Admini nu trebuie sa favorizeze pe nimeni

Greutate

Membru Nou
Am activat vacanta de paste și pana sa se activeze am avut câteva nave pe orașe care leam spart.....acum ca vreau sa întru iar nu ma lasă?????
Pe orice alta lume ma lasă să intru doar pe lumea cu pricina nu
De ce admini fac ce vor ei pe serverul de RO?
De ce admini sunt niște jeguri care ia șpagă și nu li se întâmplă nimic?
Stil,aștept un răspuns credibil și sper sa rezolvi problema cu admini nu doar sa favorizezi câțiva jucători.
 

ZamolcseTheConqueror

Membru activ
Am activat vacanta de paste și pana sa se activeze am avut câteva nave pe orașe care leam spart.....acum ca vreau sa întru iar nu ma lasă?????
Pe orice alta lume ma lasă să intru doar pe lumea cu pricina nu
De ce admini fac ce vor ei pe serverul de RO?
De ce admini sunt niște jeguri care ia șpagă și nu li se întâmplă nimic?
Stil,aștept un răspuns credibil și sper sa rezolvi problema cu admini nu doar sa favorizezi câțiva jucători.
lasa ba abureala asta si treci la culcare:) oricine are voie sa te atace pana incepe vacanta, si ca nu poti intra, pai deaia este vacanta! Asta se intampla pe toate serverele..nu doar pe ro!
 

razvan cel bun

Membru Nou
a ajuns sa comenteze cel mai prost jucator de pe Romania, numarul 1 pe fantomizare, ala care plange ca nu ia interne si da stergere!

Tusea si junghiul au facut topic sa se planga!
Atata timp cat cu 10 orase ai 15 k puncte ... si altii tot cu 10 orase erau in top 25 pe lume am tot dreptul, demos nu respecta statutul deffenderilor .. asta 1 si 2 am fantomizat pentru ca am intrat cu alt cont... iar interne am rezervat una singura apoi un destept ca tine spunea ca el a rezervat o la 3 ore dupa ce eu postasem pe forum ...cum nu ma cobor la inteligenta de nivel primitiv a unora am plecat.
 

colinw

Membru activ
mda...ff rapid:))si la mine a fost rapid:))am fost banat pt neplata cu plata facuta si nu mi se raspundea la tikete:))am pierdut 54 de ortase din 55 pana sa raspuns:))jegosi!!!altfel nu pot spune!!!
 
Sus