Spam

  • Autor subiect DeletedUser14175
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser15072

Guest
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
alta sageata?
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser15072

Guest
Mai aveti nevoie de vreo 2-3 aliante ca sa ne bateti :))))
 

Atașamente

  • Screenshot_24.png
    Screenshot_24.png
    64,5 KB · Vizualizări: 17

DeletedUser15009

Guest
Demos castiga la cate aliante sunt garantat.
Au gandit strategia :))
 

DeletedUser15072

Guest
Noi am atacat pe cuceririle voastre doar daca era nevoie de puncte=)))Luptele noastre au fost cu Super squad,glory of honor si the ghost =))))) dupa ce ati recrutat voi in 54 am inceput sa ne batem cu voi=))))).Pe alte lumi ce ai demonstrat?Pe maraton ai tras in teapa lupii,pe sparta la fel=)))))) asa ai castigat=)))))) si pe lumea asta iti repet mai ai nevoie de 2-3 academi ca sa bateti legendary si multe alte sageti =)))))) si scriu pe acest forum ca sa arat cat de slab ai fost dintotdeauna=)))))
 

DeletedUser15072

Guest
Si valorific ne sunteti net inferior mai aveti de mancat pana sa ajungeti ca noi=)))))) asa ca gurita mica ca demos este o alianta ce castiga doar prin tepe pacte si multe aliante,niciodata in lupta 1v1=))))
 

DeletedUser15072

Guest
Mereu am avut gold pe lumea asta dar doar la event :) in rest doar pt sfetnici :)
 

DeletedUser15072

Guest
Demos sub conducerea ta ca au fost perioade cand demos in perioada lui hanibal era de laudat
 

DeletedUser15009

Guest
Si valorific ne sunteti net inferior mai aveti de mancat pana sa ajungeti ca noi=)))))) asa ca gurita mica ca demos este o alianta ce castiga doar prin tepe pacte si multe aliante,niciodata in lupta 1v1=))))
Aici ai dreptate, demos a castigat datorita pactelor pe maraton, sparta. 1 vs 1 nu au rezistat.

Dau exemplu sparta, s-a aliat cu toata harta tenacii, lupii dacici, anonymous si mai era o alianta mica si se batea cu o singura alianta semper fi... Deci da, ai dreptate. 1 v 1 nu poate. Demosul condus de hanibal putea, demosul actual nu poate.
 

DeletedUser15072

Guest
Un slaban ca mine face jucatori din demos sa planga si sa bage bireme :(
 

Atașamente

  • Screenshot_8.png
    Screenshot_8.png
    137 KB · Vizualizări: 13
  • Screenshot_9.png
    Screenshot_9.png
    135,2 KB · Vizualizări: 13

DeletedUser13722

Guest
Ce va mai doare capu ca X joaca cu gold sau Y ca face N pacturi, va doare cardu sa bagati si voi bani sa aveti gold? Sau e chestia ca daca va bag un sobolan in burta, o sa moara si ala de foame acolo ? Ce drecu tot aveti astia care se iau de Demos, de Cainii Infernului ati uitat cand jucau cu 6 aliante, ha? Ia hai mars de aici ca nu`i de voi, paletelor, doar cu fake`uri o ardeti, nave cand ne bagati, mai facem si noi niste puncte, ceva :)
 

DeletedUser15072

Guest
Doar 10k mitice la 6 aliante in momentul respectiv?
 

Atașamente

  • Screenshot_11.png
    Screenshot_11.png
    277,7 KB · Vizualizări: 12

DeletedUser13722

Guest
Doar 10k mitice la 6 aliante in momentul respectiv?
De cand suntem noi 6 aliante, nu stiu, in fine, la momentu in care era asediu ala eram 3 aliante si din ce stiu eu, cred ca zici de cucerirea unde ati adus toate trupele aliantei de deff si aveati si turnu de partea voastra, nu? :))
 

DeletedUser15072

Guest
Ce va mai doare capu ca X joaca cu gold sau Y ca face N pacturi, va doare cardu sa bagati si voi bani sa aveti gold? Sau e chestia ca daca va bag un sobolan in burta, o sa moara si ala de foame acolo ? Ce drecu tot aveti astia care se iau de Demos, de Cainii Infernului ati uitat cand jucau cu 6 aliante, ha? Ia hai mars de aici ca nu`i de voi, paletelor, doar cu fake`uri o ardeti, nave cand ne bagati, mai facem si noi niste puncte, ceva :)
Mai vrei sa-ti arat cuceriile?
 

Atașamente

  • Screenshot_12.png
    Screenshot_12.png
    4,1 KB · Vizualizări: 12
  • Screenshot_13.png
    Screenshot_13.png
    15 KB · Vizualizări: 12

DeletedUser15072

Guest
Cum se face ca avem dublu la orase cucerite de la voi?De slabi ce suntem daia :)
 

Atașamente

  • Screenshot_14.png
    Screenshot_14.png
    30,7 KB · Vizualizări: 9
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus