Spam

  • Autor subiect DeletedUser16037
  • Data de început

DeletedUser12202

Guest
Eu am facut pactu cu hop iuli cu angelu .eu am fost clar in pact si s_a respectat pe cand angelu cu intelegerea lu iuli nu au respectat su recrutat in 54 au cucerit orase in 54 nu pute_am sa trecem cu vederea s_a atras atentia de 4_5 ori au continuatsa cucereasca in 54 .acela nu mai este pact .
???Deci la voi nu a fost consensens,fiecare lider a facut pact cum l-a taiat capul-in fond este o strategie buna,il pastram pe cel mai comod,pe cel ce face...slush :).Au cucerit in 54 ?Unde erau ei ca alianta ?
Oricum,felicitari.Strategie f.buna,pacte facute pt.neutralizare in prima faza(frica pazeste pepinaria ,asa spunea bunica),dar,per global,felicitari.
Nu conteaza cum se castiga,important este ca se castiga.
Respect strategia f.buna avuta de Wild(nu conteaza daca imi place sau nu).Au jucat si au castigat,felicitari.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser12202

Guest
shobby era de la inceput cu noi era intemeietorul academiei :))) juca cu noi de 4 ani .
Wild nu a pastrat nici un pact de frica nu cat timp am fost eu acolo . Wild a defilat pe orice flanc . sa gresit atunci cu angels cat am fost eu in vacanta asta e parerea mea .
.. au fost orgoli la mijloc ... cat hope hope nu comentau nu miscau . si au luat o in cap dupa ce am sters eu ....
Iuli,nu te da mai rotund decat esti !Ai avut mereu comandanti f.f.f.buni,ai avut mereu pe cineva care te-a tras de maneca sa ramai sa joci.Si erai pe joc cand s-a facut pact cu Hope si cu Angels,care erau adversari si se atacau.Despre ce vorbim ???Ati distrus o alinta care a crezut in voi,cel putin una.
Dar,mai nou,este normal pe Grepo.
 

DeletedUser12202

Guest
Lasai ma..Ca eu am fost de umplutura tu si altii m-ati urmat doar ca sa fiu acolo ca intemeietor..Sunt multi pe aici,din aog care stiu realitatea,si altii ca ma injura pe aici tot din aog si imi dadeau mesaje sa il opresc pe panciu si altii in sud m45 sa nu ii mai atace pe bonus..Crede-ma ca nu are rost..
Taci !Sunt care stiu si...altceva !Cine se luptau cu ei in anumita zona-unde voi urma sa...veniti(candva) ,unde sprijin permanent...canci (si ii respect,de ce ?le-am dat mesaj vizavi de orele de atac,m-au atacat serios,dar,nu pe bonus)!,si cand au devenit fantome cine le-a rezervat instant ???Hai,spune de ce m-ai eliminat din alianta activa fiind si ajutand serios.Pt.ca nu mi s-a parut normal porcaria care ati facut-o ?Pt.ca nu am tacut ?
Umplutura sau nu,tu stii.Dar...ti-a mers :).Esti bun,esti pe ...val.
Acum abia ma gandesc : cine manuieste marioneta ?
 

DeletedUser12202

Guest
Hai dute si te culcaaa....tu crezi ca bibanu25(alias costi si raul) si cei din Aog mergand in new Hope! Au facut ceva?
Tin sa spun ca politimisoara si cu costi cei mai mari bulangiii , voi explica de ce!
1-megand langa poatiarosie(au inceput sa faca ei presiuni sa cedez orasele!)
2-mintand pe Robi ca eu ii atac pe cei din aog ca le stiu programul(da de turbekistani se ascund si acum ,
smiley_emoticons_irre4.gif
nu au spus pe cine am atacat!)
3-Presiunea asupra mea sa cedez contul lui Robi!!(da uite asa ca tot m-am ridicat de la 0)
4-Orice ati zice de 7Bal v-a dat clasa in orice(iuli a fost apa ptr voi toti lasilor!!!!)
5-Lasii astia alias New hope (-3saptamani iesind din alianta ba ca au botezuri ba ca se duc cu capra!!)
6-Ho ca vom vedea cine rade mai mult

