Sa inceapa show-ul .....

DeletedUser16980

Guest
E prima ta lume cand dai de gasca lor pe harta nu ?
Nu era un compliment cea ce am scris mai sus :))

Sunt buni, dar nu asa buni cum cred unii.

nu stiu cum e actuala formula, dar asa la prima vedere o mare parte sunt jucatori din clan, nu stiu cata lume de aici i-a prins atunci pe harta, da' cu siguranta sunt buni :)))

bineinteles, fiecare cu opinia lui, si poate ca formula actuala nu se compara cu formula de atunci, desi cred ca inca dau clasa multor aliante pe revolta :D
 

PreotuOrtodox

Membru activ
Grepo Top cica dar eu nu i vad pe locul 1 . Am inceput sa ma gandesc si sa ma gandesc si am ajung la concluzia ca numele e o parodie .
Poate sunt seriosi baietii de acolo si schimba numele o_O
 

PreotuOrtodox

Membru activ
Ghost Squad si Clanul Lupilor Albi , eu fac apel la jucatorii vechi care au prins lumea ephesus .
=)))))) Ce a facut Ragnar cu ei acolo , nu mai stiau pe unde sa fuga dar ce sa mai zic daca @nores12 zice ca ei sunt crema =)))))))
Apropo Ragnar s a intors .... FUGITIIIIIIIIIIIII :eek:
 

DeletedUser16980

Guest
Ghost Squad si Clanul Lupilor Albi , eu fac apel la jucatorii vechi care au prins lumea ephesus .
=)))))) Ce a facut Ragnar cu ei acolo , nu mai stiau pe unde sa fuga dar ce sa mai zic daca @nores12 zice ca ei sunt crema =)))))))
Apropo Ragnar s a intors .... FUGITIIIIIIIIIIIII :eek:

Am spus doar ca sunt buni , nu ca ar fi de neinvins, clar nu cred ca e termen de comparatie cu clanul din perioada 2011-2012, si aici cine a prins acele lumi unde a activat clanul original stie despre ce vorbesc. (Ma refer la actuala alianta de care ziceti voi, grepo top)
Ca intre timp s-au nascut alte aliante de aceeasi anvergura nu neg, se va vedea pe harta,categoric, cei care se organizeaza cel mai bine castiga

P.S crema de care vorbiti voi nu e pe Ro decat intr-o masura mica, cautati-i pe Franta :) (dpmdv ei sunt crema)
 

DeletedUser13143

Guest
Am spus doar ca sunt buni , nu ca ar fi de neinvins, clar nu cred ca e termen de comparatie cu clanul din perioada 2011-2012, si aici cine a prins acele lumi unde a activat clanul original stie despre ce vorbesc. (Ma refer la actuala alianta de care ziceti voi, grepo top)
Ca intre timp s-au nascut alte aliante de aceeasi anvergura nu neg, se va vedea pe harta,categoric, cei care se organizeaza cel mai bine castiga

P.S crema de care vorbiti voi nu e pe Ro decat intr-o masura mica, cautati-i pe Franta :) (dpmdv ei sunt crema)
În perioada aia ne-am bătut versus toată harta. Din câte am urmărit nu au mai avut formula toată
 

DeletedUser16974

Guest
Arad, Arad. Dacă te-aș vedea m-aș căca pe mă-ta de frica
 

DeletedUser16974

Guest
Păi tu nu ai vazut cu urechi are omu? Se pișă pe digi lejer:))))))))
 

DeletedUser9610

Guest
uite zeul.. de pe grepolis
vai de pula mea cine imi zice ca am 9 ani..
coaie.. prinzi si bulgarii?
 

DeletedUser16974

Guest
Ce vrei tu, dai un ban si stai in fața:))))) il cumperi si il suspendezi pe casă:))))) Urechea stângă are raza mai mare si de aceea prinde si bulgarii.
 

NoobFromRo

Stie Tot
@pwnedd și cu @Stupefy prostii puli , daca vin iar pe Oropos sa va dau fake-uri cine va mai scoate din rahat ?
Vine iar trafikk să-mi plângă sa va las ?
Legat de poza , @pwnedd aveam și eu una cu mutra ta turtită de câtă pula ți-ai luat dar mi-a șters o antivirusul , daca vrei totuși pot sa caut pe celălalt forum și o aduc și o lipesc pe toate gardurile "cretin scăpat din lagăr in libertate ;recompensa, viu sau mort(preferabil mort la cat de urat e) 100€ " dar mi-e prea lene și nu dau nici măcar un pisat pe tine
 

DeletedUser6507

Guest
@pwnedd și cu @Stupefy prostii puli , daca vin iar pe Oropos sa va dau fake-uri cine va mai scoate din rahat ?
Vine iar trafikk să-mi plângă sa va las ?
Legat de poza , @pwnedd aveam și eu una cu mutra ta turtită de câtă pula ți-ai luat dar mi-a șters o antivirusul , daca vrei totuși pot sa caut pe celălalt forum și o aduc și o lipesc pe toate gardurile "cretin scăpat din lagăr in libertate ;recompensa, viu sau mort(preferabil mort la cat de urat e) 100€ " dar mi-e prea lene și nu dau nici măcar un pisat pe tine
paros;))
 

Balantines

Membru Nou
Ghost Squad si Clanul Lupilor Albi , eu fac apel la jucatorii vechi care au prins lumea ephesus .
=)))))) Ce a facut Ragnar cu ei acolo , nu mai stiau pe unde sa fuga dar ce sa mai zic daca @nores12 zice ca ei sunt crema =)))))))
Apropo Ragnar s a intors .... FUGITIIIIIIIIIIIII :eek:
ce-a facut mai ragnarar acolo ? cind s-a apropiat cu lupta de Ghost si dupa citeva ciocniri si-a dat stergere si lumea a cistigat-o Ghostul...uitati-va pe statistici inainte de a povesti din aduceri aminte... Poate daca juca...cine stie...dar asa....ciocul mic :)
 
Sus