uite nava, nu e nava

  • Autor subiect DeletedUser5815
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

db22urs

Membru activ
Deci parerea mea este ca cine are posibilitatea de a sparge un cont, nu ar sparge un cont grepolis ca sa trimita proprietarului nava acolo unde doreste el/ea, probabil si-ar folosi timpul spargand alte lucruri care i-ar aduce mai multe beneficii... Zic si eu...
mai mult ca sigur. dar tania doar asta a vazut, ca i-a disparut nava cand a fost scoasa de pe cont.
 

DeletedUser15210

Guest
ti-am spus, sigur ti-a mai fost accesat contul de catre altcineva. stai linistita, se va rezolva, ai sa vezi. fi atenta la mailul cu care te-ai inregistrat pe joc, vei primii un mail cand va venii raspunsul. sau, domnii din staff te vor indruma cu siguranta la accesarea tiketului.

sunt si doamne in staff mai ******** ! :D

- - - Actualizat - - -

Deci parerea mea este ca cine are posibilitatea de a sparge un cont, nu ar sparge un cont grepolis ca sa trimita proprietarului nava acolo unde doreste el/ea, probabil si-ar folosi timpul spargand alte lucruri care i-ar aduce mai multe beneficii... Zic si eu...

ca in cazul "lemonHD" cand s-a facut ce s-a facut :D
dar totul este posibil ... nu credeam ca e posibil sa fiu castigator in vreun concurs pe forum si uite-ma :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Apropo, daca mai exista cineva care ca si Tania, nu stie cum sa-si acceseze tichetele cand e pusa o interdictie... Link-ul catre sistemul de suport este : https://support.innogames.de/login/to/game/grepo/market/ro

De asemenea, tichetele sunt globale per cont si pot fi accesate mergand in "Setari" > "Asistenta" de pe o lume de joc in care nu exista interdictia pusa....
 

DeletedUser13911

Guest
BA ce dracu....a spus Norbit foarte clar....nu e spargere,e de pe IP-ul de la birou...si tania in drum spre casa.Deci vreti voi sa va spun eu cum se face...hai ca e jalnic,,,B-)
AM intrebat daca are team instalat..restu' deduceti..ca sunteti majori.Am spus si ca calculatorul de la "birou" e uituc..ce mai vreti?
Nu stiu daca are cunostinte de It,dar cred ca poate vedea cine a trimis si la ce ora,in calculatorul de la birou...maine...sau marti!
 

DeletedUser

Guest
Sau poate calcula timpul pe care nava il parcurge pana la orasul tinta si sa se gandeasca unde era in intervalul respectiv Tania, avand in vedere faptul ca ora de ajungere a navei o stie.

Tovy, imi pare rau, dar nu era necesar acel "epitet"...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Mneah, i-l spun eu daca vrea, in tichet... :) Nu o costa nimic sa intrebe...
 

DeletedUser13911

Guest
@ norbit
Stiam eu ca esti un domn..de aceea am strigat dupa tine sa o scoti pe roscata din dilema!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser15210

Guest
ancaaaaaa .... cuvantul "magar" neesita cenzurare?????? unde e libertatea cuvanului???? :-/
 

DeletedUser

Guest
Nu confundati libertatea de exprimare cu jignirile gratuite, va rog... Cuvantul "magar" a fost folosit de tine in mod peiorativ, deci nu e permis.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Iar te plangi, bubu?

Nu este vorba de asta, insa atata timp cat o persoana ti se adreseaza intr-un mod civilizat, mi se pare normal sa ii raspunzi la fel.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser15210

Guest
Iar te plangi, bubu?

Nu este vorba de asta, insa atata timp cat o persoana ti se adreseaza intr-un mod civilizat, mi se pare normal sa ii raspunzi la fel.

data viitoare nu iti mai iau apararea ! :*
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus