Rezultate căutare

  1. saca 24

    Kasmenai V.2.0

    ...
  2. saca 24

    Spam Resurrected

    Jos dictatura! Vive la revolution!
  3. saca 24

    Sectia de votare.

    E democratie, hai la vot!
  4. saca 24

    Spam

    Salutare, stimati colegi grepolitani.Avem un dictator printre noi. Se pare ca ne-au fost inchise celelalte topicuri, asa ca deschid eu unul nou, ca sa socializam civilizat, ca de obicei. :)))) O zi faina tuturor si multa mure Gucci!
  5. saca 24

    Tutorial 2020

    Tutorial incepatori forum: 1.Va faceti un cont cat mai dubios posibil. 2.Intrati pe principalele subiecte,unde e zona fierbinte, si urmariti firul discutiilor 3.Dupa ce cititi lungul sir de discutii,cautati printre postari potentialele victime. 4.Dar.. mai intai, salutati pe toata lumea asa...
  6. saca 24

    Lista colegilor cazuti la datorie.

    Las pe altcineva sa posteze mai departe. Cu respect va rog,pentru bravii nostri camarazi de arme.
  7. saca 24

    15 mai-Grepolis

    Stimati grepolitani, Tovarasu' Stil tine sa va anunt ca de pe 15 mai,pe grepolis, se va instaura starea de urgenta,odata cu diminuarea masurilor din viata de zi cu zi.(Asa e el,mereu pe dos) Toate trupele trebuie sa poarte masti cu 3 straturi de protectie,si sa aiba declaratie pe propria...
  8. saca 24

    Noul regulament grepolis,scris de Stil dintr-un Univers Paralel.

    Stimati jucatori, am decis sa va prezint un nou set de reguli, ce tin atat de forum cat si de joc. Am rugamintea sa le cititi cu atentie si sa le respectati. -Fiecare forumist,cand se conecteaza,trebuie sa salute pe ceilalti intr-un mod cat mai jignitor posibil. -Nu este permisa o conversatie...
  9. saca 24

    Mda.

    Din curiozitate,a mai patit careva sa.i expire sfetnicii asa.. ,,miraculos" cu 3-4 zile inainte de termenul scris acolo? Poate nu mi.am pus eu ochelarii cei buni,dar mi.a aratat clar cum nea' capitan si nea' comandant,insositi sufleteste de madam preuteasa,isi vor iesi din atributiuni peste 3 -4...
  10. saca 24

    Lumea Gela

    pe aici ce se aude?
  11. saca 24

    Lumea Farsala

    Pana se deschide subiect special facut pentru Farsala,bagati aici :)) Cum e pe serverul nou?Iar o sa se stie cine va castiga lumea,cu nspe mii de pacte facute?:))))
  12. saca 24

    Lumea Edessa

    V.a deschis fratele vostru saca24,subiect pentru lumea Edessa :)))) M.am gandit ca daca tot nu se va face un forum special dedicat noului server,sa va deschid eu un subiect simplu,facut de un muritor de rand :)))))) L.am facut la sectiunea off topic,ca asa mi se pare normal.Orice forum pentru un...
  13. saca 24

    Lipsa de bun simt si profesionalism versiunea3.0

    Se pare ca versiunea de aseara s.a sters.De ce oare,habarnam.A deranjat ca am zis ca unii admini iau bani?Pai asta e adevarul,ce vina am eu?:)))))Hai cu 3.0,ca timp am destul :))))))
  14. saca 24

    Doar o parere

    Ce-ati patit grepolitanilor de va tot ciondaniti pe forum???! :)) Plm,e doar un joc,tine de strategie,de prietenii intre unii jucatori,mai nou tine foarte mult de gold.Asta e,goldul rules,cum ar zice un romglez in 2017.Nu-s de acord cu goldul sub nici o forma,dar..asta este. Ca ala a pierdut x...
  15. saca 24

    Stergere postari

    Pot sa stiu si eu de ce mi s-a sters o postare de pe topicul ,,concurs"?Am jignit pe cineva?Am folosit cuvinte vulgare? Am deranjat pe cineva cu postarea mea?Daca da,de ce?Iar daca nu,de ce s-a sters ce-am scris? Intrebarea concursului era ,,cum putem face rost de monede de aur". Raspunsul meu a...
Sus