probleme de logare

DeletedUser5833

Guest
Salut

Florin florin daca o luam de la 0 fac scandal !:supermad::supermad::supermad::supermad::supermad::supermad::supermad:
 

DeletedUser

Guest
Eu am reusit sa intru astazi pe la ora 12, aproximativ un minut, cat sa trimit un PM, nu am observat nimic modificari.
Eu nu mai fac niciun scandal, delete si pa.
Nu merita sa o iei iar de la capat.:pro:
 

DeletedUser

Guest
MY s'a deschis de ieri dar Zeta inca face fite....:angry:
UN admin sa ne zica ceva.....
(SW)(SW):supermad:
 

DeletedUser6674

Guest
Vom vedea cum rezolvă....şi ce dacă o luăm de la căpăt. Ce, nu vă mai amintiţi cum e cu un oraş de 175 pc? Vreţi de-alea de 13500 de pc?
Aşa e frumos, de la 175 pc.... care o să doarmă mai puţin, revine mai repede.:p:p:p
 

DeletedUser

Guest
Vom vedea cum rezolvă....şi ce dacă o luăm de la căpăt. Ce, nu vă mai amintiţi cum e cu un oraş de 175 pc? Vreţi de-alea de 13500 de pc?
Aşa e frumos, de la 175 pc.... care o să doarmă mai puţin, revine mai repede.:p:p:p

Pai vad ca faceai gura daca se da restart la server...;)
Acum te'ai obisnuit cu ideea? :(
 

DeletedUser6674

Guest
My friend, cred că mă confunzi cu un coleg....Eu nu am făcut scandal că se dă restart la server, eu am făcut scandal că se ocupă nişte lăutari de funcţionarea echipamentelor şi de software.
 

DeletedUser6674

Guest
UN ADMIN NE MAI ZICE ŞI NOUĂ CEVA? CEVA, măcar din respect....
 

DeletedUser5833

Guest
Salut

Sper spre binele unora sa nu prind carecumva daca se deschide Zeta ca nu s-au terminat cuceririle sau paradele sau ca nu mai sunt in alianta ca de nu :supermad: nu stu ce fac@!
 

DeletedUser

Guest
...

A trecut deja o zi de cand e lumea zeta cazuta , sa fim seriosi daca repara "Dorel" serveru e clar ... deabea peste inca 2 zile minim e gata sau il repara de tot ..
 

DeletedUser

Guest
probleme de logare!!!

ceva estimari cam in cat timp se remediaza problema???
Nu de alta dar la anumiti colegi le mor soldatii de foame....:pro:
 

DeletedUser3457

Guest
Probleme conectare ZETA

Cand se da drumul la lumea ZETA?
La anunturi sa afisat ca ETA nu merge...din contra acolo merge perfect..pe ZETA e problema...Este deja a 2 a zi cand nu putem accesa ....Ar trebui facut ceva...sau macar sa fim informati corect.
 

DeletedUser

Guest
Unde scrie ca Eta nu merge ca eu n-am vazut?

Oricum, intradevar, Zeta nu functioneaza inca...
 

DeletedUser

Guest
eu platesc premium ca sa ma uit la un ecran alb? ce se intampla cum imi recuperez cele 2 zile pierdute? de ce nu se anunta astfel de activitati, sau mai bine zis inactivitati?
se anuntau intre 2-4ore...

Standard Lumile Zeta si My
Lumile de joc Zeta si My vor fi inaccesibile pentru o perioada cuprinsa intre 2 si 4 ore datorita unor probleme tehnice. Ne cerem scuze pentru intrerupere si va multumim pentru intelegere.

Echipa Grepolis Romania
 

DeletedUser

Guest
restart la server :O sunteti normali?? pierdem tot :|:|

si sa aiba curaj un admin sa spuna cv. nu ne puteti lasa asa sa asteptam ca vreti voi.
 

DeletedUser

Guest
nu adminii repara servarul si nu de ei dapinde timpul de asteptare!...

si ar fi super dak s-ar lua tot de la inceput! :p:D:cool:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Vom vedea cum rezolvă....şi ce dacă o luăm de la căpăt. Ce, nu vă mai amintiţi cum e cu un oraş de 175 pc? Vreţi de-alea de 13500 de pc?
Aşa e frumos, de la 175 pc.... care o să doarmă mai puţin, revine mai repede.:p:p:p

@Florin c-am cati crezi ca vor avea chef sa o ia de la capat, vom fi putini si la ani lumina unii de altii, dupa ce ai muncit aproape un an sau altii chiar mai mult sa o iei de la zero. Eu sincer nu asi mai avea rabdare.
 

DeletedUser

Guest
Nu prea am ce sa va spun fiindca nimeni nu ne-a mai zis nici noua nimic...
Zeta ba merge, ba nu merge, de aseara..
 
Sus