Kasmenai - Zona de Razboi

hermes25

Membru activ
N am zis nici asta ,dar dacă ești atât de redus mintal , încât inventezi tu cuvinte , ești mai pârlit tu și decât bot-ul...
Ba prostule: jucati fara boot la un comentariu de a lui guta ce dracu inseamna ? Tu ori faci pe prostul iri chiar esti . Oricum banuiesc ca esti una din paletele alea care acuza de boot si pe unul care intoarce la sec. Acuzandul ca servarul te arunca aiurea si nu ai cum sa intorci :)) fa pasi ca de te prind pe o lume echilibrata uiti si cum te chema
 

Axel74

Membru activ
Am stat la David în nucleu 1 luna după ce mi au dus orasu la 1k pct ,despre ce vorbim :))
Tu poți maxim sa-mi-o sugi , atât, cu David în frunte
de precizat ca eu ti-am dus orasul la 1k atunci :)) in caz ca ai uitat si nu ma mai urasti, reimprospatam putin memoria
 

LastKing

Membru activ
Ba prostule: jucati fara boot la un comentariu de a lui guta ce dracu inseamna ? Tu ori faci pe prostul iri chiar esti . Oricum banuiesc ca esti una din paletele alea care acuza de boot si pe unul care intoarce la sec. Acuzandul ca servarul te arunca aiurea si nu ai cum sa intorci :)) fa pasi ca de te prind pe o lume echilibrata uiti si cum te chema
Dadadaddada
 

Anubis.K

Stie Tot
Ba prostule: jucati fara boot la un comentariu de a lui guta ce dracu inseamna ? Tu ori faci pe prostul iri chiar esti . Oricum banuiesc ca esti una din paletele alea care acuza de boot si pe unul care intoarce la sec. Acuzandul ca servarul te arunca aiurea si nu ai cum sa intorci :)) fa pasi ca de te prind pe o lume echilibrata uiti si cum te chema

ie boots coe =))))
astia cu secundele dau cu cizmele, avem si pe anglia niste specimene programele arabesti
 
Sus