Abdera - Lumea greilor

Draven

Stie Tot
Asa ziceti pe orice sv, cand se face David fantoma/ ia ban :))))))))
De la Apollonia pana pe Abdera. Si daca revine pe un server viitor, iar va vad la el in alianta =]]]
Va stiti voi bine toti din FRIENDS, care ati jucat cu el si in GREPO FAKE / SUICIDE SQUAD.
 

Demos06

Stie Tot
Asa ziceti pe orice sv, cand se face David fantoma/ ia ban :))))))))
De la Apollonia pana pe Abdera. Si daca revine pe un server viitor, iar va vad la el in alianta =]]]
Va stiti voi bine toti din FRIENDS, care ati jucat cu el si in GREPO FAKE / SUICIDE SQUAD.
Da coaie=))))))
 

Draven

Stie Tot
expose pentru cine e chior si nu vede punctul sau nu il duce capul sa verifice postarile lui max de acum cativa ani si sa vada ca e total alta persoana care vorbeste
Ca idee, cum am mai spus.
El pe Apollonia si Hermonassa, (nu cred ca ai jucat acolo cu el), el asa se definea, ca fiind adevaratul RAGNARAR, nu zicea el de niciun punct, virgula etc.
 

Lord Smaug

Stie Tot
Ca idee, cum am mai spus.
El pe Apollonia si Hermonassa, (nu cred ca ai jucat acolo cu el), el asa se definea, ca fiind adevaratul RAGNARAR, nu zicea el de niciun punct, virgula etc.
Eu nu zic decat ca n-am vazut niciun RAGNARAR, doar RAGNARAR.

Eu am reinceput sa joc in 2018 pe Byllis :) pe david l-am intalnit prima oara dupa 6-7 ani, pe Mochlos, am nimerit pe aceeasi insula mi se pare si i-am dat mesaj daca ma mai tine minte :))) nu stiam cine e sau ce face, stiam doar ca am jucat in perioada 2010-2012 cu el si am facut niste aliante pe vremea aia
 
Ultima editare:

CaponeM

Stie Tot
Ce liniste este de cand a plecat David ... David mai bine zici adevarul noi am aflat motivul banului dar la cum ai vb cu admini normal ca nici nu meriti sa mai raspunda... Ti am zis pe Sinope ca este ultima lume cand mai joc cu tine ... la fel ai facut si pe Sinope si pe Abdera sper sa nu te mai urmeze jucatori care ti ai batut jooc de iei si au pierdut nopti aiurea ptr tine succes pe Italia sau Portugalia unde joci ... Nu meriti sa te urmeze nici un jucator ... Ai preluat Friends de la Versace dar nu ai invatat sa joci vreodata .. Inafara de gold nu aveai nimic daca nu eram noi care te am sustinut. Ps sa mai vb cu Livmoi din biblie poate inveti ceva religie daca Grepo nu ai invatat!
Spre final ce pot sa zic... Sa castige cei mai buni !

Bă, terminați-vă cu prostia asta : "a preluat friends-ul de la versace ", pt că nu a preluat nimic, lucru confirmat inclusiv de @tania321 , care numai are nevoie de nici o descriere :))))))

Varza asta murată doar a "readus la viață" un brand, de care ulterior și-a bătut joc, si de brand, dar și de oameni:)))))
 

un1catul

Membru activ
Bă, terminați-vă cu prostia asta : "a preluat friends-ul de la versace ", pt că nu a preluat nimic, lucru confirmat inclusiv de @tania321 , care numai are nevoie de nici o descriere :))))))

Varza asta murată doar a "readus la viață" un brand, de care ulterior și-a bătut joc, si de brand, dar și de oameni:)))))
Varza murata e compliment...prea multe cuvinte frumoase folosesti....
 
Sus