Helike - lumea gainilor

saca 24

Stie Tot
Pai daca se vorbesc numai tâmpenii care nu au nici o legătura cu lumea respectiva e normal sa se închidă..Nu mai zic ca e multă lume care nu postează pe aici din cauza la atatea pl in stanga si in drepta scoase de putoi de 15 ani :)))
In mare parte is de acord cu tine, dar fara noi, fara ,,libera exprimare", forumul asta ar fi sec, ar deveni deprimant.:))))
Pana si Stil mi-a zis ca lasa mai multa libertate aici pe forum, si de asta intervine atat de rar.
 

asdphones

Stie Tot
Mama, cand deja lumea nu prea mai joaca ca deh... nu ai cu cine ca adversarii sunt pamant de flori vine unul si se lauda ca a facut scafandrii.... Mare realizare... Eu deja am cam terminat-o cu lumea asta, asa de tare ma motiveaza... Dar bravo boss, esti bun, lumea viitoare ne bati singur :)))
 

mans

Stie Tot
Mama, cand deja lumea nu prea mai joaca ca deh... nu ai cu cine ca adversarii sunt pamant de flori vine unul si se lauda ca a facut scafandrii.... Mare realizare... Eu deja am cam terminat-o cu lumea asta, asa de tare ma motiveaza... Dar bravo boss, esti bun, lumea viitoare ne bati singur :)))
Fa poza!
 

mans

Stie Tot
Boss, daca ai vrut adversari, de ce n-ai intrat cu ghost sau grepo top pe Rhammus?
Numai manca rahat că nu aveți adversari, intrați doar pe lumile unde jucați doar voi și atat
Daca intra aici pe revoltă o alianță de top după asediu in câteva zile sunteți delete tot ce înseamnă ghost sau grepo top, 80% dintre voi nu răspundeți la alarmă de asta n-ati intrat nici pe rhammus
Îmi trebuie minim 100 pagini sa pun toate rapoartele aici cu trupele voastre de atac prinse de colegii după helike in miezul zilei:))
Hai, baftă la farmat lumile unde jucați doar voi, că pe alea unde aveți "adversari" nu intrați:))
Cine esti,fenomenule?
 

A stranger

Stie Tot
Boss, daca ai vrut adversari, de ce n-ai intrat cu ghost sau grepo top pe Rhammus?
Numai manca rahat că nu aveți adversari, intrați doar pe lumile unde jucați doar voi și atat
Daca intra aici pe revoltă o alianță de top după asediu in câteva zile sunteți delete tot ce înseamnă ghost sau grepo top, 80% dintre voi nu răspundeți la alarmă de asta n-ati intrat nici pe rhammus
Îmi trebuie minim 100 pagini sa pun toate rapoartele aici cu trupele voastre de atac prinse de colegii după helike in miezul zilei:))
Hai, baftă la farmat lumile unde jucați doar voi, că pe alea unde aveți "adversari" nu intrați:))
a fost pe rhamus asdphone :D sa stii , nu a fost mult dar a fost :))
 

asdphones

Stie Tot
Boss, daca ai vrut adversari, de ce n-ai intrat cu ghost sau grepo top pe Rhammus?
Numai manca rahat că nu aveți adversari, intrați doar pe lumile unde jucați doar voi și atat
Daca intra aici pe revoltă o alianță de top după asediu in câteva zile sunteți delete tot ce înseamnă ghost sau grepo top, 80% dintre voi nu răspundeți la alarmă de asta n-ati intrat nici pe rhammus
Îmi trebuie minim 100 pagini sa pun toate rapoartele aici cu trupele voastre de atac prinse de colegii după helike in miezul zilei:))
Hai, baftă la farmat lumile unde jucați doar voi, că pe alea unde aveți "adversari" nu intrați:))
Pai am intrat pe lumea cu cel mai bun jucator... cu tine :))) Oare ca jucam fara alarma nu-ti da de gandit deloc? :))))

P.S. "de pe" nu "dupa" ....
P.S.2 Se stie pe ce lumi/setari intram mereu, anuntam si pe forum si de obicei intram primii pe harta.. Cine vrea sa joace e binevenit...
 

asdphones

Stie Tot
Pai asta zic, după ce și-a luat-o in mufă pe rhammus in câteva săptămâni, face și el pula mare aici pe lumile unde joaca doar el și pensionarii din ghost, nu o sa vezi niciodată ghost sau grepo top pe lumile ca rhammus,stiu și ei că în maxim 2 săptămâni numai apar pe harta, despre ce vorbim aici?
Sau pe lumile unde au adversari decenți
Dada... mi-am luat-o intr-un mare fel... Am bagat si vacanta de frica...
P.S. Tu iti iei bataie de nu stii unde sa te ascunzi pe harta de la unii care si-ar da stergere dupa 2 saptamani pe o lume ca Rhammus?
 
Sus