“Personalitatea Lunii pe Lumea Xi“ - FINALA

  • Autor subiect gabr13llaa
  • Data de început

“Personalitatea Lunii pe Lumea Xi“ ?


  • Total votanți
    75
  • Sondaj închis .
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Stii pana la urma ,e o vorba "rumaneasca","pestele de la cap se impute..",daca se da voie ..inseamna ca e fara interes pollul....si facut ca sa mai aduca "cititori" caci altfel ..MOARE ...da pe bune ca moare...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Bubulica,Anca si Sufarrr: Ce de frustrati sunteti... =))
Am facut doar o mica demonstratie... :p

Cu restul nu am nimica. Chiar sunteti de treaba, asa ca mine. Eu ma inteleg bine cu toata lumea, am multi prieteni, imi ajut prietenii, insa cand vad ca 2-3jucatori nu ma suporta si fac circ pe tot forumul ca am primit voturi, ma fac sa le raspund cu aceeasi moneda.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Bubulica,Anca si Sufarrr: Ce de frustrati sunteti... =))
Am facut doar o mica demonstratie... :p

Cu restul nu am nimica. Chiar sunteti de treaba, asa ca mine. Eu ma inteleg bine cu toata lumea, am multi prieteni, imi ajut prietenii, insa cand vad ca 2-3jucatori nu ma suporta si fac circ pe tot forumul ca am primit voturi, ma fac sa le raspund cu aceeasi moneda.

Despre ce vorbim acolo??
Ce demonstratie...?..pfff ma omoara curioziatatea .....:D
Hai maaaaaaa.., nu vi asa secretos ca ma "ucizi ":D
 

DeletedUser5689

Guest
:))
hey ia gata cu cearta
aici e vb de altceva
lasati cearta
 

DeletedUser

Guest
Exact, e vorba de cu totul altceva, altceva pe care Rebelul se face ca nu pricepe si devine enervant deja cu incapatanarea asta a lui de a deveni vedeta peste noapte, desi nu se vede nimic din urma lui, nici macar praf :)) Mai ramane sa-l vedem la OTV si a indeplinit conditiile pentru a fi "vedeta de carton" :)))))))))
 

DeletedUser5689

Guest
Exact, e vorba de cu totul altceva, altceva pe care Rebelul se face ca nu pricepe si devine enervant deja cu incapatanarea asta a lui de a deveni vedeta peste noapte, desi nu se vede nimic din urma lui, nici macar praf :)) Mai ramane sa-l vedem la OTV si a indeplinit conditiile pentru a fi "vedeta de carton" :)))))))))
hey am zis gata cearta
omu destept cedeaza primu cel prost continua cu atacarea celuilalt
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus