si sa devin mai puternic

daca cu atacuri nu puteti sa-mi faceti paguba va-ti gandit ca imi veti face distrugand orasele ,bafta la incercare, ma asteptam la ceva mai organizat

dar pt inceput pot zice ce e bine si asta ,dar astept atacuri si navele de colonizare sa vad si eu de ce sunteti capabili ca pana acum am avut parte numai de incapabili din partea voastra

nu are rost sa zic mai mult ca e in zadar :rolleyes:

un salut tuturor care fac acest joc sa fie mai interesant;)
 

DeletedUser

Guest
nu te grabii colega, razboiul nu se castiga intr-o zi. numai hitler credea ca in 3 luni cucereste moscova :)
Razboirul trebuie calculat, acuma stam ne organizam, fumam o tigara, ne mai organizam putin. Si la momentul respectiv o sa ne auzim.
Oricum analist inca da cu toata alianta voastra de pamant in zona lui, eu momentan ma refac dar o sa aveti o surpriza si de la mine cat de curand in zona mea, iar anonim nu se grabeste.
Asa ca ati castigat o batalie momentan, va rog nu exagerati :)
 

DeletedUser

Guest
cum am zis pt inceput e bine astept continuarea sau ceva nou

pana acum ce ati facut nu poate fi refacut in cateva ore asa ca inainte cu planurile

si dati pe unde puteti cu ce puteti dar fiecare cred ca ar trebuisa vb ceea ce face nu ce fac altii

nu trebuie sa minti tu pt altii sau sa zici tu ceea ce nu stii cu siguranta ca poti sa devii un mincinos asa sa vina ei sa zica daca au ceva de aratat ca asa nu vor avea scuze ca ei nu au zis si nu au facut isi vor arata adevarata fata si nimeni nu va putea contrazice acest lucru


un salut :D
 

DeletedUser

Guest
pai un fulger se da odata la 2 ore.
cariera de piatra la nivel 40 dureaza sa o faci cat? 5-6 ore? asta inseamna ca pana se face o cladire eu mai dau jos 2 :)
 

DeletedUser

Guest
dany....era o fraza care spunea ca in dragoste si razboi e permis totul....nu folosim tertipuri de genul celor din IMPERIVM cu spart parole si mai stiu eu ce.ne limitam la ceee ce ne permite jocul si vrajile fac parte din joc si sunt permise.nu va tine?asta este....te stresam?pai inseamna ca stai prost cu nervii dca te stresezi de la un joc online.

@bugsy....nu ma cert cu tine nici aici nici in joc....ti-am mai zis...ramane de vazut daca am avut dreptate sau nu cu ce ti-am spus.incerci sa iti pui alianta intr-o lumina pozitiva si iti inteleg ardoarea cu care ii aperi si-i lauzi pe colegii si aliatii tai, dar nu uita ca noi suntem 100 din care nu toti online deodata, iar aliatii nostri sunt pe alta mari si cu alte razboaie decat noi, iar voi sunteti vreo 240 care va luptati cu noi si socotiti faptul ca aveti mult mai multi jucatori de peste 100.000 de puncte ca si noi.si totusi ne batem pe 3 fronturi cu 3 aliante de top si ne mentinem pe 1 fara prea mari eforturi.inca asteptam sa apara Andreea Marin sa ne arate surprizele alea de care vorbiti de un secol.
 

DeletedUser

Guest
va luptati singuri, io vad ca aveti destui aliati cu care si noi la randul nostru ne luptam cu ei, iar dupa cum aveti obiceiul va pupati intre voi...
 

DeletedUser

Guest
ma lulus de atata timp de cand postezi pe forumul asta nu te-am vazut niciodata sa postezi si vro fapta de isprava de a ta. numai vb :)
 

DeletedUser

Guest
extraordinar. ai rupt si tu niste brieme de la un jucator de 24.000 de puncte, colac peste pupaza mai era si din wing =))

Deci tu ai nevoie sa ataci numai pestisori din astia mici ca sa reusesti sa castigi? Cand o sa vedem si noi de la tine pe un jucator cu peste 150.000 de puncte? :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Hahahaha, amuzant esti "bre", crezi tu ca nu am ce face decat sa ma laud orice beshina data? Daca erai atent iti dadeai seama ca acel print e la misto aratat tie/voua si ca de obicei ati muscat, cel putin tu:), io's prea slab ca jucator ca sa ma remarci tu spidere...

P.S: unicool merge forumul?
 

DeletedUser

Guest
io's prea slab ca jucator ca sa ma remarci tu spidere...

chiar daca ai vrut sa fii ironic, sa stii ca nu ti-a reusit, pentru ca ai spus un mare adevar :)

Pana acuma ai iesit in evidenta cu vorba multa, sate cucerite din alianta ta si joc zero. Dar daca nu ai vazut suntem aproape vecini, asa ca "bre" o sa vedem odata pentru todeauna cine are dreptate :)
 

DeletedUser

Guest
moto-spider ti-a multumit petfeli pt biremele pierdute la el?:D
 

DeletedUser

Guest
moto-spider ti-a multumit petfeli pt biremele pierdute la el?:D

daca vb in momentul cand a cucerit el orasul zarina de la voi a fost chiar distractiv. Atunci au fost briemele mele. Cati ati fost care ati dat atacuri pe toate orasele lui? Oricum numai nume "grele" din alianta voastra, cu puncte garla. Si ce ati facut atunci?
Ati luat-o peste botic si baiatul a ramas cu orasul :)

La ultimele atacuri toate briemele posibil au fost ale lui, eu nu am fost anuntat

Apropo revenind la subiectul pe care tu tot il aparai:

SUNT IOSIF69 JUCATORUL DE PE PRIMELE POZITI IN CLASAMENT DIN LUMEA GAMMA DIN ALIANTA JUST DO IT..SI CAUT RAZBUNARE PE.....CEI CARE MAU BANAT SI DIN CAUZA UNORA,,SE STIU EI,,,ADMINI SI...BAFTA LA JOC...

Asta am vazut pe epsilon unde baiatu si-a inceput cont.
In afara faptului ca era pe locul 3, ar fi putut sa mentioneze ca s-a luptat 2 luni cu doar 2 oameni si nu a reusit sa ia decat 2 orase, cu toate ca avea in spate toata alianta.
Asta mai zic si eu jucator profesionist =))
Iosif remember Sorini si Birigutz, inainte sa iti aduci aminte ca erai pe locul 3.
Pt amatori vedeti posturile lui anonim cu cei mai slabi atacatori, si o sa vedeti ca Iosif inca era in top :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus