uite nava, nu e nava

  • Autor subiect DeletedUser5815
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

db22urs

Membru activ
Iar te plangi, bubu?

Nu este vorba de asta, insa atata timp cat o persoana ti se adreseaza intr-un mod civilizat, mi se pare normal sa ii raspunzi la fel.
deci sa inteleg ca daca nu, te poti dezlantui?? :) cred ca in nici un caz, nu. eu nu am considerat o jignire apelativul folosit de toby, nu-mi place cum s-a exprimat dar pun exprimarea pe motivul exuberantei pe care o are din cauza varstei, sunt sigur ca nu are prea multi ani. stiti foarte bine ca in particular sunt folosite de unii exprimari mult mai jignitoare.... hai sa nu fim mai catolici decat papa, adica afara-i vopsit gardul si inauntru-i leopardul. m-as fi simtit jignit as fi apelat la staf, apelativul il consider cel mult o exprimare gresita datorita enuziasmului si varstei.
 

DeletedUser

Guest
Este dreptul dvs. sa ganditi asa, insa treaba mea aici este sa mentin discutiile in limita bunului simt. Daca nu limitam utilizarea apelativelor jignitoare, alti utilizatori ai forumului vor considera folosirea lor un lucru normal si atunci unde am ajunge? Daca eu pe viitor as fi sanctionat un utilizator pentru jigniri mi-ar da replica, indreptatita, "pe toby de ce nu l-ai sanctionat cand a jignit?"

Bubu, ma faci sa rosesc :">
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13911

Guest
Ai putea raspunde" A gresi e omenesc"
Eu te-as crede pe cuvant.:)
 

DeletedUser15210

Guest
Cu dedicatie pentru Anca :D
https://youtu.be/8gxp3M_p6BY
"Ursule", daca te-ai simtit macar un pic jignut, imi pare rau ! :(

- - - Actualizat - - -

Este dreptul dvs. sa ganditi asa, insa treaba mea aici este sa mentin discutiile in limita bunului simt. Daca nu limitam utilizarea apelativelor jignitoare, alti utilizatori ai forumului vor considera folosirea lor un lucru normal si atunci unde am ajunge? Daca eu pe viitor as fi sanctionat un utilizator pentru jigniri mi-ar da replica, indreptatita, "pe toby de ce nu l-ai sanctionat cand a jignit?"

Bubu, ma faci sa rosesc :">
Ca m-a sxos la film, deaia :D :p
 

db22urs

Membru activ
adica nu se poate da un mesaj de avertizare ca se poate depasii linia ? un mesaj privat? eu cel putin asa procedez in cadrul aliantei cand cineva sare calul, doar daca nu intelege il dau afara. :) si daca regreta, il reprimesc inapoi.... daca nu, sa fie sanatos.
 

DeletedUser

Guest
Nu am avertizat sau santionat in nici un fel, doar am editat postarea...

Toby, daca nu as avea hernie de disc, as dansa :))))
 

DeletedUser13911

Guest
@ toby
Ma tu nu intelegi ca cu proxima ocazie m-ar strange de gat?Ce dracu.....
eu is mic ,tu, fa-ma mare
,ea'i doamna moderatoare
Ea'mi da ban zambind lejer
eu m'oftic si iar mai cer:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Mai frate draga, iar tu esti victima... Tu chiar ai impresia ca eu alta treaba n-am decat sa te urasc pe tine? Niciodata nu ai fost sanctionat pe nedrept, fii corect si recunoaste macar...
 

DeletedUser13911

Guest
Acuma..ce sari asa....nu am voie sa discut cu baiatul?:D
Si daca m-ai ura ..ce....ai fi singura?:D
Nu ti-am spus ca nu sunt victima....sau poate na nu stiu eu...:D
 

DeletedUser13911

Guest
E..la asta am sa fac un print..Anca si Ursu..la respect
FAc un print..ce mai..e prima data cand vad cordialitate si respect pur.
Parol..nu fac caterinca!
 

DeletedUser15210

Guest
Nu am avertizat sau santionat in nici un fel, doar am editat postarea...

Toby, daca nu as avea hernie de disc, as dansa :))))

Las ca nu-i mare efort ... E mai mult o placere :D

- - - Actualizat - - -

Odmm, dansezi tu cu moi? Ca de ... Nu mi se incarca filmul :)))))))))))
 

DeletedUser

Guest
Acuma..ce sari asa....nu am voie sa discut cu baiatul?:D
Si daca m-ai ura ..ce....ai fi singura?:D
Nu ti-am spus ca nu sunt victima....sau poate na nu stiu eu...:D

Pai vad ca te plangi atata de ce ti-as face eu tie... Crede-ma pe cuvant, sunt lucruri mai importante pentru mine decat sufocarea ta mecanica ;)
 

DeletedUser

Guest
E..la asta am sa fac un print..Anca si Ursu..la respect
FAc un print..ce mai..e prima data cand vad cordialitate si respect pur.
Parol..nu fac caterinca!

E surprinzator sa afli ca oameni pe care nu i-ai crezut in stare chiar pot respecta pe cineva care merita ;)
 

DeletedUser15210

Guest
Hahaha ... Si rea (caci asa s-a descris singura), dar si mandra de modestia ei :D
 

DeletedUser13911

Guest
@ Anca
am spus unul din noi 2...adica...nu am spus ca eu pe tine,intelegi ce vreau sa spun..Am glumit...spaer ca nu te antrenezi deja..ca..nu ai nici o sansa.hahahahah
nu's pe unde ai umblat dar vad ca la caterinca nu mai tii..asa ca na..nu stiu cum sa fac cu tine..DAca vorbesc la persoana a-3-a ,spui ca fac baza...daca nu vorbesc....na..

E surprinzator sa afli ca oameni pe care nu i-ai crezut in stare chiar pot respecta pe cineva care merita
DA!
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus