Conținut recent de RANINAGHI

  1. RANINAGHI

    Încercările divine ale lui Hermes

    Hades este zeul. Nume joc: RANINAGHI Lume de joc: Gonnos
  2. RANINAGHI

    Petitie impotriva construirii instant cu aur, a cladirilor

    Cred ca singurii carora le convine sunt cei care joaca premium. Sunt total impotriva.
  3. RANINAGHI

    Hall of fame

    Antyss -Iota pacalA2z -Iota nana123 -Kappa si Gamma
  4. RANINAGHI

    Problema administrare forum

    Trebe sa ai drept de intemeietor sau conducator ca sa iti apara !
  5. RANINAGHI

    Cladiri/Navei inutile

    :)) Resurse ? Pai acuma sunt zeci de posibilitati pentru resurse , mai ales farmarea satelor , daca farmezi din 5 in 5 minute iti faci resurse o gramda , dar ma gandesc ca tu dai la farmarea de 8 ore :))
  6. RANINAGHI

    Cladiri/Navei inutile

    Pai nu mai bine ar pune niste cladiri care sa ne ajute cu ceva? 90% din jucatori construiesc baile , si peste 60% turnul . Pentru ca ofera cel mai bun bonus :) Iar incendiatoarele iarasi au viteza extrem de mica la deplasare .
  7. RANINAGHI

    Cladiri/Navei inutile

    Vin cu inca o propunere interesanta . Zic ca cladirile si navele "inutile", pe care aproape nimeni de pe joc nu le foloseste sa fie inlocuite cu altele. De exemplu cladirea "Magazin" nu ne ajuta cu nimic in joc , doar dupa ce sau facut minunile lumii cand putem trimite cu ceva mai multe...
  8. RANINAGHI

    Ambuscade

    Interesant.
  9. RANINAGHI

    Orasele Fantoma

    Ce sa faci al sfarsit de lume ?Ce actiune :))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Dupa ce Forever au terminat minunile 0 actiune nici un atac nici in colo nici in coace :)) Vai de mine se vede cate sfarsituri de lume ai prins
  10. RANINAGHI

    Orasele Fantoma

    Usor de zis , greu se facut mai ales cand esti tocmai la polul opus de m44
  11. RANINAGHI

    Orasele Fantoma

    Frate crezi ce vrei , dar nu era ce sa cuceresti ! Daca vrei iti arat clasamentul m34 de cand am facut eu cuceririle alea , erau maxim 20 orase pe mare care nu erau a noastre si si alea erau la ore bune distanta si rezervate deja! Si uite nu ca doar eu cuceream asta ci toata lumea ! B&W , GoW...
  12. RANINAGHI

    Orasele Fantoma

    Ce era sa frec acolo ia zi ? Era pe sfarsit de lume , eram pe m34 , inconjurat de alianta si de aliati , ce sa fac ? Sa cuceresc aliatii :))):))
  13. RANINAGHI

    Orasele Fantoma

    Serios ? Se la un singur jucator din top 10 , alianta nu poate cucerii toate orasele si asa incpe dezastrul? Ce ? Iti place sa cuceresti doar orase fantoma ??? Atunci mai bine lasate de joc ! Scopul jocului e sa cuceresti dusmanul , nu sa cuceresti orase fantoma deoarece iti este frica de dusman!
  14. RANINAGHI

    Spam Lumea Chi

    Nu prea stiu , a fost tare demult, si a fost tare frumos :)
  15. RANINAGHI

    Orasele Fantoma

    Desi ar trebui deoarece fantomele distrug lumile de joc si spiritul jucatorilor
Sus