cat despre tine femeio nu uita ca esti o mincinoasa o sa venim cu mesajul vocal unde explici ca vrei sa vii la noi!
smiley_emoticons_irre4.gif
Puiule,calm,relax !Cate conturi ai ???De pe cate conturi joci ?Despre ce vorbim ?Iti dai singur cu firma-n cap !!!Dragii mei admini,mi-ar palce sa va autosesizati :) !
Iuli ???Jucator bun,narcisist,labil pshic.Se crede buricul Grepolisului,renunta,cand i se scoala,daca nu trage nimeni de el,nu revine.
Si astept sa vii cu mesajul,dar nu rupt de context !Si cum iti permiti tu,pielea ....,sa ma faci mincinoasa ?Tu un neardental ???Un neica nime ???Mai,taisti basti,sunt un jucator f.incomod,spun ce gandesc si detest nedreptatea,dar,mincinoasa nu sunt !Si FEMEIO,spune-i iubitei,nevestei,amantei,nu mie !Tot cu ele sa vorbesti la per-tu,nu cu mine !Nu ne-am tras de sireturi,nici nu am pascut gastele impreuna !Esti ...junior,deci,invata sa-ti stergi casul de la gura,gandeste-daca ai cu ce,pe urma vorbeste-daca ai intradevar ce spune.
Apropo,daca voiam sa fiu in Wild,puteam fi din ziua in care am intrat pe lumea asta.Daca imi pasa de coronite,puteam sa am ...colectie.Eu altceva caut pe..NeoGrepo.Apropo,vizavi de ...gramatica,care veti veni cu mesaj ???Cica..." vom veni cu mesaj ".Cica am vorbit cu...cati ???
Ia plimba tu ursul,cred ca ti se potriveste mai bine !
 

DeletedUser16696

Guest
Iuli ???Jucator bun,narcisist,labil pshic.Se crede buricul Grepolisului,renunta,cand i se scoala,daca nu trage nimeni de el,nu revine.

Poate sunt eu labil psihic dar tu esti si mai si si mincinoasa pe deasupra :)

Cum poti sa feliciti Hope pt ce au facut (paginile anterioare ) , sa lauzi pe Cucubau , dupa acum feliciti Wild sa te certi cu Cucubau . Poate ai dubla personalitate .

Cat despre faza cand ai fost data afara din hope toti lideri Wild au primit vocalul si la fel si cucubau , si el a spus sa nu te luam ca te ai certat cu toata lumea in Hope


Nu confunda Hope cu Yacuza ! Adevărații Yacuza au plecat de mult-li s-a aplecat de lumea asta. Si te auzi ce spui? Aveați pact cu Hope,pact cu Angels,Hope si Angels dușmani.In ecuația asta cine este...curva ?. Hope nu mai face slush ??? Își permit sa viseze sa facă minunile in fata voastră,indiferent de înțelegeri ? M-a bucur dacă este așa,Cucubau va da lecție de caracter,cuvânt respectat,onoare. Si gata,am terminat cu postările si comentariile.

Aici Zice intr un fel atat despre Cucubau - Hope -si :
Si pt.prima data de când joc Grepo,voi rade in hohote de fraierii lumii !

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dupa ce sa vedeti Lauda Wild
Oricum,felicitari.Strategie f.buna,pacte facute pt.neutralizare in prima faza(frica pazeste pepinaria ,asa spunea bunica),dar,per global,felicitari.
Nu conteaza cum se castiga,important este ca se castiga.
Respect strategia f.buna avuta de Wild(nu conteaza daca imi place sau nu).Au jucat si au castigat,felicitari.

Asta zice la adresa lui Cucubau

Taci !Sunt care stiu si...altceva !Cine se luptau cu ei in anumita zona-unde voi urma sa...veniti(candva) ,unde sprijin permanent...canci (si ii respect,de ce ?le-am dat mesaj vizavi de orele de atac,m-au atacat serios,dar,nu pe bonus)!,si cand au devenit fantome cine le-a rezervat instant ???Hai,spune de ce m-ai eliminat din alianta activa fiind si ajutand serios.Pt.ca nu mi s-a parut normal porcaria care ati facut-o ?Pt.ca nu am tacut ?
Umplutura sau nu,tu stii.Dar...ti-a mers :).Esti bun,esti pe ...val.
Acum abia ma gandesc : cine manuieste marioneta ?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser16109

Guest
Puiule,calm,relax !Cate conturi ai ???De pe cate conturi joci ?Despre ce vorbim ?Iti dai singur cu firma-n cap !!!Dragii mei admini,mi-ar palce sa va autosesizati :) !
Iuli ???Jucator bun,narcisist,labil pshic.Se crede buricul Grepolisului,renunta,cand i se scoala,daca nu trage nimeni de el,nu revine.
Si astept sa vii cu mesajul,dar nu rupt de context !Si cum iti permiti tu,pielea ....,sa ma faci mincinoasa ?Tu un neardental ???Un neica nime ???Mai,taisti basti,sunt un jucator f.incomod,spun ce gandesc si detest nedreptatea,dar,mincinoasa nu sunt !Si FEMEIO,spune-i iubitei,nevestei,amantei,nu mie !Tot cu ele sa vorbesti la per-tu,nu cu mine !Nu ne-am tras de sireturi,nici nu am pascut gastele impreuna !Esti ...junior,deci,invata sa-ti stergi casul de la gura,gandeste-daca ai cu ce,pe urma vorbeste-daca ai intradevar ce spune.
Apropo,daca voiam sa fiu in Wild,puteam fi din ziua in care am intrat pe lumea asta.Daca imi pasa de coronite,puteam sa am ...colectie.Eu altceva caut pe..NeoGrepo.Apropo,vizavi de ...gramatica,care veti veni cu mesaj ???Cica..." vom veni cu mesaj ".Cica am vorbit cu...cati ???
Ia plimba tu ursul,cred ca ti se potriveste mai bine !


TU TUGURINA CU JOC DE COPAC..CUM ZICEI ACOLO LUI IULI
PARAC NU PREA as vrea sa ies asa devreme,dupa joc,daca nu ai probleme cu ai tai vorbeste cu ai tai si iama la tine,hai zar la ca turbekistaneze cu tine
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif
 

DeletedUser

Guest
TU TUGURINA CU JOC DE COPAC..CUM ZICEI ACOLO LUI IULI
PARAC NU PREA as vrea sa ies asa devreme,dupa joc,daca nu ai probleme cu ai tai vorbeste cu ai tai si iama la tine,hai zar la ca turbekistaneze cu tine
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif

bai pacaliciule, vezi ca s-a iritat la cur maretul bila de la cat l-ai pupat in dos.
 

DeletedUser12202

Guest
TU TUGURINA CU JOC DE COPAC..CUM ZICEI ACOLO LUI IULI
PARAC NU PREA as vrea sa ies asa devreme,dupa joc,daca nu ai probleme cu ai tai vorbeste cu ai tai si iama la tine,hai zar la ca turbekistaneze cu tine
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif
Tradu.Unii stiu,din pacate(sau fericire),doar romaneste-neaos,cum au invatat de la ai lor si in scoli(unii nu doar le-au...vizitat,unii nu tind sa imbogateasca Dex-ul cu tot felul de cuvinte noi fara nici o noima !sunt echivalente la expresiile pe care le folosesti,dar esti prea plin de tine pt.a te exprima cu cuvinte deja folosite de altii !Cine mi-s eu in fata mea !).
Iuli,unii au invatat sa scrie,unii ar trebui sa invete sa citeasca.Semnele de punctuatie nu sunt puse de decor,nu rupe fragmente din context.dar ca sa intelegi si tu :
1 - meritati sa castige Hope pt ca v-ati batut joc de aliante prin pactele facute,de lumea asta,meritati sa va dea peste nas cei pe care i-ati saltat.
2 - felicitarile sunt logice,v-a iesit strategia aplicata,ca mie nu-mi plac,asemenea strategii-este altceva
3 - spun exact ce s-a intamplat pe joc,ce gandesc.

