Serverul fantomelor

DeletedUser15009

Guest
Doar atat am avut de spus. In rest nu comentez. Cand a fost de ajutat m a ajutat atat poli cat si juseppe dar de ce ? Ca eram unul dintre frontieri pe front cu oceania/demos .
A spus si paturile. Soa are nevoie doar de beneficiari... Atat
Beneficiari in sensul sa joace si sa fie activi,sa ia orase pe timp de razboi cu demos... Dar acum ca nu mai exista ddmos... Si au permis sa nu imi accepte conditia

Iar poli drept dovada dd om insudat si cu copil imi spune sa ma duc in mortii mei si sa o sug.. Frunos

Probabil am mancst kiterele ca m am grabit sa scriu dar intelefi tu ce spun
 

DeletedUser16184

Guest
Pe harta am violat demosulllllllll :)))))) am cucerit cele mai multe orase de la demos din toata alianta:))))))))))))) ceau ceau
p.s urmatorul violat tu esti :) de gucci si max deja m-am saturat :) s-au violat singurei
 

DeletedUser16184

Guest
daca este sa iau orasele cucerite de pe ambele conturi si pierdute sunt pe plus iar dupa craciun am ramas singurel pe cont :) si viol am dat demosului si iti voi da tie pe o viitoare lume pe care vei juca :))) momentan am treaba sa-i violez pe max si gucci pe thebes :) si saraci ma acuza ca i-am violat eu pe paros dar s-au violat singurei :)))))) ca sunt 2 prosti imbecili care nu-si vad de treaba lor si vor sa faca lumea pe la spate atat pe mine cat si pe cei din sons
 

DeletedUser16184

Guest
iar legat de treburile astea ca vai domnule cristi cu vlad sunt caprele mele,aceste decizi se iau in colectiv nu de un singur om :) si nu sunt caprele mele ci colegii de alianta si oricine incearca sa minta soa sa faca rau celor din soa este dat afara,chiar si eu daca calc stramb pot sa fiu dat afara :) fiecare isi asuma faptele :)
 

DeletedUser15009

Guest
Peste una alta, parca as face misto de Cornel :)))))
Cornele ce ti-au facut astia ma ?
Ti-au facut si tie pachet dar ti l-au lasat pe partea cealalta a usii ?:))))))


Nimeni nu se astepta la asta, dar chiar nimeni.....

:))))))))))))))))))
NU . gresesti
Eu am iesit si am spus clar , cat timp este rage nu mai am ce cauta in SOA . si am vazut si adevarata fata a liderilor soa. . PUEAM SA STAU SI SA TAC CUM AM SPUS DAR NU JOC PT CORONITA CI JUCAM DE PLACERE SI CA MI-AU LASAT O IMPRESIE BUNA LIDERII SOA ... DAR SE PARE CA DOAR M-AM INSELAT... DOAR SE PURTAU FRUMOS CU MINE CAT ERA DEMOS SA AIBA BENEFICIARI CARE SA LE DUCA FRONTUL . SI EU ERAM UNUL DINTRE EI..

Rage s-a laudat ca el + liderii soa face lista de minuni si ca vor fi 15 alesi de rage printre care si el si 25 de soa
Ei bine, am cerut un simplu lucru la poli , sa imi promita ca rage nu va fi in tura 1 astfel nu castiga nici 4/7 si nici 7/7 din prima... si ca nu se ocupa de lista
asa aveam cu ce sa ii dau in bot la rage ca este o lepra si minte daar de fapt rage nu este lepra , a stiut doar cum sa traduca si sa faca capre din lideri SONS incat sa se ocupe si el si sa fie lider.
Dupa care am cerut eliminarea s-a pt vorba "Si muia aia de gucci face talente acum ca ii baga gold max"
asta mi-a pus capac si am iesit fiindca Thebestanimal si Poli il sustine si nu il da afara cm a fost dat paturile.
P.S.: Eu am cont si in method si am observat ca este rage lider.. si poli si thebestanimal ma minteau pe fata nu ca nu este lider , cand le-am aratat dovada... a pai sti, e facut de mult

va prezint aici dovada ca rage nu era lider cand se facu fuziunea si dovada ca e pus lider de recent.. asta va arata cat de lepre si curve sunt poli si thebest
si bine inteles va prezint dovada precum Thebest sustinea sus si tare ca rage nu i lider

