Spam

  • Autor subiect DeletedUser16037
  • Data de început

DeletedUser4775

Guest
si ce legatura are Pantzi cu subiectul?
smiech.gif
 

DeletedUser12328

Guest
Grepo all stars domina raportat la nr de jucatori .
noi suntem cei mai bine asezati harta :) in 54 nu avem adversar :)
deci momentan stam destul de bine ce va fi mai in colo v om vedea
toate aliantele au o sansa la castigarea lumi nu e nevoie decat de 35 membri . ..
mai in colo se vede ce si cum si care are mai multi jucatori de granita ca pana la urma asta conteaza sa ai jucatori aia sa iti tina granitele si flancurile alianta Wild are v -om vedea si restul daca au sau nu noi Wild ne batem momentan cu Templieri mai tarziu sau mai devreme v om ajunge si langa yakuza as vrea sa ii vad pe aia care sunt mari si tari pe aici daca tot asa sunt si pe granita .


Bravo bilosule! Toata lumea zice de yakuza, wild, dinastia, daaaar, aveti mare grija la grepo.... Din ce vad, ei tac si fac! O sa fie foarte interesant peste o luna
 

andreyy92

Membru activ
legat de nwo ca am cucerit de la inactivi hai sa iti dau cateva exemple de la ce " inactivi s-a cucerit : bebev, andrey, ceferistul, rovana sunt inactivi/dormeze ?
felicitari pentru actiuni dar hai sa zicem si cum au fost facute, nu??
in primul rand faza cu vrajile, am patit-o acum doua seri...nu poti da furtuna la anumiti jucatori pe atacul cu nava, ex costin si maxicannu..intr-o secunda dupa purificare ups au iar vraja pe atac, repet, o secunda..iar in timpul in care nava e pe drum ei incadreaza si sprijin si atacuri..pare ciudat, nu?
a doua faza..sprijine anti coordonare sa le zic asa..imi dai o nava 15 sprijine reale si 70 cu o prastie sau o rapida numai sa ma incurci sa iti intorc trupele?? nu e asa xynar?
cea mai cea..pe ultimele 5 minute inainte de sosirea navei fakeuri la greu..sa sune alarma, sa fie haos, ar fi pacat sa facem o actiune corecta, nu? responsabilul - gvcs pe care l-am surprins si mai e cineva dar nu m-am prins in fapt
cred ca e suficient, pentru seara asta mi-ai distrus destul nervii
 

DeletedUser15344

Guest
:)) paai astia sunt mari jucatori :))
stiu eu de acolo 3 care joaca cu boot farm de lumi bune si vad ca inca nu sunt banati .
facetile tichele la toti pt boot, farm conexiuni nedeclarate s.a
nu va costa nimic .
 

DeletedUser15344

Guest
imi place sa o ard undercover
pieniazek.gif

tinand cont ca replica ta a fost legata de cine sunt,inseamna ca imi dai dreptate cu acele dormeze de la granita
wysmiewacz.gif
nu ma cand ma duc in alta zona si vreau sa intru ma duc prima data pe activi :))) jucatorule
 

DeletedUser4775

Guest
nu ma cand ma duc in alta zona si vreau sa intru ma duc prima data pe activi :))) jucatorule

Ce face? Activi? Iti pot demonstra clar ca nici unul cucerit de voi la granita nu era activ
Pe activii de la granita nu sunteti in stare sa bagati o nava dapoi sa o si tineti
PoliceMan - cucerit si intra odata pe zi
skz - dupa destramarea renagatiilor asta intra de 2 ori pe zi, maxim
ruthless - la fel ca skz
winner - la fel ca ceilalti 2
mai era inca unu pe acolo care a intrat la voi si v-a cedat orasele
mai sunt inca 2 persoane acolo care din statistici se observa clar ca va cedeaza orasele
nu mai zic ca au fost cateva fantome deoarece cineva de acolo si-a dat stergere cont

spunemi tu o cucerire pe un activ de la granita. ups stai nu ai cum sa spui deoarece asta nu sa intamplat deloc
smiech.gif
 

DeletedUser15344

Guest
Ce face? Activi? Iti pot demonstra clar ca nici unul cucerit de voi la granita nu era activ
Pe activii de la granita nu sunteti in stare sa bagati o nava dapoi sa o si tineti
PoliceMan - cucerit si intra odata pe zi
skz - dupa destramarea renagatiilor asta intra de 2 ori pe zi, maxim
ruthless - la fel ca skz
winner - la fel ca ceilalti 2
mai era inca unu pe acolo care a intrat la voi si v-a cedat orasele
mai sunt inca 2 persoane acolo care din statistici se observa clar ca va cedeaza orasele
nu mai zic ca au fost cateva fantome deoarece cineva de acolo si-a dat stergere cont

spunemi tu o cucerire pe un activ de la granita. ups stai nu ai cum sa spui deoarece asta nu sa intamplat deloc
smiech.gif

eram sarcastic ursule :)))))

nu mai te bag in seama ca iti ofer prea multa atentie.
 

DeletedUser15344

Guest
7bal aseara cu navele de pe 54 pe beni ce-ati facut?

vyX4NGpLQ6GmCYvLSz01vA.png


nu i am dat importanta asa mare de sau trimis nave de la 4 ore , uite alta de la 40 minute :) .

si asta inseamna sa fi golan :) ,
sa ii dai si lui mesaj cu ora navei :)))))))

g-pD83O5RO2uoglHZ0trKw.png
 

gina16

Membru
Ce discuti aprinse :))))
Iuli in cateva saptamani vin langa tine
Sa ne amintim de vremurile bune :))dupa jutkas :)));)
 

DeletedUser7295

Guest
Mai dati si voi de mancare la atletul ala ca nu am cu cine sa concurez
smiley_emoticons_frown.gif

2kVbPNfsSwidN0As-qNYPw.png
 
Sus