“Personalitatea Lunii pe Lumea Xi“ - FINALA

  • Autor subiect gabr13llaa
  • Data de început

“Personalitatea Lunii pe Lumea Xi“ ?


  • Total votanți
    75
  • Sondaj închis .
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Va rog sa votati “Personalitatea Lunii pe Lumea Xi“
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3972

Guest
sa nu se supere bugsy pe mine,dar l-am votat de dandy1sgc.chiar merita.
 

DeletedUser

Guest
dar erau mai multi pe care erau la propuneri, AlexDanciu nu este pe lista de votare, de ce ?
 

DeletedUser

Guest
Daca as fi putut vota 2 jucatori, as fi votat Bugsy si dandy1sgc pentru ca-mi sunt prieteni si amandoi merita. Din pacate l-am votat decat pe dandy1sgc :)

Sorry Bugsy. :(
 

DeletedUser

Guest
Nu multi il stiu pe Bugsy prea bine , dar eu il cunosc cat de cat , si merita sa castige , este un jucator foarte bun :D.
 

DeletedUser

Guest
mai " rebe'' eu am propus cu ghilimele...ca ai fi ...toate minunatiile alea,ar fi trebuit sa fii perfectiunea intruchipata:D,insa vad cu stupoare ca esti votat!!!
Doamne...Doamne......cu ce ti-am gresit,de il voteaza pe "dansul" la personalitati :|:-/
Asta dra gabi a facut-o ...sa facut ca nu vede ghilimelele ..si am tipat ca le-am pus..dar nimic.
Cred ca o sa am mustrari de constiinta majore daca te aleg pe tine in urma pollului.....serios vorbesc!!
 

DeletedUser

Guest
si inca ceva......doamna gabi ...pai''subiectul '''mai sus mentionat se pare ca sa votat singur ....si cred ca nu ma insel........pai se poate??? e corect ???
Rebelule.....:) ma esti tare..te votezi singur ca fiind personalitate ..aaaaa?
ce baiat ....adica ce personalitate....marcanta...raman siderat!

Proba;#

Rebelul
18 39,13%

1.
2.
3. ,
4.
5. ,
6.
7.
8.
9.
10.,
11.,
12. Rebelul,
13. l,
14. ,
15.,
16.,
17. ,
18.
 

DeletedUser

Guest
Da, m-am votat cu un vot... probleme ?
Am dreptul la un vot. Doar nu o sa votez pe alticineva. Stii... Presedintele cand merge la vot, voteaza pe altul asa-i ? =)))
 

DeletedUser

Guest
Da, m-am votat cu un vot... probleme ?
Am dreptul la un vot. Doar nu o sa votez pe alticineva. Stii... Presedintele cand merge la vot, voteaza pe altul asa-i ? =)))
rebeliune :) nu ai inteles nimic ,de fapt nici nu ma asteptam sa intelegi:D
1. pana acum ,cei care erau in POLL nu aveau dreptul sa voteze,iti spun din experienta....
2. nu e etic (a se vedea DEX) sa te votezi pe tine insuti atat timp cat cat votul e vizibil!!
App nu cred ca ai varsta de a vota si de aceea parerea ta despre alegeri prezidentiale nu e verosimila,acolo e vorba de altceva......in speta votul e secret ..aici din pacate ..NU my dear ...si risti in a cadea in derizoriu,:Dcum ai si facut de fapt.;)
tinand cont ca joc si pe Xi nu mi-ar face placere ca sa fie desmnata o asemenea personalitate:p,care culmea..a fost notata ca as fi propus-o EU.....ti-am spus ca am mustrari de constiinta majore deja!!
 

DeletedUser

Guest
Da. Merci. Totusi nu ma aflu printre ultimii... nici nu ma asteptam sa fiu cel mai bun la voturi pe aceasta lume. Asa ca sunt multumit.

ps: inca nu am dat toti asii din maneca... asa ca mai poti posta o multime de comentarii pe aici.
 

DeletedUser

Guest
Tu ASI ?:D
nici nouari nu ai ..;)
iti dau o chita roiala de numa numa :)))
 

DeletedUser

Guest
ce glume bune ai ... :))
Si daca iti demonstrez ca scot Asii din maneca si castig iti stergi contul definitiv ? Sau daca nu prefer sa fiu intre primii 3.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus