300 of Cosa Nostra

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Va astept,sa ma luati incet doar la inceput.Succes!

@unicool,scuze ca am intervenit.
 

DeletedUser

Guest
lasa ca vb io cu unicool sa te ierte ca ai postat pe forumul extern:p
 

DeletedUser

Guest
Nu ca am postat pe forum,ca am intervenit in discutia voastra.
 

DeletedUser

Guest
crezi ca ne uitam la "giganti" ca tine? ii luam pe astia mai mici si fara aparare... Sa nu ai soarta lu gora, be careful

esti tare... soarta lu gora...ia zi mah lulus ce soarta sa am dupa ce m-a tradat alianta si au trecut toti la voi cat v-ati chinuit sa-mi luati orasele de langa voi si cate trupe a-ti pierdut si cate nave de colonizare daca nu ma insel cel putin 10 intr-o sapt si trupe fara numar.sa te uiti la medaliile mele sa vezi de cate ori am fost cel mai bun aparator si ce sa zic am renuntat la gamma ptr ca nu am timp taota noapte sa ma joc cu voi am o viata care trb sa o traiesc si nu cred am avut o soarta teribila, nu am dat inceput nou ci doar am preferat sa sterg contu si din orase a-ti inceput sa luati dupa ce am dat stergere cont in afara de cele cedate lui rapsodie asa ca... shut up!
 

DeletedUser

Guest
numai cauta scuze, ti-ai luat-o ce coaja si gata. Crezi ca daca dadeai inceput era altceva?
Sa iti aduc aminte de un text de al tau : " am luat orashe aproape de lulus sa il atack, ca locul 1 de pe marea 56 imi apartine mie"
daca nu scriai acest text inca mai erai prin jocul asta.
 

DeletedUser

Guest
1.inca mai sunt in jocul asta
2. daca nu erau atatia tradatori in alianta poate ca eram pe primul loc... sau poate era mai bn sa-i fi tradat eu si sa le iau orasele asa eram sigur pe primul loc
 

DeletedUser

Guest
epsilon...oricum gamma e amintire ptr mine nu ma mai intorc chiar daca aveam puncte cultura ptr 22 de orase, poate multi care erau pe langa mine inca se chinuie sa mai faca puncte ptr inca un oras, am renuntat din cauza timpului limitat. nu cred ca o sa stau mult pe epsilon poate doar daca gasesc concurenta, daca nu renunt sigur
 

DeletedUser

Guest
numai vad nici o activitate din partea Perlelor pe aci, va dat unicool interdictie? Sau numai aveti cu ce va lauda?
 

DeletedUser

Guest
rog un moderator sa inchida acest topic.nu mai este de actualitate.300 of Cosa Nostra au devenit La Cosa Nostra apoi istorie pe server.....

RIP La Cosa Nostra !
 

DeletedUser

Guest
Sterge-ti lacrimile de crocodil batrane si povesteste mai pe larg istoria.Vezi oamenii mei de baza daca au disparut odata cu alianta.Dupa cum ti-am zis,aveti meritul vostru de a pune umarul la disparitia aliantei mele,dar nu si a oamenilor de baza din ea.Abia acum incepe "distractia"...Puteam inca sa functionam in formula veche dar era mai greu si in plus timpul mi-a devenit un inamic redutabil.Prin "destramarea" noastra s-au intarit aliantele prietenilor mei tziganu si lulus.Sunt multe de zis,cei ce sunt implicati cunosc exact situatia si constientizeaza realitatea actuala.Rog totusi sa exprimati puncte de vedere la un mod cat mai obiectiv,pentru a nu prezenta o imagine falsa celor care nu sunt implicati direct.
Ati castigat o lupta,dar nu si razboiul.
Sunt pro pentru stergerea subiectului daca nu mai exista interes asupra sa.
 

DeletedUser

Guest
si unde am gresit?am zis ca ati devenit istorie nu am zis nimic de faptul ca avem sau nu vreun merit.nu mai exista La Cosa Nostra(La Coasa Noastra cum imi placea mie sa ii spun) ci ati fuzionat cu Knights si JUST DO IT.de acum le redenumim in Knights of Horor si JUST LOSE IT cu punct. si deschidem un topic nou.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus