Dimale

  • Autor subiect DeletedUser17271
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

ElChapo

Stie Tot
Eu s prins la cotitura?Chiar deloc =)))) ca efectiv n am pierdut nimic si nu voi pierde nimic=))))) Lorita ma cunoaste indeajuns de bine :) altceva nu mai zic despre ea ca iara orice as zice se interpreteaza :)
Ca vreau sa evit prostia si oamenii prosti inseamna ca sunt prins la cotitura?Da ce ti doreai sa ma justific efectiv cu tot si dupa sa va injur si sa ma pis pe voi?De erati niste persoane importante de pe urma carora aveam ceva de castigat poate,dar satisfactia personala imi vine seara de seara cand dupa o zi de munca iau incasarile de pe masini si pun la saltea inca un banut si dorm linistit cu capul pe perna stiind ca a 2 a zi chiar de raman fara job inca am din ce sa traiesc mult si bine :)
 

ElChapo

Stie Tot
De iau incasarile lunare dupa firme iti platesc de cel putin 5x salariu ala pe care il castigi prin Belgia,dar asa e sunt un nimeni :) cum zici tu:) am fost prins la cotitura
Las pe altii sa se justifice pe aici pentru ce sunt :)
 

ElChapo

Stie Tot
Si stii ce satisfactie mai am ?Ca la 20 de ani am fanii o comunitate intreaga online numita grepolis romania:) tu te chinui la 30 de ani sa demonstrezi ca esti cineva dar nimeni nu te baga in seama,nimeni nu te vorbeste,nimeni nu vorbeste de ceea ce ai incercat sa construiesti (Wild Fangs),doar tu ne vorbesti (pe mine capone guta anubis Demos) ca atat poti :) esti ca ziaristul ala care incearca sa si atraga faima prin hate ul pe care il scrie dar nici atunci nu e bagat in seama :)
 

ElChapo

Stie Tot
În tariful ăla de taxi scriA zanfir cristian dacă o fi tactu ala.... dar tot nu scria andrei zanfir.... oare dc ?
Pentru ca numele meu in buletin este Zanfir Cristian Andrei,iar eu lucrand ca si jandarm n am voie sa am nicio firma pe numele meu direct asa ca totul e trecut la altii membri ai familiei :) dar cine sunt eu ca sa stiu legea ? Sau sa fiu jandarm?Sau sa fiu orice vrea pula mea?
 

costinrd

Membru
Io nu te am luat la misto inteligentule, io ti am spus strict niste chestii legate de joc... si asta după ce tu ți ai căutat anturaj cu mine, nu invers :)

PS. Le doresc celorlalți aurolaci, măcar jumătate din viața mea de aurolac :D

iar eu iti prezint statistici legate de joc, nu doar simple vorbe fara acoperire.
o poza face cat o mie de cuvinte sau cum ar spune un mare intelept polonez: "pozele nu minte"
 

Atașamente

  • ferma papone.png
    ferma papone.png
    355,9 KB · Vizualizări: 15

ElChapo

Stie Tot
iar eu iti prezint statistici legate de joc, nu doar simple vorbe fara acoperire.
o poza face cat o mie de cuvinte sau cum ar spune un mare intelept polonez: "pozele nu minte"
Screenshot-urile in ziua de azi nu mai sunt considerate probe credibile nicaieri :) bine aici e credibil ca se poate gasi statistica pe grepolife dar am vrut doar sa fac o mica paranteza
 

costinrd

Membru
Si stii ce satisfactie mai am ?Ca la 20 de ani am fanii o comunitate intreaga online numita grepolis romania:) tu te chinui la 30 de ani sa demonstrezi ca esti cineva dar nimeni nu te baga in seama,nimeni nu te vorbeste,nimeni nu vorbeste de ceea ce ai incercat sa construiesti (Wild Fangs),doar tu ne vorbesti (pe mine capone guta anubis Demos) ca atat poti :) esti ca ziaristul ala care incearca sa si atraga faima prin hate ul pe care il scrie dar nici atunci nu e bagat in seama :)

ai 20 de ani de vreo 5 ani incoace...n-ai mai crescut in varsta margarina ?
 

costinrd

Membru
Screenshot-urile in ziua de azi nu mai sunt considerate probe credibile nicaieri :) bine aici e credibil ca se poate gasi statistica pe grepolife dar am vrut doar sa fac o mica paranteza

la mine e simplu de verificat: paros (Mr. Who), byllis (costinrd), dyme (costinrd), rhammus (Mr. Who), dimale (costinrd)...5 din 5 lumi castigate, bombardierii de serviciu cu cate lumi pierdute va laudati ?
 

costinrd

Membru
Nu cresc,am ramas repetent si la varsta ca si la scoala neauzitule

ma gasesti la hall of fame pe lumile mentionate anterior, asta daca te descurci sa citesti; n-ai auzit de mine pentru ca nu obisnuiesc sa ma afisez mai jos de locul 3, mai jos de locul 3 pe lume nu ma gasesti....mai sus cu siguranta :cool:

imi place pe podium, nu ma multumesc sa fiu o simpla aparitie sporadica...defect profesional - imi place sa excelez spre deosebire de alti petardieri care se multumesc doar cu prezenta ;)
 

ElChapo

Stie Tot
Okey,altceva mai interesant ai de zis?Nu de altceva dar efectiv tot ce ai spus nu m a facut deloc curios...
 

costinrd

Membru
As avea ceva de interes dar dupa or sa apara niste saraki sa spuna ca ma sparg in rasini.

Asa ca inchei pe seara de azi, daca epuizam toate subiectele azi maine ce mai facem ?

Noapte buna margarina !

P.S. noaptea e un sfetnic bun.
 

CaponeM

Stie Tot
iar eu iti prezint statistici legate de joc, nu doar simple vorbe fara acoperire.
o poza face cat o mie de cuvinte sau cum ar spune un mare intelept polonez: "pozele nu minte"

Păi și-n concluzie, cu ce te am luat la mișto... ? :)))))

Cât despre poze, las o așa.. am fost acolo și știu cum a stat treaba... și mai știu că dacă erai pe zona unde am fost eu/anubis, indiferent de alianța din care faceai parte, ai fii zburat direct. Inclusiv jussepe a spus la un moment dat că se va axa pe graniță cu method, pt ca acolo numărul dormezelor il depășea pe cel al activilor, acolo pe zona aia de ai pus o tu in poză =))))))).......

Si da bă prostule, aici ma refer la cioara de @7bile !

Granița nu înseamnă numai centru, doar că în principiu acolo s au dat cele mai epice batalii, pt ca acolo se strâng, ori ajung la un moment dat mai toți activii, bombardieri, goldisti, etc.
 

CaponeM

Stie Tot
+ cei mai buni și activi jucatori din wild, acolo au fost, cu vârfuri (Tania & ank ) mai mult decât impinse. Daca aveai coaie, ori macar bile in loc de coaie, faceai schimbare la pauza cu una din ele :))).

Sau, daca aveai si coaie & bile, țineai am2 flancuri, dar ie grele astea.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus