Conținut recent de Stupefy v.2

  1. Stupefy v.2

    Spam

    Asteptam sa vada prostul de pe ajustorului nr 19.. poate se simte :))
  2. Stupefy v.2

    Sectia de votare.

    Motivul nr 1, faptul ca gucci respira Motivul nr 2, faptul ca e forumul plin de poponari Dovada:
  3. Stupefy v.2

    Sectia de votare.

    vine zanul meu si pune lacat si aici Ursul brumi @1mpact
  4. Stupefy v.2

    Helike - lumea gainilor

    Cine? Sper sa nu aiba un impact negativ aducerea acestui moderator asupra forumului nostru scump :(
  5. Stupefy v.2

    Dimale

    Anubis drq…
  6. Stupefy v.2

    Gold, bans and Flames

    Coaie nu stiu cine e asta.. dar pute a gucci, degeaba vb voi cu el in engleza :)))
  7. Stupefy v.2

    Helike - lumea gainilor

    Sau daca era v6, stiu prostii ca nu jucam v5 si se bat cu pumnii in piept acum :))
  8. Stupefy v.2

    Helike - lumea gainilor

    intra pe un server si o sa intelegi care este diferenta dintre v5 si v6, cine a jucat v6 stie despre ce vb.
  9. Stupefy v.2

    Helike - lumea gainilor

    Nu va mai cacati pe voi.. cel mai bun server de revolta care a fost pe ro e in palmaresul sonsului, restul e cancan, nu mai miorlaiti dupa atentie. Stiti regula daca vreti sa vedeti sonsul pe joc, fuga cu miloaga la stil sa deschida v6, alea sunt servere de campioni.. Am dovedit o pe asediu cat...
  10. Stupefy v.2

    Ferma Bhritos odihneasca-se in pace 29.03-29.03

    @Anubis.K o parere despre “unban-urile” domnului Istvan 6 boabe?
  11. Stupefy v.2

    Abdera - Lumea greilor

    Ba sincer… sunt uimit pe zi ce trece de specimenele astea… al de scoprion, lucianmirk care mai sunt, unde ati fost ba ascunsi pana acum :))) Voi ganditi inainte sa vorbiti? Comunistii drq
  12. Stupefy v.2

    Abdera - Lumea greilor

    Oh shit… asta e cumva expose din interior?
  13. Stupefy v.2

    Abdera - Lumea greilor

    Ba.. sa pierzi acelasi server de 2 ori :))) suna naspa
  14. Stupefy v.2

    Abdera - Lumea greilor

    #minunivenim
  15. Stupefy v.2

    Abdera - Lumea greilor

    @Draven unde e coe david pe harta, s a dus dupa hochland :)))) Unde s slugile coe, @Lord Smaug cutu cutu
Sus