Conținut recent de Agesilaos

  1. Agesilaos

    Lumea noua ro101

    bai , vad ca nu va intereseaza si ce fel sa fie lumea ,cu minuni , cu dominatie etc . sa fie cum vrea ea ok , dar pentru mine e bun cu moral si bonus de noapte ,altfel e jale :)
  2. Agesilaos

    Lumea nouă Revolta

    :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))
  3. Agesilaos

    Lumea nouă Revolta

    nu esti singur la fel de prost sunt si eu :)))))))))))))
  4. Agesilaos

    Lumea nouă Revolta

    dupa ce va injurati de mame si copii tot anul , acum o dati in creciunite hahahahaha
  5. Agesilaos

    Propunere Lume - Noiembrie

    :) exact asa este
  6. Agesilaos

    Propaganda Nagidos

    acum intru ... cu Gina , suna interesant :)
  7. Agesilaos

    Admini nu trebuie sa favorizeze pe nimeni

    ce va mai place sa va intepati ai ai ai ai :))))))))))))))))))))))
  8. Agesilaos

    Admini nu trebuie sa favorizeze pe nimeni

    hahahahahahah :))))))))))))))))))))))))))))))))))))
  9. Agesilaos

    Propaganda Nagidos

    baaaa cu cine joc si eu marea revolta ? :DDD
  10. Agesilaos

    Nottingham FOREST

    Si eu astept sa înceapă fotbalul, apropo în anglia simpatizez cu Blackburn, ca sa stiti când luam bataie sa fiu luat la misto :))))
  11. Agesilaos

    Lumea Carfi-Olymp

    ce imi lipsesc prostiile astea cu fake , minimale si tot rahatul asta , termin proiectele vara asta si la toamna poate revin sa fiu trezit la 4 dimineata si sa incep sa`mi bag , dar pe moment am dat drumul la masina de facut bani vara asta ,e o foame de bani vorba celor din la familia :D
  12. Agesilaos

    Lumea Carfi-Olymp

    :D
  13. Agesilaos

    Nottingham FOREST

    cand eram copil cu astia mergeam :) am urmarit meciul de baraj si am fost fericit in ziua aia pentru forest :cool:
  14. Agesilaos

    Propunere pentru domnul Stil

    bai ... eu va las , aveti grija de voi si daca va gasiti pe undeva faceti glume pe fazele din joc , radeti , beti o bere ... plm orice , dar lasa`ti ura si dusmania aparute in urma jocului , toti sunte`ti jucatori , puneti pasiune si asa apar conflictele ... plm cu ani in urma ma lovea unul la...
  15. Agesilaos

    Propunere pentru domnul Stil

    " Reporter:Si de asta l-ati legat de stalpul portii, i-ati pus castile in urechi si i-ati dat fake-uri incontinuu pe grepolis pana a asurzit? " hahahahahaha :)))))))))))))
Sus