1. http://myprintscreen.com/s/1dnaf/1fd300d95d - Convorbire cu Thebest cand afirma ca rage nu i lider

2. http://myprintscreen.com/s/1dnag/1179f75c3c - rage lider

3. http://myprintscreen.com/s/1dnah/72fa14ac01 - rage cand nu era lider

EU CAND AFIRM CEVA AM TOATE DOVEZILE :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser15009

Guest
Si thenestanimal era in academie, si insasi el mintea ca rage nu-i lider. :))
Atat de mult il sustinea , credea ca eu zic doar vorbe goale
 

DeletedUser15009

Guest
iar legat de treburile astea ca vai domnule cristi cu vlad sunt caprele mele,aceste decizi se iau in colectiv nu de un singur om :) si nu sunt caprele mele ci colegii de alianta si oricine incearca sa minta soa sa faca rau celor din soa este dat afara,chiar si eu daca calc stramb pot sa fiu dat afara :) fiecare isi asuma faptele :)
Singurii eliminati au fost paturile si piticu92 :) tu nu vei fi niciodata ca esti unul dintre lider. asta datorita faptului ca ai avut talent si ai tradus si ai facut capre din lideri :D
 

DeletedUser16184

Guest
1.Contul Iulianak47 nu a avut drepturi pana nu l-am preluat eu :) dupa ce l-am preluat eu fiind lider Method dupa fuziune am ramas cu drepturile :) cum si ceilalti comandanti de-ai mei din Method au ramas cu drepturile :) shev hurin andrey cosmin dar asta nu insemna ca ne faceam de cap :) a existat mereu comunicare intre noi toti :)
2.Ai incercat sa ma sapi alaturi de max sa nu fiu la minuni dupa ce chiar moa te-a ajutat sa bagi de n ori si sa incerci sa pari semnificativ pe granita aia :) iar pe pisatul ala de jucatori l-am tinut in alianta cand puteam sa-l dau afara dupa ce disparuse din peisaj trafik ca puteam face ce vrea pula mea cu el :) dar l-am tinut din respect pentru trafik ca inafara de a sta in vacante dupa evente si de a lua nave non stop nu a ajutat cu nimic si l-am si propus in lista pe care mi-o ceruse poli informativa despre ex playeri method :) dar na loc in method nu mai primeste cat joc eu,in demos nu iar in soa nu stiu ce sa zic :) e in ceata treaba :) dar nu are el nevoie de aliante asa bune ca e ragnarar si ii bate pe toti=))))
3.Nu uita cat m-ai pupat in cur ca sa te ajut cu fake-uri cu informatii cu stat cu tw in locul tau si tot asa
4.Daca nu-l luai pe thebes pe max si nu-ti baga gold poate acum inca erai in soa si-ti vedeai de treaba ta :)
5.Daca pentru un paysafe de 80 euro ai ajuns sa te vinzi,daca iti da careva 1000 de coco te futi si in cur :)
P.S nu incerca sa sapi groapa altuia,ai incercat pe a mea,ai sapat-o pe a lui piticu92 redirectionand niste mesaje vorbite cu el crezand ca-ti vei recastiga locul in alianta,dar mai rau ti-ai facut pentru ca esti un pupincurist un turnator o CURVA ce se vinde pentru gold =))))
P.S 2 pregateste-ti curul si pe thebes
P.S 3 niciodata de cand joc nu mi-am turnat colegii la x y z sau vreun jucator ca sa-mi castig/recastig locul intr-o alianta,mi-am castigat locul in aliante pentru ca sunt activ,rup secundele si am asul in maneca fake-urile :) pe cand tu doar ai mintit ai pupat in cur si cam atat d-asta acum esti unde iti e locul
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser16184

