Lumea Carfi-Olymp

DeletedUser17271

Guest
O zdreanta si ala care se da ca as fi eu , nah ca atata il duce capul sunt idolul lui .
Dar si ala care ma injura de mortii .Fara sa ma cunoasca
 

Cornel Popescu

Membru Nou
Halal "lider" sa te injosesti asa , il ziceai aluia din mesaj ca il faceai fantoma si sa nu se mai dea jucator , intrebarea mea pt tine e , tu esti jucator ? ca pe unde te am prins ori te am facut posta ori te ai milogit de mine sa iti dau sitie coronita .

Unde era marele jucator , ala banat pt boot =))))))

Halal lider , faci de ras All Stars cu cacaturile care le faci dinpozitie de lider .
 

NoobFromRo

Stie Tot
=))))))))))
Dă-te jos din corcoduș

PS. Vorbeam din poziție de "7bal" ca e expert băiatu la fantome =))))))
@7bile păreri?
 
Ultima editare:

twistdark1

Stie Tot
Vezi atașament 6248

Antena 5g de la Digi , sunt sigur ca sti cine e 7bal altfel nu te dadeai ca ai fi el .
Te tradeaza numarul de telefon si ochelarii aia castigatii de surioara ta la pufuletii cu surprize , aceasi punga care a folosit-o tac-tu pe post de prezervativ cand te-a facut pe tine, Buha Tudor , dar din pacate a esuat , continua asa ca imi ia 5 minute schimb cartela de Romania , sa sun la Spitalul unde lucreaza doamna Buha ca asistenta ,sa ma dau ruda cu urgenta in familie sa o dea la telefon , si sa incep cu amenitarii la adresa ta si cu tiganelii si injuraturi ... si sunt sigur ca iti creez destule probleme cand ajunge femeia acasa .
Continua asa , sa vezi cum ma cobor la mintea ta si cate probleme pot creea . Ca tot il amenitai pe Chitu ala ca il spui lui Sor-sa ....Continua asa si sa vezi ce imaginatie bolnava pot avea eu .

Asta intra la penal , n-are nici o treaba cu jocul
 

Cornel Popescu

Membru Nou
Ok , o fi intrand si cum justifici ca sunt eu ?! Si cine e 7bal ?! adresa , nume , real s.a ?
E foarte usor a face probleme reale cuiva care ii stii detalii din viata privata .
Mai ales daca persoana aia dispune de banii , foloseste numar de Romania sau alta tara , gen Somalia sau , USA foloseste conexiuni proxy s.a
Iti spun eu ca e greu sa dai de persoana aia si daca dai si peste unul tampit care nu are nimic de pierdut , nah du -l pe ala in instanta , asta presupunand ca aflii cine e in real si ai resursele necesare si doveziile sa il poti purta in politie ca mai apoi in tribunal .
Va invat la prostii :)))))))
 

Gucci.Stallone

Stie Tot
O zdreanta si ala care se da ca as fi eu , nah ca atata il duce capul sunt idolul lui .
Dar si ala care ma injura de mortii .Fara sa ma cunoasca
Noobfromro se da drept tine.. cn altcineva ar putea. Doar ti am arătat ss atunci.
Cum coaie să te dai drept altcineva... mă refer la Noob căruia îi e rusine cu propria imagine.
 

saca 24

Stie Tot
Crezi ca e legal sa suni si sa ameninti lumea?:)))
N-o fi legal, dar te intrebi daca mai exista legi?Sau daca se aplica? :))))
Yo-s mai ,,batran" si stiu mai multe..
Poti sa faci viata cuiva un calvar daca vrei..si nu patesti nimic. ;)

In fine, spor la joaca pe lumea asta! :)
Sa nu deviem de la subiect.
 
Sus