“Personalitatea Lunii pe Lumea Xi“ - FINALA

  • Autor subiect gabr13llaa
  • Data de început

“Personalitatea Lunii pe Lumea Xi“ ?


  • Total votanți
    75
  • Sondaj închis .
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
ce glume bune ai ... :))
Si daca iti demonstrez ca scot Asii din maneca si castig iti stergi contul definitiv ? Sau daca nu prefer sa fiu intre primii 3.

Rebeliune.....
00020400.gif
,te doare tare capul ?
ca remediu incearca asta,poate scapi de migrenele ce iti paralizeaza neuronul unic si singuratec>>>
000201B8.gif

apropo ..saracu ...mai face sinapse ?..sau ideile astea le copii de undeva?,cine stiee...:D
000201D6.gif
 

DeletedUser

Guest
Hey Sexy io de ce nu apar in acea lista? Data viitoare sa numai faci greseala asta.
 

DeletedUser

Guest
Rebeliune.....
00020400.gif
,te doare tare capul ?
ca remediu incearca asta,poate scapi de migrenele ce iti paralizeaza neuronul unic si singuratec>>>
000201B8.gif

apropo ..saracu ...mai face sinapse ?..sau ideile astea le copii de undeva?,cine stiee...:D
000201D6.gif

Neuronul meu face bine, si-a facut prietena si are cu cine comunca. Al tau am auzit ca a murit de plictiseala si a disparut si ala bietu...
Eu zic sa nu ne abatem de la subiect si sa incepem sa ne certam... cu toate ca sunt un ,,maestru".
Ai stat mult pana ai gasit emoticonurile alea ? =))
 

DeletedUser

Guest
:D Ce a facut ..si-a gasit ..ce ???lol ma tu visezi ...ciupestete repede sa nu ramai marcat de vre-un vis ...din acela mai deocheat ce lasa urme vizibile ...stii tu unde ;)
Nu ne abatem de la nimic ...TU esti "subiectul" aici...si ce zisei ca esti ..."maestru ""'.....????in ce ??\
Poate in asa ceva
0002072A.gif
:D
cat despre emoticoane ...nu conasule ..nu, nu ma chinui ...o fac cu placere;)...ce nu fac eu pentru "personalitatea "ta...
uite mai mereu iti fac si cate un cadou...sa te simti in largul tau ,destins ..si senin..B-)
00020258.gif
 

DeletedUser

Guest
Uite mai rebeliune ,de ce esti tu in stare:D
Mai ,mare e gradina domnului,si multe necuvantatoare inutile in ea,serios.Ai citit din ceea ce ai scris vreodata...ma baiete ,tu de ceea ce suferi se numeste altfel,GRANDOMANIE,e specifica unor anumiti subiecti cu ceva deviatii de o anumita natura ;)
Uitati-va si voi pe cine il votati aici pe Xi,ma rog cred ca cei din Zeta te-au votat,

Daca doresti pot sa ma laud ca joc de mult timp Grepolis, ca am facut performante bune, ca am condus cele mai puternice aliante, ca am ajutat multe aliante, multi jucatori. Mereu am avut rabdare si i-am invatat pe cei incepatori cu ce se ,,mananca" Grepolisul. Sunt o fire deschisa, comunic cu toata lumea,etc. Pot sa iti fac un Roman cu persoanlitatea mea..

Sa zicem ca personalitatea lunii nu se refera la luptatori si nivelul de puncte !
Personalitate= popularitate,sociabil,deschis,etc. Asa cred eu.

Pai nu ai de unde sa auzi de mine ca iti trebuie programare ca sa ajungi sa vorbesti cu mine.
Nu a mai auzit nimeni de mine. Las adevarul sa se reflecte. Esti multumita ? Doar tu acuma m-ai descoperit... nu te simit onorata ca ai onaoarea de a schimba cuvinte cu mine ? Eu as anunta si vecinii ca stai de vorba cu mine... =))
Deja facem off-topic. Daca doriti ca un jucator sa iasa, nu aveti decat sa il propuneti. Ce conteaza ca esti pe primul loc la luptatori ? Te ajuta cu ceva ? Personalitatea inseamna altceva. Cauta in DEX.

Si tu te consideri personalitate ,pfffff....omule...la control.....repejor ca e de rau!!!
 

