Kasmenai - Zona de Razboi

TLCNDMM

Stie Tot
=)))))))))))))))))))))))))) asta a fost o gluma bine =)))))))
Oricand la orice ora fac cu tine si test de rezistenta si 50 de m sprint ce vrea puta ta
Diferenta dintre noi doi ca eu chiar practic sport,nu ma prefac ca fac si il pun pe tati sa arunce cu milioanele aiurea =))))))
Apropo daca mai cauti cum sa te dopezi fara sa ti iasa la teste,am auzit de la niste fotbalisti ca in vestiare se dopeaza anal,ar trebui sa incerci,ai corpul perfect pentru asa ceva
 

TLCNDMM

Stie Tot
Argumente solide?Si asa ma plictisesc pana la ora 8 cand ies din tura deci sa povestim oleaca asa
Pai parintii tai au divortat si tactu te a alungat sa stai cu ma ta intr un apartament pe care vi l a cumparat ca sa nu ramaneti fara un acoperis...
Tactu inca te baga in seama si incearca sa faca un om din tine pentru ca i porti numele...nu vrea sa i patezi numele pe care si l a creat legal cat si ilegal(neplatind tva ul la stat pe imobiliare pe care le detine,firmele trecute pe numele altora ca sa faca spalare de bani,cand iese cate ceva nasol sa ajunga altii pe la parnaie,mita pe la functionari publici etc etc )
Tu esti un simplu copil drogat care inca se viseaza ronaldo sau messi si l a implorat pe tati sa plateasca cateva mii de euro ca sa apara la tv incercand sa i se faca mila unui club de liga a 3 a de tine...
Sa nu mai zic de faptul ca inca te crezi miliardar,desi n ai 200 de euro in buzunar...peleme sa ti plateasca lorita goldul si sa l fraieresti pe azog cu un chilipir pentru un miliardar...rusinica....
Pe joc te ai facut de ras in ultimul hal...te ai dat mare jucator si la fiecare nava luata erai in depresie....chiar ai plans de la un joc pixelat...cand ti a bagat je nava(csf ncsf),ba chiar am scris la misto pe extern atunci ca daca o pui pe lolita sa ma sune poate retrag nava si asa mare disperarea a fost incat la ora 7 am fost sunat...primele 10 min au fost legate de nava apoi conversatia a continuat facand misto de tine,smaug si altii :)
Sa nu mai zic de cum arati fizic...un cap tuguiat,burta (ca tot vorbeai de ea),gusa si o fata care cerseste mila de la Dumnezeu... o aschie de baietel pe care daca il vezi pe strada ii intinzi un leu de mila....
Mergi pe premiza nu bagi in seama adevarul ca nu ma raneste...d aia nici n ai reusit si nici nu vei reusi...traiesti in bula ta de copil prost nu in realitate
P.s cand vei avea bani sa platesti o cursa Bucuresti-Constanta de taxi contacteaza-ma si-ti trimit unul din baietii special pentru un miliardar ca tine,dar sa fie banii tai nu aia cersiti de la tati
 
Ultima editare:
Sus