Spam

  • Autor subiect DeletedUser14175
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser16184

Guest
Unii doar atat pot face bre,sa vorbeasca...
smiley_emoticons_lol.gif
tu iara vorbesti si cand sa vorbim in privat pe wapp imi dai block
 

DeletedUser

Guest
nu, sunt unul care iti cunoaste valoarea, dar si daca iti desenez tot nu ai sa intelegi cat esti de prost, asa ca renunt:cool:
 

DeletedUser16184

Guest
Din cauza la dobitocul asta ai scapat de nava de la ginuta =)))
 

andreyy92

Membru activ
Hai Ghoustulll..a treia pe 100 % azi, sunteti 5 aliante...
ne miscam si noi putin ca am cazut la aparatori destul de grav?!
xXYME3F.png
smiley_emoticons_bravo2.gif
 

DeletedUser16184

Guest
Efectiv ti-am salvat pielea ca sa nu-si bata pula de tine gina ca ti-a luat oras cum a mai facut-o,un multumesc era frumos sa spui
 

DeletedUser16184

Guest
Rusinica ghost 2 nave cu sageata sparte si inca o nava moral 100 cu 65k deff pe ea :(
 

DeletedUser16696

Guest
mare adevar ai spus, au fost vremuri cand se juca grepolis si existau realizari, apoi au aparut toti agaricii care au crezut ca daca baga banii ciorditi in joc vor fi mari vedete, si pe grepolis este ca in viata reala toti manelistii se cred vedete.

sincer nu am auzit de ragee, capone, bila si altii asemeni lor in acele vremuri, au aparut ca ciupercile dupa ploie cand s-a dat liber la gold si acuma se cred artisti, nu inteleg insa ca manelistii nu sunt artisti, nu au aceasta capacitate intelectuala de a intelege asa ca ei se vor considera in permanenta gaura de la covrig :cool:

Bai lake , vezi-ti de pensia ta de persoana cu handicap mintal si nu mai comenta la adresa mea , ca ma leg de doamna ma-ta una doua . lake joc din 2011 de pe lumea delta uitate de lumea Rho sa imi vezi realizarile ( hall of fame ) bag bani ca ma tine buzunarul ( nu beau nu fumez - grepolisul e viciul meu ) , cn mm esti tu sa ma judeci ???? , ce realizari ai ma tu ???? esti un lake parlit cu foame in glanda care cauta atentie
 

DeletedUser12202

Guest
Bai Bila(vorbesc pe limba ta ) !!!spala-te pe dinti,spala-ti limba,gandeste de doua ori-daca ai cu ce,pe urma taci !Vino cu argumente,nu cu injurii !Si lasati mamele in pace !Nu ma face sa ma intreb care are handicap !!!!
F.bine ca bagi bani,ca te tine buzunarul.La mai mare !Baga bani,asta este realizarea ta pe Grepo !BANIII(pana nu conducea goldul,nu ai avut realizari,din cate stiu ).
Din..... pacate,nu toti respecta realizarile...buzunarului(bani au si tiganii).Este o realitate.Banii dau putere,nu cumpara respect.Si postarea asta a aratat masura ta,ca om si caracter.Auzi : "ma leg de doamna ma-ta una doua "!!!!!Tu nu ai mama ???Cei 7 ani de-acasa unde i-ai lasat ???I-ai avut ???
Poate ar trebui sa mai vorbesti si cu mama ta din cand in cand(am avut decenta sa nu pun doamna si ma-ta impreuna).
Intr-adevar,ar trebui sa lasam Grepo lor,acestor stilati,mirabolanti,superpotenti jucatori.Sa fim spectatori si sa pariem pe care baga mai multi bani-in fond in fct.de ei se castiga.Si sa radem de la peluze.In hohote sa radem.Si sa ne abtinem de la comentarii pt. a nu se lega nimeni de "doamna ma-ta".
Si Bila,nu indrazni sa spui nimic de mama(ai fi in stare,atat te duce mintea),sambata ii fac parastas de 40 de zile .Pt.asta reactia mea !Porcariti-va cat vreti,lasati mamele in pace !Nu ele v-au bagat pe Grepo !
 

DeletedUser16696

Guest
Draga Simona asa placere iti face sa imi dai replay la orice commentariu de pe aici ? ma faci sa cred ca esti un pic masochista .... , Daca vezi ca nu am cei 7 ani de acasa ( am fost dat de la 6 la scoala csf ) , dc te cobori la nivelul meu ??? Tu femeia aia matura super desteapta cu 10 facultati te cobori la nivel meu ??? pai normal ca te cobori ca suntem la acelasi nivel . Iti spun cu frumosul nu mai cauta anturaj cu mine daca nu vrei sa ma leg de colive si morti ca o pot face , ca nu am pic de respect si pic de remuscare nu fata de tine ...
Nu imi mai vorbi de realizari mie, vorbeste cu altul , iti mai explic inca odata in 2011-2012 nu aveam gold nici de premium si tot am dus steagul tot am stat pe granita pe my, rho ( cauta ma in hall of fame ) . cat realizari pe lumile recente nu are rost sa iti zic iar ... Deci in concluzie eu am realizari din todeauna cu sau fara gold pe cand tu ai ramas doar cu comentariile .
Si da vorbesc cu maica mea , vrei sa o intrebi daca asa educatie mi a dat ???
Daca vrei ti l dau si pe bunicul , dar el s ar putea sa te.... ca din cate vad nu ai mai avut parte de la revolutie , cred ca de aia esti asa 'incordata ' pe aici .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser12202

Guest
0 - draga ???scuteste-ma de siropuri expirate !
1 - ieri au fost 40 de zile de cand mama nu mai este(asta vizavi de ...doamna ma-ta,exprimarea spune mai mult decat decat ai vrut,arata cat iti respecti si mama )
2 - 2011-2012 era fara gold pe banda
3 - bunicul pastreaza-ti-l,sa-ti traiasca.Niciodata nu am primit pomana-nu stiu sta cu mana intinsa,daca am vrut ceva mi-am cumparat !Ce am vrut,cum am vrut,cand am vrut !
4 - suntem jucatori de Grepo aici,atat(nu joaca realizarile din real pe Grepo :) ),acceptand asta,vorbesti fiecaruia pe...limba lui,respecti omul Om si jucatorul Jucator.

Atat.Cu asta punct.Numai bine iti doresc.Si nu te mai demite sa raspunzi.Tu esti cine esti,eu o mincinoasa notorie cu dubla personalitate.Respecta-te si nu te demite,nu-ti sta in...caracter(altfel,ce stiu eu ce minciuni mai pot spune,gen :"eu nu spun ca sunt,bun,dar am comandanti f.buni ").
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus