Helike - lumea gainilor

ElChapo

Stie Tot
Cea mai importanta resursa in acest joc e timpul :) cand e bonus activ exista repaus de 8 ore cel putin,cand e fara bonus este clar ca va exista un handicap :) nu e vorba de actiunii ca le faci ziua sau noapte,ci pur si simplu de timpul pe care il poti investi in joc
 

Ghost Man

Stie Tot
Mah cand va aud :)) Anubis striga la început dacă intra ghost ca altfel nu intra ca nu.i place farmerama :)) I s-a îndeplinit dorința și au fost ai invitați la joc:)) @Balantines auzi la ăștia:))
 

Anubis.K

Stie Tot
coaie cand s-a deschis rhammusu erati toti insi in cantonament la pescuit.:)))))))))))))))))))))))))

iar pe zancle sau nush ce lume, aia era inceputa o data cu rhammusu asa ca ie ok
daca se vroia se intra acolo unde e bataie dar sper ca ati prins pesti buni xD
 

ElChapo

Stie Tot
coaie cand s-a deschis rhammusu erati toti insi in cantonament la pescuit.:)))))))))))))))))))))))))

iar pe zancle sau nush ce lume, aia era inceputa o data cu rhammusu asa ca ie ok
daca se vroia se intra acolo unde e bataie dar sper ca ati prins pesti buni xD
Am prins niste macrou,e peste bun?
 

Axel74

Membru activ
Hai ca si serverul asta are setari bune. Daca deschid astia o dominatie cu V6 la iarna dati un @ pe forum/mesaj pe whatsapp si ne vedem acolo.
 

Stewie Griffin

Stie Tot
@Stupefy v.2 , nu are rost sa ii faci prosti/idioti pe oamenii ce joaca in Ghost/Grepo Top/Undefined etc, din simplul fapt ca nu au intrat pe v6 atunci. Da, Sons, a dovedit pe baza jucatorilor ca sunt cea mai buna alianta din Romania, deoarece au castigat si asediu v6 de 2 ori, cat si revolta v6, toata lumea va felicita si cine spune ca nu e asa, pare ipocrit parerea mea. Cum s-a castigat, cum ati facut, felicitari.
Oamenii din Ghost/GT, sunt batrani marea majoritate a lor si nu cred ca vor sa stea noaptea cu ochii cat cepele pe joc, fara suparare.
 

Stupefy

Stie Tot
@Stupefy v.2 , nu are rost sa ii faci prosti/idioti pe oamenii ce joaca in Ghost/Grepo Top/Undefined etc, din simplul fapt ca nu au intrat pe v6 atunci. Da, Sons, a dovedit pe baza jucatorilor ca sunt cea mai buna alianta din Romania, deoarece au castigat si asediu v6 de 2 ori, cat si revolta v6, toata lumea va felicita si cine spune ca nu e asa, pare ipocrit parerea mea. Cum s-a castigat, cum ati facut, felicitari.
Oamenii din Ghost/GT, sunt batrani marea majoritate a lor si nu cred ca vor sa stea noaptea cu ochii cat cepele pe joc, fara suparare.
Nu am pus pe toti in oala, fac referinta la astia care isi etaleaza sfarcurile pe extern ca bat si spanzura..
Oamenii destepti isi vad de joc si bravo lor :) dar mai sunt si petardieri care cauta atentie.
 

Stewie Griffin

Stie Tot
Nu am pus pe toti in oala, fac referinta la astia care isi etaleaza sfarcurile pe extern ca bat si spanzura..
Oamenii destepti isi vad de joc si bravo lor :) dar mai sunt si petardieri care cauta atentie.
eu am mai zis, tot respectul pentru ceea ce ati facut/faceti in Sons dar nu cred ca o sa fie aceasta lupta
voi aveti setarile voastre iar baietii vechi, cei care au cuvant din cercul Grepo Top, au si ei setarile lor
 

Stewie Griffin

Stie Tot
casteleon pe langa god a mancat cateva zeci de interne, cu 72 de orase a donat la minunile alea de mi-am confirmat vorbele anumitor jucatori dragi la inima ce l-au suferit pe Sinope :)
 
Sus