Rezultate căutare

  1. Roata Luptei 2024

    Bine ca voua va raspunde cineva la tickete, la noi abia acum cateva min a binevoit. Nu este ok sa ne ignore. Daca vrea respect, sa ofere la randul lui.
  2. Roata Luptei 2024

    @Stil cum facem cu rezolvarea problemei? La tikete nu raspunde nimeni..E nevoie sa mergem mai departe pt a se rezolva problema? Sau ne dem ca esti un comunity manager cel putin la minimum de asteptari si rezolvi problema. Cam multe probleme pe serverele romanesti, o fi mereu vina jucatorilor...
  3. Ăștia din Friends !!!

    Nu era nici jocul, dar asta e alta poveste!
  4. Lumea Zeilor aka S I N O P E

    Informatiile sunt eronate? Eu imi amintesc altceva...Hai maxim 2 luni , ca sunt intr-o dispozitie buna. Tu te lauzi cu performantele unei aliante careia i-ai furat numele..In rest? A, da, cu goldul bagat aiurea.. Iar cine ma suna sau pe mine , chiar nu e problema ta. Iar vorbesti sa nu adormi...
  5. Lumea Zeilor aka S I N O P E

    Intrebare : ma cunosti? Sau vorbesti si tu ca sa nu adormi? Eu stiu despre tine ca esti ala care sterge in maxim o luna, asa umbla vorba ... Fii baiat de treaba si nu ma mai pomeni, ca nu e cazul!
  6. Încercările divine ale lui Hermes

    Atena - ZapacitaTa
  7. Încercările divine ale lui Hermes

    Hades
  8. Spam

    Tu suferi de nebagare in seama sau cum?
  9. Spam

    Te-ai mutat pe extern ca nu mai joaca nimeni cu tine pe aici? Si acolo dai fake?
  10. Spam

    Eu nu ma omor ,dar iti vand tie niste ponturi ..donez si cele necesare pt a scapa umanitatea de unul ca tine! Cat despre cei doi retarzi ofticati ca le zburau orasele ,au gasit si ei sa se lege de fie-mea!Oare de unde stiau de ea? De la tine.. Deja devin imuna,atat va duce capul ,atat faceti...
  11. Spam

    Ce ai facut , bobita? Nu te mai ti la nave? Mare jucator..Te-au rupt baietii! Jucatorule care esti! Mister Ragee ,esti praf fara fake...
  12. Spam

    Cand ajung acasa, o sa le arat oamenilor ce mare jucator esti tu.. Cum stai blindat langa noi si faci ce stii mai bine.. Dai fake ca un tembel. .Asta apropo de corectitudinea si caracterul tau de mare jucator..
  13. Spam

    Pai e simplu..el e seful ..deci nu pot fi eu de vina.. Si apoi azi am auzit ca e criminal in serie de servere..si in plus lipsit de scrupule..asa se vorbeste pe la dusmani..chestie normala , de altfel, doar nu o sa il laude cand pierd.. Si cum el e un domn..accepta sa fie el de vina si nu...
  14. Spam

    Doar capone e de vina...
  15. Spam

    Ca esti prost stiam, dar ma gandeam ca poti observa un lucru..te-ai referit la fanii lui capone..Deci fi baiat de treaba si nu mai defila cu prostia..
  16. Spam

    Sunt chiar presedinta fan clubului..te oftici ca n-ai si tu?
  17. Spam

    Eventual din cauza dobitocului..si e bine ca recunosti singur ce esti..e un pas inainte..apropo ce faci daca incepi sa pierzi orase? Injuri si dupa stergi?
  18. Spam

    Daca tot dai lectii..incearca sa scrii corect..nu e nimic mai aiurea decat sa folosim expresii imprumutate..e No..nu n-o...no , in acest caz inseamna nu..dar ma rog..
  19. Probleme generale ale serverelor

    O sa va raspunda un domn admin , va va trimite sa discutati cu cei care au creat scripturile,mie asta mi s-a raspuns :rolleyes:
  20. Poftiți la ... spam!

    Banuiesc ca si in viata ta exista o femeie ,care s-ar simti jignita sa isi vada poza expusa fara acordul ei.. Deja devine hartuire.. Daca esti barbat,comporta-te ca atare.. Un barbat adevarat,nu loveste in femei!
Sus