Guest
Un ultim lucru de adaugat :) claudiu e un om de nota 1000 si mereu l-am admirat de pe vremea cand am jucat in aog,ca are un stil al lui de a mentine pacea in alianta si a tine o armonie cat mai ridicata si de ati oferi siguranta cand vorbeste cu tine,dar sa nu crezi ca nu injura leprele sau nu scapa de ele :)
 

DeletedUser17024

Guest
Bai baieti, jocul asta a devenit toxic.
O spun din propria experienta pe acest server de cacat, sa pierzi cu orele pentru ce?
Pentru un joc? Daca ne am dedica efortul pe care il depunem pe joc si in viata reala.. nu am avea timp de jocuri de genul.
Eu nu o sa mai intru, chiar daca nu s jucator de granita, fac ce pot si tot pierd ore bune in care as putea chiar sa ma plimb in parc :).

De multe ori ma intreb daca toti obsedatii de pe jocul asta sunt la fel si in realitate de implicati? Sau isi sacrifica realitatea pentru un joc?
Recunosc in astea 3-4 de Paros, am fost prezent mai mult in virtual, decat in realitate, si apar consecinte.

Multa bafta tuturor !
 

DeletedUser15009

Guest
1.Contul Iulianak47 nu a avut drepturi pana nu l-am preluat eu :) dupa ce l-am preluat eu fiind lider Method dupa fuziune am ramas cu drepturile :) cum si ceilalti comandanti de-ai mei din Method au ramas cu drepturile :) shev hurin andrey cosmin dar asta nu insemna ca ne faceam de cap :) a existat mereu comunicare intre noi toti :)
2.Ai incercat sa ma sapi alaturi de max sa nu fiu la minuni dupa ce chiar moa te-a ajutat sa bagi de n ori si sa incerci sa pari semnificativ pe granita aia :) iar pe pisatul ala de jucatori l-am tinut in alianta cand puteam sa-l dau afara dupa ce disparuse din peisaj trafik ca puteam face ce vrea pula mea cu el :) dar l-am tinut din respect pentru trafik ca inafara de a sta in vacante dupa evente si de a lua nave non stop nu a ajutat cu nimic si l-am si propus in lista pe care mi-o ceruse poli informativa despre ex playeri method :) dar na loc in method nu mai primeste cat joc eu,in demos nu iar in soa nu stiu ce sa zic :) e in ceata treaba :) dar nu are el nevoie de aliante asa bune ca e ragnarar si ii bate pe toti=))))
3.Nu uita cat m-ai pupat in cur ca sa te ajut cu fake-uri cu informatii cu stat cu tw in locul tau si tot asa
4.Daca nu-l luai pe thebes pe max si nu-ti baga gold poate acum inca erai in soa si-ti vedeai de treaba ta :)
5.Daca pentru un paysafe de 80 euro ai ajuns sa te vinzi,daca iti da careva 1000 de coco te futi si in cur :)
P.S nu incerca sa sapi groapa altuia,ai incercat pe a mea,ai sapat-o pe a lui piticu92 redirectionand niste mesaje vorbite cu el crezand ca-ti vei recastiga locul in alianta,dar mai rau ti-ai facut pentru ca esti un pupincurist un turnator o CURVA ce se vinde pentru gold =))))
P.S 2 pregateste-ti curul si pe thebes
P.S 3 niciodata de cand joc nu mi-am turnat colegii la x y z sau vreun jucator ca sa-mi castig/recastig locul intr-o alianta,mi-am castigat locul in aliante pentru ca sunt activ,rup secundele si am asul in maneca fake-urile :) pe cand tu doar ai mintit ai pupat in cur si cam atat d-asta acum esti unde iti e locul
Ai facut un roman si 0 adevar in el
Max(ragnarar) doar unei curve i a bagat gold. Aceea fiind tu
Am si dovada.. Tu in zchimb ai ca mi ar fi bagat ceva gold ? Nu ai . pt ce ? Ca nu mi a bagat niciodata si nici nu imi va baga ca nu sunt curva ca tine. Tie ti a bagat ca esti curva lui.