Si sunt jucatori f.buni in ambele aliante pe care ii respect.
 

DeletedUser11818

Guest
eu personal nu am fost de acord nici cu pactul cu yakuza nici cu pactul angles cum au fost și alții,și uite ca am bele s-au rupt la un moment-dat
 

DeletedUser16696

Guest
1 - meritati sa castige Hope pt ca v-ati batut joc de aliante prin pactele facute,de lumea asta,meritati sa va dea peste nas cei pe care i-ati saltat.
.

De care aliante ne am (si a ) batut joc Wild ????? ai zis aliante enumera mi 2 macar ???? inafara de Angels care s'a rupt eu fiind in vacanta (si am fost imporiva ruperi lui ) care sa rupt pe orgoli si de o parte si de cealalta ,care alte aliante ????nu vorbi ca sa nu adormi .

Esti o persoana cu dubla personalitate dupa cum bate vantul , acum esti cu stanga maine esti cu dreapta . si o mincinoasa notorie .
 

DeletedUser12202

Guest
De care aliante ne am (si a ) batut joc Wild ????? ai zis aliante enumera mi 2 macar ???? inafara de Angels care s'a rupt eu fiind in vacanta (si am fost imporiva ruperi lui ) care sa rupt pe orgoli si de o parte si de cealalta ,care alte aliante ????nu vorbi ca sa nu adormi .

Esti o persoana cu dubla personalitate dupa cum bate vantul , acum esti cu stanga maine esti cu dreapta . si o mincinoasa notorie .
Maica,esti...psihiatru ???Vezi ca mai ai de invatat !Dubla personalitate nu se manifesta dupa cum bate vantul (ti-am mai spus,invata sa citesti,nu rupe pasaje din context !Unii au invatat sa scrie,unii ar trebui sa invete sa citeasca !)!Cat despre minciuna ???Maica,nu eu,am minti(sunt mai din topor,nu asa...sofisticata ca voi,spun ce am de spus direct,fara artificii de...calcul - deranjeaza,stiu asta,cum stiu ca voi neavand argumente-fiecare cu cat il duce mintea,puneti pumnul in gura-va permite goldul,in fond,ceva trebuie sa echilibreze balanta !daca nu e minte sunt bani ),nu eu am tradat incredere,nu eu,puternic si plin de mine am facut pacte cu puternici,nu in acest context am distrus aliante-nu conteaza cat de mari sau mici erau.
Suteti buni,esti bun,nu conteaza cum,nu-i asa ???.
De ce aliante v-ati batut joc ???Raspunde-ti tu la intrebare.Cand la nivelul vostru(cu academii cu tot) faceti pact cu o alianta puternica,de cine v-ati batut joc ???Apropo,cu cine ati avut prima data pact ?Cu Angels sau cu Hope(cu Angels din ce retin) ?Stiati ca sunt dusmani,cine a fost curva cand a facut urmatorul pact ???
Si ai grija,devii repetativ,obsedant repetativ,repeti obsesiv ca ca am dubla personalitate si sunt o mincinoasa notorie.
Ma ingrijorezi,sincer.Mi-as dori sa fie doar o lipsa vocabular(de,nu se cumpara cu gold,naspa,nu-i asa ? ),doar atat.Nu mai trebuie sa raspunzi,spun eu ce vei spune : mincinoasa notorie,dubla personalitate.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser16696

Guest
Draguta cu dubla personalitate ca sa faci bani trebuie in primul rand sa ai minte ...
deci ......
primul pact facut a fost cu hope te lasa memoria :) de la batranete inteleg , dupa cu angels impotriva tuturor :)
Poate imi explici tu cu ce am fost curva cand am facut pactul ???
Draguta vorbesti din auzite cu niste idei/ pareri care nu au o treaba cu realitatea si cu jocul doar ca sa te afli in treaba :)
Ni ma cine imi da lecti de onoare si respect .
 

