Lumea Zeilor aka S I N O P E

RAGNARAR.

Stie Tot
Parca scrie 5 octombrie acolo sau nu vad bine? Si azi este 8 octombrie :) nu mai plange fetito ca iar o sa zici si de lumea asta ca Fake Friends n a avut cea mai buna formula si a jucat la misto =)))
P.s spre voi venim noi asa ca pregateste granita ca intr o luna esti iar eliminat din joc=)))
856857DA-0231-4B30-9B52-8176460609FD.jpeg
 

DeletedUser15497

Guest
rezumat davit.ZEUL ZEILOR CU CIOCANUL LA PAMANT .......... TOR TE SALUTA,.. Cica tot grepo iti ureaza .... Seara frumoasa sa ai
 
Ultima editare de un moderator:

HyZerg

Membru
sa vezi cum se mira david ca am intemeietor in band of brothers , o alianta de pe revolta... evident ca am daca sunt ok.

david ca sa aiba intemeietor trebuie doar sa isi faca alianta lui proprie.
Ciudat ca e intemeietor intro alianta care se darama
smiley-emoticons-bravo2.gif

Ai luat tu carma si vrei sa duci alianta intro situatie mai buna? :) sa vedem ce iese
 

RAGNARAR.

Stie Tot
Intrebare : ma cunosti? Sau vorbesti si tu ca sa nu adormi?
Eu stiu despre tine ca esti ala care sterge in maxim o luna, asa umbla vorba ...
Fii baiat de treaba si nu ma mai pomeni, ca nu e cazul!
Eu stiu despre tine ca esti aia sunata noaptea de prietenii tai paturile rage guta si cn mai era …
Nu sterg intr o luna draga mea , informatiile sunt eronate .
Si cum sunteti anul acesta cu scoala tot online ?
 

RAGNARAR.

Stie Tot
@mr.sunshine forum poate ma enervezi si nu mai fac ce m ai rugat la telefon ai grija , in primul rand acesta este adevaratul FRIENDS , avem toate drepturile sa folosim numele deoarece adycreta fost intemeietor a vorbit cu versace si a fost de accord in plus jumate din echipa sunt fostul friends si jumate prieteni de ai acestora si pe singura lume pe care am jucat de la revenire am castigat o MOCHLOS si in al doilea rand pe olynthus a fost three little kitten alianta lui zerath si adita ( numele friends a fost folosit 2-3 zile pana am observat eroarea ) pe pandosia am intrat ca si wild pt distractie si gold nu sa jucam serios deci @mr.sunshine forum wild fangs a pierdut pandosia si rhammus in capu tau pt ca au intrat cu numele asta la misto cativa jucatori fara intentii serioase sau toata trupa , pt gold si caterinca ? Cam asa spui tu de noi acum .
Imi pierd timpu cu tn oricum .
 

NoobFromRo

Stie Tot
@RAGNARAR. tu chiar ai facut tiket sa mi stearga poza asta de pe forum ? =)))))))))
ia ca o pun iar
 

Atașamente

  • WhatsApp Image 2021-10-07 at 23.22.34.jpeg
    WhatsApp Image 2021-10-07 at 23.22.34.jpeg
    68,7 KB · Vizualizări: 36

HarleyQuinn

Membru
Eu stiu despre tine ca esti aia sunata noaptea de prietenii tai paturile rage guta si cn mai era …
Nu sterg intr o luna draga mea , informatiile sunt eronate .
Si cum sunteti anul acesta cu scoala tot online ?
Informatiile sunt eronate? Eu imi amintesc altceva...Hai maxim 2 luni , ca sunt intr-o dispozitie buna.
Tu te lauzi cu performantele unei aliante careia i-ai furat numele..In rest?
A, da, cu goldul bagat aiurea..
Iar cine ma suna sau pe mine , chiar nu e problema ta. Iar vorbesti sa nu adormi?
Nu te mai obosi sa imi raspunzi, oricum nu ma intereseaza raspunsul tau..Si nici sa iti dau importanta!
 

DeletedUser15497

Guest
Pt mama
acestui zeu dupa olimp am auzit ca o chema raluca te pupam zeule...
 
Sus