Lumea Carfi-Olymp

Axel74

Membru activ
Atata stii si tu sa zici, dar voi sunteti astia care profitati de pe urma lui boston. Pana acum nu am auzit de vreo alianta care sa ceara 3 zile de pace pentru asta, doar se cucereau intern orasele raposatului, dar restul erau sanatosi tun, nu aveau treaba. Eu zic sa te uiti in ograda ta, profitorule.
 

n3bunu

Membru
Atata stii si tu sa zici, dar voi sunteti astia care profitati de pe urma lui boston. Pana acum nu am auzit de vreo alianta care sa ceara 3 zile de pace pentru asta, doar se cucereau intern orasele raposatului, dar restul erau sanatosi tun, nu aveau treaba. Eu zic sa te uiti in ograda ta, profitorule.
unde dai și unde crapă, cine ce profită coane? ești sănătos la cap? tragi var pe nas? schimbă dealeru, că e nasol.
se numește omenie, animalule.
 

Stewie Griffin

Stie Tot
Remember Bun1cu, a ramas pana la final jucatorul echipei Warriors la vremea omicronului si au si castigat lumea.
S-au prezentat condoleante, dar restul jucatorilor nu au murit, sunt doar morti pe joc. Am luat decizia intern sa nu se atace orasele raposatului, dar restul oraselor ce treaba au?
 

Axel74

Membru activ
unde dai și unde crapă, cine ce profită coane? ești sănătos la cap? tragi var pe nas? schimbă dealeru, că e nasol.
se numește omenie, animalule.
Voi profitati de ce s-a intamplat ca sa scapati de asedii. Nimeni nu l-a atacat pe boston, voi stiti ce faceti cu el, nu ne atingem, dar sunteti cam nesimtiti daca incercati sa profitati de situatia asta, nu am mai vazut aliante care sa profite de faptul ca le-a murit un coleg, urat din partea voastra, nu mai avem ce discuta.
 
Ultima editare:

n3bunu

Membru
Voi profitati de ce s-a intamplat ca sa scapati de asedii. Nimeni nu l-a atacat pe boston, voi stiti ce faceti cu el, nu ne atingem, dar sunteti cam nesimtiti daca incercati sa profitati de situatia asta.
asediile alea care nu au existat zile, săptămâni? sau de care asedii vorbești, că la noi sigur n-au fost. nu profită nimeni de nimic, iar pierderea unui oraș, 10 orașe, 1000 de orașe e complet irelevantă; era o rugăminte, un gest de omenie, care voi nu a-ți onorat-o (în condițiile în care celelalte alianțe au onorat-o fără să facă o adevarată dramă pentru 3 zile)
vă rog să închideți subiectul, deja e circ, și nu îi vâd rostul.
o zi faină să aveți.
 

NoobFromRo

Stie Tot
unde dai și unde crapă, cine ce profită coane? ești sănătos la cap? tragi var pe nas? schimbă dealeru, că e nasol.
se numește omenie, animalule.
Eu zic sa ți vezi totuși de lungul nasului, tu ceri pace 3 zile in condițiile în care dai fake uri ca ultimul distrus la 2 3 dimineața și nu ești singurul , și nu ma lua cu doliu la toată alianta , aseară ai voștri veneau cu catapulte sa ma demoleze ca de obicei, nimic ieșit din comun, pe lângă alte atacuri și kkturi de astea
Condoleanțe răposatului, restul primiți pace doar in cazul în care , Doamne ferește, pățiți la fel
 

n3bunu

Membru
Eu zic sa ți vezi totuși de lungul nasului, tu ceri pace 3 zile in condițiile în care dai fake uri ca ultimul distrus la 2 3 dimineața și nu ești singurul , și nu ma lua cu doliu la toată alianta , aseară ai voștri veneau cu catapulte sa ma demoleze ca de obicei, nimic ieșit din comun, pe lângă alte atacuri și kkturi de astea
Condoleanțe răposatului, restul primiți pace doar in cazul în care , Doamne ferește, pățiți la fel
eu v-am dat mesaj la 14:43 ieri, voi, la nici o oră a-ți început ca disperații cu atacuri peste tot, deși nimeni nu a ripostat; noaptea a-ți băgat și nave, iar eu da, v-am dat fake-uri, unora, azi noapte pe la 3; demolările sunt ceva la ordinea zilei, tot voi le-ați început, ca și fake-urile de altfel.
p.s. la câte fake-uri dai tu, fără să fi primit de la mine vreodată, te vaiți, papagalule :rolleyes:
 

NoobFromRo

Stie Tot
Fa poza unde ți am dat eu ție vreun fake pana acum , sau unde le am început noi , demolările la fel , și dacă mi aduci dovezi îți dau în scris ca mi dau ștergere
 

twistdark1

Stie Tot
Atata vaicareala cata a fost pe lumea asta , n-am mai vazut in 10 ani ...

Am luat fake-uri , minimale , spam , demolari si tot tacamul si n-a zis nimeni nimic ... Cum am inceput si noi cu astea , am fost facuti terminati , dementi , s-a bagat in morti , am luat carne ... Atat s-a putut , noi am dat nave :confused:
 

Agesilaos

Membru activ
Atata vaicareala cata a fost pe lumea asta , n-am mai vazut in 10 ani ...

Am luat fake-uri , minimale , spam , demolari si tot tacamul si n-a zis nimeni nimic ... Cum am inceput si noi cu astea , am fost facuti terminati , dementi , s-a bagat in morti , am luat carne ... Atat s-a putut , noi am dat nave :confused:
:D
 
Voi profitati de ce s-a intamplat ca sa scapati de asedii. Nimeni nu l-a atacat pe boston, voi stiti ce faceti cu el, nu ne atingem, dar sunteti cam nesimtiti daca incercati sa profitati de situatia asta, nu am mai vazut aliante care sa profite de faptul ca le-a murit un coleg, urat din partea voastra, nu mai avem ce discuta.
Au mai cerut niste salbatici 'pace' pentru un jucator ca se intimplase ceva major si dupa omul joaca bine mersi si doar a folosit ca motiv sa nu fie atacat o perioada.
 

n3bunu

Membru
cât de frustrat să fi, să ai om într-o alianță mică, spune multe despre voi cât de buni sunteți ;)
 
Sus