DeletedUser

Guest
@bubulica:Nu judeca cartea dupa coperta!Fiecare om are calitati dar si defecte...nu fii atat de rautacios!il judeci superficial deoarece inca probabil n-ai avut ocazia de a lucra cu el in echipa , de a vedea cat de bun coleg este rebelul!Si legat de voturi...fiecare are dreptul sa voteze persoana care i se pare demna pentru acest titlu!Tu ce faci?!....te dai in spectacol pe aici!Cu ce te face asta mai bun decat el?!
@Amandoi:Credeti ca daca va certati aici, ca niste copii de 10 ani dovediti ceva?!
@Rebelul:Vorba ta :"Cel destept cedeaza" ....te rog sa pui in practica aceasta teorie....
 

DeletedUser

Guest
Acum,pot interveni,in sfarsit si eu...Draga "noastra" olimpica...Daca tu crezi ca "Rebelul" este atat de bun coleg (nu am avut ocazia sa fiu in aceasi echipa,cu el) foarte bine,dar,nu te amesteca in treaba lor..."Violenta naste violenta"...Aici nu este vorba de violenta,dar,daca doi oameni se "consulta",nu trebuie sa vina un al rteilea,sa-i certe...Lasa-i in treaba lor,caci dupa,se vor naste noi "bucurii".
 

DeletedUser

Guest
@bubulica:Nu judeca cartea dupa coperta!Fiecare om are calitati dar si defecte...nu fii atat de rautacios!il judeci superficial deoarece inca probabil n-ai avut ocazia de a lucra cu el in echipa , de a vedea cat de bun coleg este rebelul!Si legat de voturi...fiecare are dreptul sa voteze persoana care i se pare demna pentru acest titlu!Tu ce faci?!....te dai in spectacol pe aici!Cu ce te face asta mai bun decat el?!
@Amandoi:Credeti ca daca va certati aici, ca niste copii de 10 ani dovediti ceva?!
@Rebelul:Vorba ta :"Cel destept cedeaza" ....te rog sa pui in practica aceasta teorie....
Domsoara,ca "mataluta "cu olimpiadele eram acum 25 de ani
Te rog eu ...nu imi da TU mie lectii de viata !
Sau tu esti asul Rebelului din maneca??patetic ...
si reeditez ....ba chiar sunt cu "personalitatea "in echipa.......asa ca te rog ....evident dupa "moartea prematura" a defunctei IRR.....
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
N-ai cu cine... niste pamfleti...

P.S: Orice asemanare cu persoane din viatza reala e doar o coincidenta. :D
 

DeletedUser

Guest
Nu eu nu ma supar, puteti sa ziceti ce doriti. Eu de jucatorii mei am mare grija si ii ajut. :p
Doar ca unii nu ati jucat cu mine, si vorbiti fara sa ma cunoasteti cu adevarat. Aici pe forum este alta treaba.
 

DeletedUser

Guest
cine nu a jucat cu tine ,batrane???
je???total gresit ..se poate vorbi si de prezent ca e activ inca:)
grija,iar ma repet ,cum ?cand ?unde ?pe Xi ????
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Rebelul, tu suferi tare de tot, baiete, fa-ti un control ca e cazul. Deja suntem mai multi care iti spunem asta. Vrei sa fii bagat in seama cu orice pret si faci orice pentru asta. Tu si cu siliconatele de la TV, gen Bianca lu' Bote, Madalina Crudu sau cum o cheama, Simona Senzual si restul, ca nu le stiu chiar pe toate...
Tu vrei sa fii personalitatea lunii si pe Lumea Xi si pe Lumea Zeta. Intrebarea de 1 milion de puncte este "de ce"????
 

DeletedUser

Guest
Nu eu nu ma supar, puteti sa ziceti ce doriti. Eu de jucatorii mei am mare grija si ii ajut. :p
Doar ca unii nu ati jucat cu mine, si vorbiti fara sa ma cunoasteti cu adevarat. Aici pe forum este alta treaba.

Ce sa joace cu tine, la cele 6(sase) puncte de batalie ca atacator pe care le ai? :)))))))))
 

DeletedUser

Guest
Acum putin timp,rebeliunea,mi-a "suferit" destul pe profil...Am lasat acele mesaje,pentru a fi vazute de toata lumea.Am stat retras pana acum,dar,gata...
Daca am lua-o normal,la,Bugsy nu s-a auto votat,cum a facut rebeliunea...Dar,sa vedem cine a votat pentru el,totusi:

Adelina - Fost lider in I.R.R,alianta lui,+ ca este "meditata" de acesta.
Snoop - Fost lider din alianta I.R.R


Numai continui,deoarece sunt multe persoane,din cei 24,care l-au votat,din cauza ca au primit drepturi in I.R.R...
 

DeletedUser

Guest
Pai si aici e Romania, nu numai in viata reala, ce va asteptati? Sa fie un vot corect? Mita electorala merge oriunde :))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus