Serverul fantomelor

saca 24

Stie Tot
dacă se va juca cinstit, fără mizerii și spam-uri de frustrați, se va continua frumos. personal nu cred că e decisă încă soarta Paros.
Ar fi pacat sa nu se continuie ,,lupta" pe un server si sa se termine asa..usor.
Multa bafta tuturor! :)
Numa' sa nu se apeleze la diverse magarii care strica jocul.
 

DeletedUser16184

Guest
dacă se va juca cinstit, fără mizerii și spam-uri de frustrați, se va continua frumos. personal nu cred că e decisă încă soarta Paros.
n-aveti nicio sansa :))))) la minuni oricum vi le spargem :)))))))))) si daca v-am lasa in pace tot va facem pe carat :)))))))))))) nu va dam temelie inca ca sa mai avem si noi parte de putina actiune,ca altfel chiar ne-am plictisi :)))))
 

saca 24

Stie Tot
a jucat si aici dar e in vacanta
Pe bune?

Salutari din partea mea.Desi nu cred ca ma mai tine minte :)))

Tin minte ce actiune au facut colegii mei pe 2 orase unde avea zid 25 si permanent.pe unul a intrat nava..
Se juca frumos atunci..

Ma refer la serverul Corinth.
 
Ultima editare:

n3bunu

Membru
n-aveti nicio sansa :))))) la minuni oricum vi le spargem :)))))))))) si daca v-am lasa in pace tot va facem pe carat :)))))))))))) nu va dam temelie inca ca sa mai avem si noi parte de putina actiune,ca altfel chiar ne-am plictisi :)))))

dacă aveți sânge în instalație, aici nu mă refer la tine, că n-ai, jucați fără boți/scripturi/fake-uri și alte mizerii care le practicați.
 

DeletedUser16184

Guest
dacă aveți sânge în instalație, aici nu mă refer la tine, că n-ai, jucați fără boți/scripturi/fake-uri și alte mizerii care le practicați.
50 de euro botul,vrei? nu e vorba de sange in instalati,e vorba doar de fun :))))) sunteti ca animalutele alea de companie
 

DeletedUser16074

Guest
La mai multe
 

Atașamente

  • Screenshot_20200202-234825_Chrome.jpg
    Screenshot_20200202-234825_Chrome.jpg
    56,1 KB · Vizualizări: 12

DeletedUser16184

Guest
pff oftica oftica oftica :))))))) daca strig azorel ridici imediat capul :))))))
 

saca 24

Stie Tot
cel mai „surpriză” element ar fi BAN Permanent pentru botiști, s-ar schimba multe atunci. :)
Unde n.as ajunge eu admin+moderator...:))))))

Faceti si voi o petitie,un sondaj de opinie,ceva acolo,ca sa ma bage Domnul Stil admin.
Vlad Tepes era mic copil pe langa mine... ;)

Cred ca ar ramane 100 de jucatori pe Ro daca intru admin.Restul banati.
Incepe un server acum,si se termina peste 2 ani :))))))
Dumnezeu cu mila :)))
 

n3bunu

Membru
Unde n.as ajunge eu admin+moderator...:))))))

Faceti si voi o petitie,un sondaj de opinie,ceva acolo,ca sa ma bage Domnul Stil admin.
Vlad Tepes era mic copil pe langa mine... ;)

Cred ca ar ramane 100 de jucatori pe Ro daca intru admin.Restul banati.
Incepe un server acum,si se termina peste 2 ani :))))))
Dumnezeu cu mila :)))

100 dar cinstiți, ar fi din nou grepolis de acum 10 ani :))
 

DeletedUser6689

Guest
Pe bune?

Salutari din partea mea.Desi nu cred ca ma mai tine minte :)))

Tin minte ce actiune au facut colegii mei pe 2 orase unde avea zid 25 si permanent.pe unul a intrat nava..
Se juca frumos atunci..

Ma refer la serverul Corinth.
stiu....acolo conduceam cu Vasiljevic anonimii si era un joc tare..facuram 4 din 7 dar elias21 a bagat in vacanta 3 minuni
 

saca 24

Stie Tot
Noi eram contra Lorzii marilor :)))
Eram putini da' cum zicea cineva din Lorzi,citez : ,,Astia is o nuca tare" :))))
Eram fix acolo in coasta lor.

Dadea gina la misto controale in fiecare seara. ,,De amuzament" :)
Ne avea la suflet,ne cunoastea pe unii. :))

Mie si.acum imi pare rau ca n.am mai jucat.Si cat au tras ceilalti de mine..
Nu c.as fi jucat eu cu orase multe,dar eram acolo,pentru alianta.
In fine,ala cred ca a fost ultimul server normal,din toate punctele de vedere.
Acolo chiar s.a jucat,si a existat concurenta din toate directiile.
Daca gresesc,sa ma corecteze oricine,cu argumente :)

Vasiljevici nu si.a luat bann pe un server anterior si.apoi a urmat faza cu ,,Stil.."?
Nu mai zic ca iar imi da bann :)))

Edit:O parte din colegii mei,au intrat la voi dupa,nu?Sper sa nu ma insel.
 
Sus