Sa inceapa show-ul .....

PreotuOrtodox

Membru activ
Ragnarar si enigmaticul Zolly cu brigada A.O.G vs Grepo Top-ul lui Spartacus si Carla ( o corcitura intre lupisori si fantome ) ;)
 
Ultima editare:

DeletedUser15009

Guest
Cred ca e o mare bataie de joc, Zeuxis abuzeaza aiurea de adminul si il baneaza pe david658 fara motivul, inteleg ca zeuxis are ceva cu david658 dar a fost trecutul, a fost , asta e, l-a banat pe NoobFromRo aiurea o ora atacabil pentru ca a crezut ca david658 a intrat pe contul lui , dar nu se poate asa ceva, eu l-am invatat minte pe david658 sa nu mai faca de astea, si a promis, cat despre Ragnarar, este o coxeciune intre el si el. Deci Zeuxis, nu va mai bateti joc de jucatorii goldisti care baga 100$ euro pe luna cu 3-4 cufere, Incep sa cred ca jocul asta nu mai are niciun farmec. Va bateti joc de noi, si de A.O.G! Cred ca tot faceti astea ca pe Gela, din cauza voastra o sa scada multi jucatorii cu prostiile voastre. @Stil si @zeuxis! Nu incerc sa ii iau apararea nimanui, dar este o mare bataie de joc!!! Imediat a urmat si @NoobFromRo, cine mai urmeaza? Asta vreti sa banati jucatorii din A.O.G si vreti ca GREPO TOP sa castige lumea? Nu va bateti joc aiurea, si app, @zeuxis vreau regulamentul despre conexiune. ca nu vad nicaieri.

Ia uita-te la lumea Myonia... Daca aveau pile la admini GREPO TOP.. nu mai stergeau pe Myonia.. :)
Voi nu aveti sanse sa ii bateti acolo, nu aveti grup solid cum am avut noi pe Myonia :)
Au intrat aliante slabe pe lumea Sestos
 

Riad3344

Membru activ
Buna seara, nu prea ies eu in public foarte des dar de fiecare data cand vad un abuz intervin.
Am gasit scris pe acest forum de catre un admin urmatoarele:"În timp ce jucătorii împart o conexiune la internet (şi 48 de ore după aceea) nu este permisă absolut nici o interacţiune între conturi. Regula este pentru toţi utilizatorii care joacă pe acelaşi computer sau în aceeaşi rețea. Prin rețea se înţelege joc în aceeaşi casă, acelaşi loc de muncă sau şcoală unde computerele sunt legate între ele. Toți jucătorii care folosesc o reţea trebuie să declare acest lucru la împărţirea conexiunii."
Jucatorul david658 a inceput o conexiune comuna cu contul Ragnarar dupa ce acesta a luat decizia de a juca impreuna cu iubita lui de pe acelasi calculator. Aceasta ulterior a rentuntat la joc deci contul Ragnarar(oras de 175pct) a ramas ne populat, nu s-a mai deschis de atunci. David a primit o pedeapsa de 5 zile pentru o suspiciune a adminului Zeuxis, din pacte cum suntem obsnuiti de scena politica actuala din Romania abuzurile se fac la oridinea zilei. Adminul in cauza nu poate sa dovedeasca faptul ca David658 ar fi avut de profitat dupa urma contului, pana la urma urmei este un oras de 175 de puncte, orasele mici nu sunt dorite de nimeni, puteam foarte usor sa colonizam sau sa cucerim orase de un numar asemanator de puncte.In consecinta argumentul Adminului este nefondat, iar acest lucru este destul de grav deoarece acest joc frumos are de suferit. Sa nu se inteleaga ca am ceva personal cu adminul Zeuxis eu pur si simplu incer sa sanctionez orice abatere de la regulament si sa fac acest joc unul placut pentru mine si pentru comunitatea aceasta mare si frumoasa. Deci va rog luati banul acesta nefondat.

Mulumesc,
Riad3344
 

PreotuOrtodox

Membru activ
Ia uita-te la lumea Myonia... Daca aveau pile la admini GREPO TOP.. nu mai stergeau pe Myonia.. :)
Voi nu aveti sanse sa ii bateti acolo, nu aveti grup solid cum am avut noi pe Myonia :)
Au intrat aliante slabe pe lumea Sestos
Asa bun esti tu ma nene , ti ai facut alianta pe lumea sestos , cat ai rezistat 1 saptamana pana sa ti dai stergere ? nici macar aia :eek:
apropo , la ce voce ai zici ca esti pitipoanca viata mea o_O
 

DeletedUser15009

Guest
Degeaba dai tag la admini aici, nu se ocupa nimeni de acest forum :)
 

NoobFromRo

Stie Tot
Vorbiți așa de grepo top zici că sunt Dumnezeu în persoana :))))
Ba coitelor jocul asta nu mai e ce a fost:)))
Apropo , jucătorii de aici din Aog au câștigat lumea Gela(mai mult sau mai puțin) așa că nu mă lua pe mn cu kkturi de alea mai ales că nu ai nici măcar o legătură cu această lume
Zât și comentează in alta parte
 

PreotuOrtodox

Membru activ
Puteti sa l banati pe zeu , lideru suprem , zeu zeilor sau cum i se mai spune Ragnarar , dar va zic eu degeaba caci cand va reveni se va intampla ca in filmul FURIA ZEILOR .
Deci sfatu meu : FUGITIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII :mad:
 

NoobFromRo

Stie Tot
Am dat pe harta de tot felul de oameni printre care și alianța Demos Kratos, (aia buni cică) și mereu am ieșit victorios
Degeaba ii ridici in slavi , mi se rupe , știu ce echipă am langa mn:)
 

PreotuOrtodox

Membru activ
Ce frumos e cand se dau banuri nejustificate .
Ceri si tu de la admin o justificare si adminu refuza sa ti o dea .
Grepolis Romania = MAFIA :cool:
 

PreotuOrtodox

Membru activ
Deci exista butonul de conexiune comuna , deci avem voie sa l folosim daca exista presupun dar domnul Zeuxis nu stie acest lucru inca , pentru el se pedepseste cu ban =)))))))
 

PreotuOrtodox

Membru activ
Zeuxis lumea actium a jucat cu Ghost Squad ( a castigat lumea cu ei ) sub conducerea lui Spartacus .
Deci aici Spartacus conduce Grepo Top si Zeuxis admineaza lumea .
Concluzia : ZEUXIS = MAFIA

@Stil e normal ?
=))))
 

saca 24

Stie Tot
Nu va mai bateti ba nene capu' degeaba.
S-a mai dezbatut subiectul asta si pe alte topicuri.Ba de mine,ba de altii..
Degeaba.
N-aveti cu cine s-o scoateti la capat.

Jucati pe extern sau lasati p'astia cu ,,pile" sa joace intre ei ;)
Nu de alta,da' e pacat ca altii sa-si bata joc de timpul pe care-l investiti pe joc.
Numai bine!
 

DeletedUser6507

Guest
Banul a fost corect dat,nu e nevoie sa primesti explicatii daca ai fost banat pe drept.
 
Sus