Sa inceapa show-ul .....

NoobFromRo

Stie Tot
Ce wild ma cand m-au batut aia pe mine?? Sa ma pis pe tine si pe încă 3 generații de ale tale de acum înainte;)
Ți-ai luat al muie de la toată alianța:)))
Așa frustrat ești?:)))
Până și ultimii noobeti te-au violat
Și pe tine , și pe mă ta
Întreab o pe soră ta ce i-au făcut:)))
 

DeletedUser16974

Guest
Ba sincer daca cineva m-ar bate aș recunoaște public. Dar încă nu am luat bătaie in plm:)))
Dacă cineva e mai bun ca mine recunosc nu e problemă:) Dar cand vii cu afirmații din astea adu si niste dovezi...

Pana atunci dumbo fă pași:)))))
 

Balantines

Membru Nou
aha Chitule...dar pe Fairytale nu-l vezi ah ? pana acum nu te deranja ca baga gold in nestire...doar cind o luati in freza tipati :)
 
Ultima editare:

DeletedUser16805

Guest
Si-au dat stergere oameni:)) Lumea asta nu mai are niciun farmec :))
S-au gasit si colegii sa ma tradeze si sa ma atace, asa colegii tot sa am, A.O.G nu mai este bun de nimic, ei rup pact cand vor, etc etc, pai ce pula mea e jocul asta ?
Mai minte lumea, dar nici chiar asa :)))
Din câte am văzut, de la voi s-a atacat prima data. Și apropo, mai spune-ne cum a fost în Aog pe gela, ca am auzit ca ai fost acolo. :)))
 

NoobFromRo

Stie Tot
Mai minte lumea, dar nici chiar asa :)))
Din câte am văzut, de la voi s-a atacat prima data. Și apropo, mai spune-ne cum a fost în Aog pe gela, ca am auzit ca ai fost acolo. :)))
Bineînțeles că ei au atacat primii :):)
Tot ei pe sa și-o ia în freza
Încă mai am mesaj de la atechiu cu acțiunea pe noi inca din prima zi când s a rupt alianța:)

In fine
Legat de Gela , Aog îl original de acolo nu avea jucători gen Chitu
Aog îl de acolo era organizat de cyobybad și inca vreo doi trei(printre care și eu :):):) )
Altele au fost vremurile alea
Acum toți măscăricii au funcții

Apropo Alex, din cate țin minte si tu erai cu noi de la început pe Gela, nu?
 

DeletedUser16805

Guest
Bineînțeles că ei au atacat primii :):)
Tot ei pe sa și-o ia în freza
Încă mai am mesaj de la atechiu cu acțiunea pe noi inca din prima zi când s a rupt alianța:)

In fine
Legat de Gela , Aog îl original de acolo nu avea jucători gen Chitu
Aog îl de acolo era organizat de cyobybad și inca vreo doi trei(printre care și eu :):):) )
Altele au fost vremurile alea
Acum toți măscăricii au funcții

Apropo Alex, din cate țin minte si tu erai cu noi de la început pe Gela, nu?
Aproape de început, am intrat de la lupii negri.
 

DeletedUser16805

Guest
Ciudat, ori ai fost, ori n-ai fost, te hotarasti azi? :)))
In circulara parca ziceai ca ai jucat cu david de la inceputul lumii in Aog ;)
 

DeletedUser15283

Guest
Ragnarar si enigmaticul Zolly cu brigada A.O.G vs Grepo Top-ul lui Spartacus si Carla ( o corcitura intre lupisori si fantome ) ;)

Nu mai mancati atata kkt. David nu e ragnarar... nu a fost si nu va fi nici o data. E doar un pusti cordit si spart de foame. O arde numa prin maldive si yahturi dar nu are nici premium :)))) . Acum vro 4 ani l-am bagat in seama si l-am luat la mine in alianta... dupa ce m-am lasat urla peste tot ca el e ragnarar... . Numele e unic si il am doar eu... eu sunt legenda ... ragnarar aka m.a.x & m-a-x .


Puteti sa l banati pe zeu , lideru suprem , zeu zeilor sau cum i se mai spune Ragnarar , dar va zic eu degeaba caci cand va reveni se va intampla ca in filmul FURIA ZEILOR .
Deci sfatu meu : FUGITIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII :mad:

I se spune david... prostul satului... cel mai idiot de pe grepolis pana in varsta de 20 de ani. Nu mai vorbiti prostii ca nu e nici un ragnarar si nu a fost nici o data.

Uite aici cum arata o legenda...


Am castigat toate lumile pe care am activat. Am coroane pe 10 conturi. Asa ca luatil pe david de mana si strangeti bani si luati lectii de joc.
 

DeletedUser15283

Guest
Ragnarar si enigmaticul Zolly cu brigada A.O.G vs Grepo Top-ul lui Spartacus si Carla ( o corcitura intre lupisori si fantome ) ;)

Nu mai mancati atata kkt. David nu e ragnarar... nu a fost si nu va fi nici o data. E doar un pusti cordit si spart de foame. O arde numa prin maldive si yahturi dar nu are nici premium :)))) . Acum vro 4 ani l-am bagat in seama si l-am luat la mine in alianta... dupa ce m-am lasat urla peste tot ca el e ragnarar... . Numele e unic si il am doar eu... eu sunt legenda ... ragnarar aka m.a.x & m-a-x .


Puteti sa l banati pe zeu , lideru suprem , zeu zeilor sau cum i se mai spune Ragnarar , dar va zic eu degeaba caci cand va reveni se va intampla ca in filmul FURIA ZEILOR .
Deci sfatu meu : FUGITIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII :mad:

I se spune david... prostul satului... cel mai idiot de pe grepolis pana in varsta de 20 de ani. Nu mai vorbiti prostii ca nu e nici un ragnarar si nu a fost nici o data.

Uite aici cum arata o legenda...


Am castigat toate lumile pe care am activat. Am coroane pe 10 conturi. Asa ca luatil pe david de mana si strangeti bani si luati lectii de joc.
 

PreotuOrtodox

Membru activ
tu nu esti ragnarar , degeaba folosesti contu asta de pe forum .
Toata lumea care are un pic de creier stie ca esti ultimu acarete pe jocu asta :eek:
 

DeletedUser16455

Guest
Jocul asta nu mai merita jucat... KhanWars s-a dus, Grepolis la fel, Ikariam ... toate jocurile de strategie faine au murit...Irositi bani degeaba pe un joc in care castigatorii sunt stiuti de la inceput. Pe fiecare lume intra un admin, plin de gold, care sa ridice stafeta goldului pentru a face alti jucatori sa bage bani cat mai multi!
 

DeletedUser15009

Guest
Salut fratele meu @xMinn . Nu te-am mai vazut de ceva timp.. pe paros nu intrasi ? joaca si Alina456 pe care o adorai pe Farsala..
lasa-mi te rog nr tau in privat, poate te corup pe viitor sa joci iar .

p.s.: La multi ani XmIN, UN AN NOU FERICIT !
 
Sus