Si vezi ca eu nu am cerut si nu voi mai cere invitatie in soa vreodata atata timp cat esti tu . pe piticu nu eu l am adus ci paturile. Dovezi am pt tot ceea ce afirm . ca stiam ca esti un mancator de cacat mult prost si degeaba si la otice afirm am avut dovezi .

P.s.: niciodata nu m ai ajutat si nu ma vei ajuta
Tu doar dadeai fake pe x y z cand iti spuneam. Iar cand cereau jucatorii permanent le dadeam inclusiv tie ti am dat .deci eu te am ajutat
 

DeletedUser15009

Guest
Auzi la eo ca are as in maneca fake uri si ca e semnificativ ;))

Semnificativ ca esti curva pt gold ? Semnificativ pt ca ti ai batut joc de m.a.x ? Semnificativ pe simturi si interne ? Repet. Am dovezi la tot ceea ce afirm. Nu ca tune vorbe goale
 

Atașamente

  • Screenshot_20200124-023630.png
    Screenshot_20200124-023630.png
    130,6 KB · Vizualizări: 41

DeletedUser15009

Guest
Cum bre.....cu 2-3k de rapide si zidul lui Manole si tot trebuia sa ii stai pe cont ?


Disperati ma :)))))))))
Minte. Niciodata nu mi a stat. In primul dand nu il lasam eu ca stiu ca a furat gold lui bibanu.
In al doilea rand mi-a stat mexican nicidecum lepra asta
Cine si ar da contul pe mâna ăstuia? La cate a banat
 

DeletedUser15009

Guest
Un ultim lucru de adaugat :) claudiu e un om de nota 1000 si mereu l-am admirat de pe vremea cand am jucat in aog,ca are un stil al lui de a mentine pacea in alianta si a tine o armonie cat mai ridicata si de ati oferi siguranta cand vorbeste cu tine,dar sa nu crezi ca nu injura leprele sau nu scapa de ele :)
Linge,linge bine
Atata poti,atata faci
Daca era om calumea nu ma injura de morti si sa i o sug asta de ce ?
Ca i am cerut sa faca promisiune ca nu vei fi in tura 1 sau eu parasesc alianta . si am si parasit o deja. Si nu am cdrut invite si nu voi cere NICiodata atata timp cat esti tu.

Imi spuneau cei ce i am adus sa las orogoliu deoparte si sa revin dar le am spus si lor clar. Eu nu voi lasa orgoliul deoparte,vin decat daca nu e rage altfel eu nu mai calc in SONS si nici pe alta lume. M am convins de adevarata fata a liderilor

Eram bun cat era ddmos si luam orase,eram activ.. Acum cand cer sa nu fie rage. Nu sunt ascultat .

Vei vedea ca imi respect cuvantul :)
 

DeletedUser15009

Guest
Mersi ca mi ai spus ca si manasfireanu este cu 2 fețe. I am dat mesaj..
Apropo. Mananc litere la greu dar nu trebuie aa verific inca odsta ce am scris. Pt niste lideri cate sunt cum sunt scriu mancand litere
Nu merita atentia mea incst sa ma uit inca odata inainte de a posta sau a trimite mesajul resprctiv
 

Atașamente

  • Screenshot_20200124-025551.png
    Screenshot_20200124-025551.png
    408,3 KB · Vizualizări: 35
  • Screenshot_20200124-025556.png
    Screenshot_20200124-025556.png
    485,4 KB · Vizualizări: 35
Sus