Helike - lumea gainilor

Stewie Griffin

Stie Tot
Sa scrii o carte despre lumea dimale vazuta din ochii tai, mai ales la minuni, cand carau altii la tine ca plecai afara sa te futa poponarii
 
Sa scrii o carte despre lumea dimale vazuta din ochii tai, mai ales la minuni, cand carau altii la tine ca plecai afara sa te futa poponarii
Grasule, tu imi zici ca au tras altii pentru mine pe dimale? Mai tii minte cand m-am luat de tine ca cerseai nave si o ardeai ca "astia mari trebuie sa ajute echipa, ca plm , altfel ce rost mai are sa joci" , ai stat pe dimale, m-ai innebunit ca vrei nave, ti-am dat 2k nave sau cate ti-am dat si la final ti-ai batut joc de munca mea si a colegilor, pentru asta esti un cacat de om si nu te mai poti ascunde, poti sa minti tu cat vrei, uite aici zidul meu de pe dimale, ce urmeaza sa zici ca am avut bot? Cu ce minciuna mai vii? Nu mai bine sugi tu o pula si iti vezi de treaba? Screenshot 2022-10-29 002152.png
 
Sincer la cat de ordinar esti, ma astept ca tu sa fi facut nave pentru wild contra cost si pe whats sa fi cersit la mine ca plm eu eram mare si trebuie sa te ajut , asa de ordinar te cred, si mai grav ca te foloseai de faptul ca nu ajut suficient, uite "pulai" zidul 13k pentru mine 13k pentru echipa ... Tu ce ai facut pentru echipa? Ai dat stergere la minuni impreuna cu god? Zici ca la minuni nu am tras .... esti nesimtit, cine te-a crescut a facut o treaba excelenta!
 
Grasule de la stergerea aia de pe dimale, esti curva mea, pe unde te prind te iau la pula. Te mai las grasule sa tragi aici pe helike ... intru intr-o luna asa sa iau 2-3 orase pe staca, ca sa vedem cat de mult iti pasa de echipa, sa vedem daca un gras jegos ca tine isi da stergere ca sa poata dormi colegii de alianta, iar daca lumea e usoare si puteti inchide alarma, vin la urmatoarea si tot asa.
 
Ultima editare:

NoobFromRo

Stie Tot
E un joc ma omule, un joc cu o "societate" sub nivelul marii în mare parte :))
O fost , o trecut , gata
Ce rost are atâta circ ? Ce vrei sa demonstrezi?
O șters, treaba lui voi v-ati făcut treaba
 
E un joc ma omule, un joc cu o "societate" sub nivelul marii în mare parte :))
O fost , o trecut , gata
Ce rost are atâta circ ? Ce vrei sa demonstrezi?
O șters, treaba lui voi v-ati făcut treaba
Treaba lui este atunci cand actiunile sale il afecteaza doar pe el, cand ma afecteaza in mod direct este si treaba mea.

Legat de circ ... imi pare rau ca ceea ce scriu aici consideri a fi circ. Avand in vedere ca singurul care-mi da like la mesaje este sunshine, deja este un semnal de alarma si o sa ma opresc sa mai scriu mesaje.

Nu vreau sa demonstrez nimic , nu cunosc pe nimeni suficient de bine incat sa simt nevoia de a demonstra ceva, grasul asta a reusit prin caracterul lui de pramatie sa ma faca sa personalizez situatia, momentele in care ma acuza ca nu donez navele colegilor ( printre care si el ) din postura de "lider" si in continuare zice ca nu am muncit suficient si ca colegii au tras pentru mine si m-au "carat" , el a dat stergere si inca vorbeste de mine cate am facut eu pentru echipa , gunoi ca asta din fericire am intalnit doar in mediul online. Ca sa iti raspund cat mai direct, vreau sa-i raspund cu aceasi moneda, cum si-a batut el joc de munca mea, de orele mele pierdute in joc, de banii mei, asa sa-mi bat si eu joc de el peste tot.
 
Ultima editare:

Mr.SunShine

Stie Tot
În sfârșit ai văzut și cum e sa fi futut de proprii colegi gen god îs back și stewie.... Pe mn aveai ura din postura de dușman... Că din postura de coleg ai văzut că sunt ok.. (lumea myonia)
 

Mr.SunShine

Stie Tot
Normal că îți dau like, îmi plac oamenii care suferă pt un joc. Și tu ești în ecuația asta.
Alta dată alege sa nu mai joci cu astfel de caractere... Inclusiv nici cu twistdark că el a adus pe god și stewie sau măcar pe 1 din ei ..