DeletedUser16109

Guest
Maica,esti...psihiatru ???Vezi ca mai ai de invatat !Dubla personalitate nu se manifesta dupa cum bate vantul (ti-am mai spus,invata sa citesti,nu rupe pasaje din context !Unii au invatat sa scrie,unii ar trebui sa invete sa citeasca !)!Cat despre minciuna ???Maica,nu eu,am minti(sunt mai din topor,nu asa...sofisticata ca voi,spun ce am de spus direct,fara artificii de...calcul - deranjeaza,stiu asta,cum stiu ca voi neavand argumente-fiecare cu cat il duce mintea,puneti pumnul in gura-va permite goldul,in fond,ceva trebuie sa echilibreze balanta !daca nu e minte sunt bani ),nu eu am tradat incredere,nu eu,puternic si plin de mine am facut pacte cu puternici,nu in acest context am distrus aliante-nu conteaza cat de mari sau mici erau.
Suteti buni,esti bun,nu conteaza cum,nu-i asa ???.
De ce aliante v-ati batut joc ???Raspunde-ti tu la intrebare.Cand la nivelul vostru(cu academii cu tot) faceti pact cu o alianta puternica,de cine v-ati batut joc ???Apropo,cu cine ati avut prima data pact ?Cu Angels sau cu Hope(cu Angels din ce retin) ?Stiati ca sunt dusmani,cine a fost curva cand a facut urmatorul pact ???
Si ai grija,devii repetativ,obsedant repetativ,repeti obsesiv ca ca am dubla personalitate si sunt o mincinoasa notorie.
Ma ingrijorezi,sincer.Mi-as dori sa fie doar o lipsa vocabular(de,nu se cumpara cu gold,naspa,nu-i asa ? ),doar atat.Nu mai trebuie sa raspunzi,spun eu ce vei spune : mincinoasa notorie,dubla personalitate.

esti o mincinoasa Notorie!!nu stii ce inseamna tugurina si turbekistana? Ia dexu si consultate ma femeie imparte cuvinte vezi tu ,la comentat esti prima , da defapt tu nu meriti nici fle... ca stric bunatate de fle... pe tine ,stai acolo in cotet si urla pe acii cat vrei ..ca tot asa ramai o Notorie ordinara-Iuli ! parca nu as vrea sa ies asa devreme,dupa joc.Daca nu ai probleme cu ai tai! Ia-ma si pe mine la tine...Fugi cu felicitarile tele ca le pun inloc de ceva unde se duc toti....intr-un cuvant Mai ia o ceapa Femeie
smiley_emoticons_irre.gif
nobetaa
 

DeletedUser16109

Guest
Draguta cu dubla personalitate ca sa faci bani trebuie in primul rand sa ai minte ...
deci ......
primul pact facut a fost cu hope te lasa memoria :) de la batranete inteleg , dupa cu angels impotriva tuturor :)
Poate imi explici tu cu ce am fost curva cand am facut pactul ???
Draguta vorbesti din auzite cu niste idei/ pareri care nu au o treaba cu realitatea si cu jocul doar ca sa te afli in treaba :)
Ni ma cine imi da lecti de onoare si respect .

Asta vrea sa spuna ca noi trebuia sa mai stam inca 1 luna sa se faca pactul cu Ao...au avut 2 saptamani unde ne-au dus cu zaharelu..apoi ca vor pact dupa ce a picat grepo all stars! Pai sa stea la rand ca pactu nu se face dupa spargerea unei aliante ..Da femeia asta nobeta nu are tactica ca are dubbla personalitate si un caracter de dai cu el dupa curci!
 

DeletedUser15868

Guest
Nustiu pe ce lume ati jucat doamna arisan. Sa lamuresc toata povestea .

