Sa inceapa show-ul .....

PreotuOrtodox

Membru activ
ce-a facut mai ragnarar acolo ? cind s-a apropiat cu lupta de Ghost si dupa citeva ciocniri si-a dat stergere si lumea a cistigat-o Ghostul...uitati-va pe statistici inainte de a povesti din aduceri aminte... Poate daca juca...cine stie...dar asa....ciocul mic :)
o_O o_Oo_O Am o viziune ca fantomele se vor face fantome ca pe myonia si nu prea ma insel ca am trasaturi de mentalist .
 

DeletedUser16974

Guest
@pwnedd și cu @Stupefy prostii puli , daca vin iar pe Oropos sa va dau fake-uri cine va mai scoate din rahat ?
Vine iar trafikk să-mi plângă sa va las ?
Legat de poza , @pwnedd aveam și eu una cu mutra ta turtită de câtă pula ți-ai luat dar mi-a șters o antivirusul , daca vrei totuși pot sa caut pe celălalt forum și o aduc și o lipesc pe toate gardurile "cretin scăpat din lagăr in libertate ;recompensa, viu sau mort(preferabil mort la cat de urat e) 100€ " dar mi-e prea lene și nu dau nici măcar un pisat pe tine


Taci si suge-o:)))))))))) Tu nu sti sa dai fakeuri orfanule calm :)))) Cine ma stie , ma stie nu sunt anonim:)))) Urechile la tine zici ca sunt prinse pe sârmă in clipsuri:)))))) copil maltratat
 

DeletedUser16974

Guest
Mai intai uita-te la caracterul tau si dupa sa comentezi de @NoobFromRo , presupun ca te dai anonim, macar el nu se da anonim, se da mai mare ca da poze aici, aveti si numarul lui, nu se ascunde nimic in spatele lui, dar voi va dati anonimi si va luati de oamenii fara rost, nesimtiti dracului, asa v-a invatat mama voastra? Copii distrusi. Sa vedem cand o sa aveti voi copii, sa vedem cine rade si nu.


Sa o iau pe mă-ta-n pula si sa fug cu ea ca la olimpiadeeeee haideeeeeeeeeeee
 

DeletedUser9610

Guest
Tu n-ai pensia? Vezi-ti de treaba ta. Sa-ti fie clar pentru tine, ca nu iti fut 2-3 pumni in fata.
taci in rasa ma tii de aurolac, ai 14 ani si futi tu pumni, invata sa joci prima data.. zeul pulii mele
Numai bombardieri pe aici, fute si el pumni.. futu-ti urechile alea parabolice
 

DeletedUser9610

Guest
pune-i doamne geam la burta.. sa vezi foamea cum se lupta
 

PreotuOrtodox

Membru activ
Cica s au adunat cei mai buni jucatori de pe grepo aka fantomele si lupisorii :(
Astazi au fost vreo 50 de atacuri pe un oras al AOG dar din pacate cei mai buni jucatori de pe grepo n au fost in stare sa l cucereasca :rolleyes:
AOG AOG AOG , FORTA RAGNAR !!!!
 

DeletedUser16974

Guest
Cica s au adunat cei mai buni jucatori de pe grepo aka fantomele si lupisorii :(
Astazi au fost vreo 50 de atacuri pe un oras al AOG dar din pacate cei mai buni jucatori de pe grepo n au fost in stare sa l cucereasca :rolleyes:
AOG AOG AOG , FORTA RAGNAR !!!!


Tu pe cine morti ma-tii venerezi ma martalogule? Asa il sugi in pula pe ragnar asta de zici ca el a inventat jocul. Sau poate ca esti chiar tu? Nu conteaza oricum esti un imbecil:)))) Ragnaru pulii
 

PreotuOrtodox

Membru activ
Tu pe cine morti ma-tii venerezi ma martalogule? Asa il sugi in pula pe ragnar asta de zici ca el a inventat jocul. Sau poate ca esti chiar tu? Nu conteaza oricum esti un imbecil:)))) Ragnaru pulii
Eu atat va zic Ragnar se intoarce sambata din ban , fugitiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:
 

NoobFromRo

Stie Tot
@pwnedd vezi că mă întâlnesc mâine cu mă-ta să-i pun "steaua in pom" știi ce zic?:)))
Pregătiri de Crăciun
Îți las și ție niste bani după ce plec să îți cumperi ceva frumos de sărbători, sa nu mai fie nevoie sa meargă saraca mă ta împreună cu a lui @Stupefy pe centură
#FaraTarfePeCenturaDeSarbatori
#muieStupefy
#pwnedOsuge
 

NoobFromRo

Stie Tot
Acum mi-au explicat colegii de pe Lindos de ce sunteți așa frustrați, și eu as fi fost daca m-ar fi bătut Wild așa de rău ... Vă înțeleg tristețea , dar capu sus ;peste 9 luni o să aveți un frățior sau poate , de ce nu , o surioară
 

Anubis.K

Stie Tot
Cred ca e o mare bataie de joc, Zeuxis abuzeaza aiurea de adminul si il baneaza pe david658 fara motivul, inteleg ca zeuxis are ceva cu david658 dar a fost trecutul, a fost , asta e, l-a banat pe NoobFromRo aiurea o ora atacabil pentru ca a crezut ca david658 a intrat pe contul lui , dar nu se poate asa ceva, eu l-am invatat minte pe david658 sa nu mai faca de astea, si a promis, cat despre Ragnarar, este o coxeciune intre el si el. Deci Zeuxis, nu va mai bateti joc de jucatorii goldisti care baga 100$ euro pe luna cu 3-4 cufere, Incep sa cred ca jocul asta nu mai are niciun farmec. Va bateti joc de noi, si de A.O.G! Cred ca tot faceti astea ca pe Gela, din cauza voastra o sa scada multi jucatorii cu prostiile voastre. @Stil si @zeuxis! Nu incerc sa ii iau apararea nimanui, dar este o mare bataie de joc!!! Imediat a urmat si @NoobFromRo, cine mai urmeaza? Asta vreti sa banati jucatorii din A.O.G si vreti ca GREPO TOP sa castige lumea? Nu va bateti joc aiurea, si app, @zeuxis vreau regulamentul despre conexiune. ca nu vad nicaieri.

Mama ce ieftine is cuferele la asta :))))))))))))))))))))))))))))))))
 

DeletedUser16974

Guest
Acum mi-au explicat colegii de pe Lindos de ce sunteți așa frustrați, și eu as fi fost daca m-ar fi bătut Wild așa de rău ... Vă înțeleg tristețea , dar capu sus ;peste 9 luni o să aveți un frățior sau poate , de ce nu , o surioară


Ce wild ma cand m-au batut aia pe mine?? Sa ma pis pe tine si pe încă 3 generații de ale tale de acum înainte;)
 
Sus