LEGENDE !!! - "UNDE E DEF-UL FETELOR ? " - NU E , E PERMANENT !

  • Autor subiect DeletedUser16830
  • Data de început

DeletedUser16759

Guest
Eu sunt fugit ? :) sunt de la inceput sv in m44 :)
Iti va da clasa demos si aici pe sv asta pe m55 :)
 

DeletedUser16737

Guest
Singura alianta care mi-a dat clasa pe jocul asta a fost CLA dar nu dun cauza ca am jucat vs ei ci din cauza ca am jucat la ei pe ny si am ramas uimit de omogitatea grupul si de ei a si caractere ,restul mi-au fost infeoriori:) da da esti in 44 desi te bateai cu pumni in piept ca vii dupa noi sa te bati cu noi dar ai fugit in cea mai linistita mare=))))) asa ca gurita mica gucci si bag-o pe sorta la telefon la noapte cand suni cu ascuns baietii de pe farsala =))))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser16737

Guest
Te bazezi atat de tare ca altii se vor bate cu mine si le dai mesaje ca te bucuri ca au ajuns pe mare cu mine=))))catelule trebuie sa te bucuri cand o sa te bati cu mine nu altii=))))) felix aka xynar slabut barbosule :) aveti grija sa nu faceti pact cu hunters dupa ce marko si-a batut maciuca de voi=)))
Va pup,ne mai auzim cand imi deblocheaza celalalt cont :)
 

DeletedUser16830

Guest
Te bazezi atat de tare ca altii se vor bate cu mine si le dai mesaje ca te bucuri ca au ajuns pe mare cu mine=))))catelule trebuie sa te bucuri cand o sa te bati cu mine nu altii=))))) felix aka xynar slabut barbosule :) aveti grija sa nu faceti pact cu hunters dupa ce marko si-a batut maciuca de voi=)))
Va pup,ne mai auzim cand imi deblocheaza celalalt cont :)

Oh baby , gresesti persoanele atat de rau , vai doamne
 

DeletedUser16759

Guest
Te bazezi atat de tare ca altii se vor bate cu mine si le dai mesaje ca te bucuri ca au ajuns pe mare cu mine=))))catelule trebuie sa te bucuri cand o sa te bati cu mine nu altii=))))) felix aka xynar slabut barbosule :) aveti grija sa nu faceti pact cu hunters dupa ce marko si-a batut maciuca de voi=)))
Va pup,ne mai auzim cand imi deblocheaza celalalt cont :)

Tu esti la pubertate si nu ti au iesit flocisiorii si mustata
. te inteleg..
 

DeletedUser16074

Guest
smiley_emoticons_steckenpferd.gif
smiley_emoticons_steckenpferd.gif
smiley_emoticons_steckenpferd.gif
smiley_emoticons_steckenpferd.gif

smiley_emoticons_grepo_pacman.gif

smiley_emoticons_viking.gif
smiley_emoticons_viking.gif
smiley_emoticons_silvester_cuinlove.gif
smiley_emoticons_kaffee2.gif
 

DeletedUser16759

Guest
@Mr.SunShine mi-ai dat-o pe sor'ta la telefon?:)

Ceau ceau, are dreptate Adi in ceea ce spune , sa se dea camera. Ti-am cerut camera cand mi-ai zis ca esti cu "prietena"{iubita}.. ai refuzat sa faci asta.
Inainte sa vorbesti, mai bine te-ai intrebat in gand " De ce nu dau camera? " ..

Iti spun eu de ce nu o dai.. fiindca stii ca nu arati tocmai ok la varsta de 13 ani si sti ca ceea ce spui ca ai iubita, este fals .
 

DeletedUser6507

Guest
Lasa ma ca toti se lauda ca au iubite:)).Ionut stie cel mai bine ce face Mihaela:)) se tot lauda cu ea... poze la profil totul frumos;))).Eu vreau sa o vad pe Mihaela a lui Ionut;D
 

DeletedUser16785

Guest
Vezi vezi paturica :) pana la familie . Ca o dam in altele .
Si ba terminatule o sa ai si tu iubita cand o sa iei carnetul :)))))))) ....Paturile virgin la 40 ani si inca cu bicicleta :)))) asa o sa ajungi ma distrusule .
 

DeletedUser6507

Guest
Poate ca o sa ajungi si tu sa o pedalezi pe Mihaela;) si nu vorbind doar despre "familie" si despre viitorul meu.Ca nu stii mare lucru despre mine;)
 

DeletedUser16759

Guest
Vezi vezi paturica :) pana la familie . Ca o dam in altele .
Si ba terminatule o sa ai si tu iubita cand o sa iei carnetul :)))))))) ....Paturile virgin la 40 ani si inca cu bicicleta :)))) asa o sa ajungi ma distrusule .
Poate a futut o pe Mihaela. Ce zici de asta ? Ceau ceau
 

NoobFromRo

Stie Tot
Ceau ceau, are dreptate Adi in ceea ce spune , sa se dea camera. Ti-am cerut camera cand mi-ai zis ca esti cu "prietena"{iubita}.. ai refuzat sa faci asta.
Inainte sa vorbesti, mai bine te-ai intrebat in gand " De ce nu dau camera? " ..

Iti spun eu de ce nu o dai.. fiindca stii ca nu arati tocmai ok la varsta de 13 ani si sti ca ceea ce spui ca ai iubita, este fals .
Taci dreq de labar
Nu-ti da gagica-ta pizda si ceri pe WhatsApp la necunoscuti:)))

Edit:ca ziceai de aspectul fizic poate vrei sa pun ss-urile de pe wapp in care te dadeai drept Zolly si-mi trimiteai poze cu el zicand ca esti tu:)))
 
Ultima editare:
Sus