1-wildu a avut pact prima data cu order , care erau in 44 am venit cu pactu de pe naxus ,
2- cand a cazut order si a devenit academie am luptat pe toate fronturile nu mai aveam nici un pact.
3- al 2 pact a fost cu yacuza cu care l-am incheiat eu cu cucu care era de la ei cu diplomatia , am pus conditile pactului in vazul tuturor , clare precum apa . eu cred ca s-au respectat , nimeni nu a fost recrutat fara sa vorbim cu aliatii daca era de la ei din mare la fel si ei cu noi.anumite insule s-au predat pe parcursul jocului catre yacuza ,
4-al 3 pact a fost cu angelsu pe care la facut iuli , ce a gresit el in pact nu stiam mare lucru ce intelegeri erau . stiam ca nu au ce cuceri in 54 noi la fel la ei , nu au ce recruta in 54 noi la fel , plus un schimb de orase . daca ei nu au respectat cu recrutarile in 54 fara sa ne anunte adica era rezervat pe cand peste 3 h era la aliati .
clar incalcare de pact, am tras atentia de 3-4 ori nici nu ne-au bagat in seama ca gina a facut cu iuli pactu taie si spanzura din pacate la noi in wild nui asa ,si intemeietorii sunt trasi la raspundere la noi este precum in parlament , nimeni nu face de capu lui.toti santem de inlocuit la noi in wild ,nimeni nu este batut in cuie ,

Cand nu ne bagi in seama cum a facut angelu si a recrutat in continuare in 54 plus cucerea orase in 54 pentru noi a fost o amenintare deja .am luat masuri am intemeiat si noi , si asa s-a rupt pactu .
4 - al 4 pact a fost gredinita care a intors armele in potriva lu grepo si alianta lu trafik , care au ramas loiali si acum ,tot respectu pentru ei.
cu hopu da aveti dreptate noi i-am crescut , am crescut o vipera la san , am avut intelegerea foarte clara facem minunile in preuna cu hopul si cu gradinita , dar naaaaa peste noapte baieti se pregateau de surpriza au facut mutari etc era ceva suspect dar mergeam pe incredere . poate sa confirme cucubau cand am vorbit cu el care mi-a zis pai au votat fara stirea mea si nu mai vor minunile la comun vor concurenta , a fost un cutit in spate , vi cu testu asta de 2 bani adica imi spui astea , ma faci sa rad, pana la aurma am acceptat concurenta .sa vezi tot nu erau pregatiti au iesit din alianta sa nu inceapa minunile au intinso vreo 2 saptamani , noi eram cu orasele pe 4 mari nu am facut schimburi de orase nu am facut nimic era tarziu pentru noi nu eram pregatiti,
dupa ce am castigat noi minunile ce pentru ei a fost un dezastru pentru ca ei nu aveau nimic de pierdut adica ei au mers pe principiu de castigam santem invingatorii lumi fraieri paaaa, noi ori cum terminnam pe 2 asa au gandit de pierd . au uitat de cutitele ce le-am primit noi in spate ,ehhh nu sta asa treaba trebuie date inapoi acele cutite.
 

DeletedUser15336

Guest
mama ce texte lungi pe aici :))) la ce va bateti capul sa dati explicatii nu stiu...
 

DeletedUser12126

Guest
Nustiu pe ce lume ati jucat doamna arisan. Sa lamuresc toata povestea .

1-wildu a avut pact prima data cu order , care erau in 44 am venit cu pactu de pe naxus ,
2- cand a cazut order si a devenit academie am luptat pe toate fronturile nu mai aveam nici un pact.
3- al 2 pact a fost cu yacuza cu care l-am incheiat eu cu cucu care era de la ei cu diplomatia , am pus conditile pactului in vazul tuturor , clare precum apa . eu cred ca s-au respectat , nimeni nu a fost recrutat fara sa vorbim cu aliatii daca era de la ei din mare la fel si ei cu noi.anumite insule s-au predat pe parcursul jocului catre yacuza ,
4-al 3 pact a fost cu angelsu pe care la facut iuli , ce a gresit el in pact nu stiam mare lucru ce intelegeri erau . stiam ca nu au ce cuceri in 54 noi la fel la ei , nu au ce recruta in 54 noi la fel , plus un schimb de orase . daca ei nu au respectat cu recrutarile in 54 fara sa ne anunte adica era rezervat pe cand peste 3 h era la aliati .
clar incalcare de pact, am tras atentia de 3-4 ori nici nu ne-au bagat in seama ca gina a facut cu iuli pactu taie si spanzura din pacate la noi in wild nui asa ,si intemeietorii sunt trasi la raspundere la noi este precum in parlament , nimeni nu face de capu lui.toti santem de inlocuit la noi in wild ,nimeni nu este batut in cuie ,