Tot vina lui e și că au fost pe minuni stewie și god.. La fel și a celorlalți lideri care au organizat cine sa fie pe minuni
 
În sfârșit ai văzut și cum e sa fi futut de proprii colegi gen god îs back și stewie.... Pe mn aveai ura din postura de dușman... Că din postura de coleg ai văzut că sunt ok.. (lumea myonia)
Cuvantul "ura", este cam puternic sa-l folosesti cu asa lejeritate, eu nu-l urasc pe stevie si nici pe tine nu te-am/te urasc. Putine persoane le consider ok pe jocul asta si iti zic clar ca nu esti printre ele. Ceea ce a spus noob mai sus, ca sunt un prost atunci cand emit pretentii de la comunitatea grepolis, este perfect adevarat, dar uneori simt nevoia sa fiu prost ;)
 
Normal că îți dau like, îmi plac oamenii care suferă pt un joc. Și tu ești în ecuația asta.
Alta dată alege sa nu mai joci cu astfel de caractere... Inclusiv nici cu twistdark că el a adus pe god și stewie sau măcar pe 1 din ei ..

Tot vina lui e și că au fost pe minuni stewie și god.. La fel și a celorlalți lideri care au organizat cine sa fie pe minuni
Cocos, este doar vina ta/a mea, pentru ceea ce ti se intampla bun si rau in viata, sunt consecinte ale deciziilor tale, eu am ales sa joc grepolis, eu am ales sa joc cu twist(by the way, este un lider bun din punctul meu de vedere), eu am acceptat sa joc cu god si stevie.
 
Ultima editare:

Stewie Griffin

Stie Tot
Normal că îți dau like, îmi plac oamenii care suferă pt un joc. Și tu ești în ecuația asta.
Alta dată alege sa nu mai joci cu astfel de caractere... Inclusiv nici cu twistdark că el a adus pe god și stewie sau măcar pe 1 din ei ..

Tot vina lui e și că au fost pe minuni stewie și god.. La fel și a celorlalți lideri care au organizat cine sa fie pe minuni
Nici nu am fost pe insula de minuni, am cedat special toate orasele pe care le aveam, cui crezi? Domnului GodisBack desi a fost intrebat de N ori daca ne-o trage sau nu. Iar referitor la tine domnule Javra, te astept sa ma sugi de pula pe orice lume ma mai prinzi. Ti am spus si iti mai repet, se stia despre acest personaj ca distruge aliante, a jurat ca nu mai face ca s-a schimbat, ca mortii lui si tot si-a batut joc. Impulsul meu cand si-a dat stergere, a fost sa fac acelasi lucru pentru ca am promis, in cazul in care ne fute careva, in principiu de mine erau vizati Venom si God, eu ma las.
Ai venit sa-mi spui ca ai investit gold si mai stiu eu ce, tolomacule, am inceput lumea cu 60k si am terminat-o cu 3.5k, m-ai vazut pe mine sa spun vreodata, vai cat am investit, vai cat am bagat, nu. Si cu gold investit pe lumea aia, ma bucur ca am jucat cu toata lumea, mai mult sau mai putin. A fost o lectie, am vrut sa reproducem o tactica, am avut unul dintre artizanii acelei tactici care era sub nivelul marii in pregatirea pentru minuni, ca toti de altfel in alianta aceea.
Eu imi asum in continuare decizia luata atunci si stiu ca deja are repercursiuni asupra mea, le accept si merg inainte, ca nu traiesc in jocul asta ca tine, gucci si 7pule.
Multumesc Koch si restul echipei Grepo Stars pentru ajutor si timp alocat sa faceti alea doua minuni pana la capat.
 

asdphones

Stie Tot
Cacamas pe ele minuni... Nu am zis degeaba ca vreau sa fiu singurul de pe Grepolis care nu are cacatul ala de coronita :)))

P.S. Daddy Dragos las-o mai usor cu arogantele ca nu esti in postura sa le faci....
 

ZamolcseTheConqueror

Membru activ
Cacamas pe ele minuni... Nu am zis degeaba ca vreau sa fiu singurul de pe Grepolis care nu are cacatul ala de coronita :)))

P.S. Daddy Dragos las-o mai usor cu arogantele ca nu esti in postura sa le faci....
Cum ma tata sa te caci pe ele..nu ai o coroana ai jucat degeaba in plm jocul..alti au 5-6...acolo se vede jocul..daca ai coroana si 4/7 restul e can can sa moara Gucci!
 

ZamolcseTheConqueror

Membru activ
Nu cred ca tine de cat de bun esti sau nu, tine de cat de activ/ serios esti sa stai pana la final!

Sa fi jucator activ si sa tragi cu alianta! Daca nu esti capabil, asta inseamna ca joci pentru tine si nu pentru alianta, asta fiind joc de echipa si nu FPS:)

Macar nu esti casteleon cu 90 de orase de-l intrece unul cu 10..vai de pl lui de terminat
 

ZamolcseTheConqueror

Membru activ
E un titan nk24Hawk,acest vultur plesuv...
E titan al coroanelor..la cati regi a intors buca pentru o coroana..el a inventat prostitutia
smiley-emoticons-lol.gif
 
Sus