Cand nu ne bagi in seama cum a facut angelu si a recrutat in continuare in 54 plus cucerea orase in 54 pentru noi a fost o amenintare deja .am luat masuri am intemeiat si noi , si asa s-a rupt pactu .
4 - al 4 pact a fost gredinita care a intors armele in potriva lu grepo si alianta lu trafik , care au ramas loiali si acum ,tot respectu pentru ei.
cu hopu da aveti dreptate noi i-am crescut , am crescut o vipera la san , am avut intelegerea foarte clara facem minunile in preuna cu hopul si cu gradinita , dar naaaaa peste noapte baieti se pregateau de surpriza au facut mutari etc era ceva suspect dar mergeam pe incredere . poate sa confirme cucubau cand am vorbit cu el care mi-a zis pai au votat fara stirea mea si nu mai vor minunile la comun vor concurenta , a fost un cutit in spate , vi cu testu asta de 2 bani adica imi spui astea , ma faci sa rad, pana la aurma am acceptat concurenta .sa vezi tot nu erau pregatiti au iesit din alianta sa nu inceapa minunile au intinso vreo 2 saptamani , noi eram cu orasele pe 4 mari nu am facut schimburi de orase nu am facut nimic era tarziu pentru noi nu eram pregatiti,
dupa ce am castigat noi minunile ce pentru ei a fost un dezastru pentru ca ei nu aveau nimic de pierdut adica ei au mers pe principiu de castigam santem invingatorii lumi fraieri paaaa, noi ori cum terminnam pe 2 asa au gandit de pierd . au uitat de cutitele ce le-am primit noi in spate ,ehhh nu sta asa treaba trebuie date inapoi acele cutite.
Tot respectul, pot spune ca esti cel mai diplomat pe wild si ai putut da o explicatie ce sa lamureasca pe toata lumea.
 

DeletedUser15868

Guest
Daca nu cucerea in 54 si nu se mai recruta in 54 nu aveam motive sa rupem pactu .pentru noi ori ce alianta care recruta in 54 jucatori si se intemeiau orase in 54 este o amenintare mai ales ca de la inceput era clar minunile se fac in 54 .sa fim realisti pentru noi era ok ca se lupratu angelu cu hopu mai ales daca erau minuni .cine nusi dorea lucrul asta.dar trebuie sa pui si rau inainte .daca ii lasam in continuare sa cucereasca in 54 si intorceau armele la minuni si se faceau aliati cu hopu????? Plus ca noi am stat cu mainele in san si ii lasam sa cucereasca in voi in marea 54 plus recrutari.atunci ce ziceam .ce era . Pentru noi marea 54 a fost sfanta cine intra sa cucereasca ori sa recruteze fara stirea noastra era o amenintare reala .
 

DeletedUser16696

Guest
Rahat asa au dat'o pe recrutari, ca aia au intrat in 54 ca ailalti nu cedeaza din 64 ,
dc nu o ziceti pe cea dreapta Deea nu se halea cu Gina a iesit scandal pe forum din cauza unor recrutarii aiurea facute de nu stiu cn din Angels , astia din Angels au sarit de cur in sus dc bloogs si mag nu cedeaza si a iesit scantei , ambitii orgoli si pa pa pact . ca se putea ajunge la un numitor comun . nu zic ca nu era si vina Angels ului ca de cateva ori i am zis eu ginei sa nu mai recrute din 54 ca -s prieteni se muta ... cum am intrat vacanta normal ca asta sa intamplat....
 
Sus