Zodii

Ce zodie esti?


  • Total votanți
    85

DeletedUser

Guest
ce aveti voi mai special ai??

mesul intr-o parte sau??
noi avem si clesti si coada veninoasa :p
 

DeletedUser

Guest
Mersul inapoi :) Si ganditul inapoi... Care dintre voi mai poate asa ceva, aud ? :D
 

DeletedUser

Guest
oricum fara scorpii viata ar fi prea linistita, asa ca noi dam sarea si piperul :p
 

DeletedUser

Guest
Eu cred ca leii domina,desi sondajele nu-i plaseaza pe primul loc.Nu uitati ei sunt regii(Raagh!I am a big and bad lion.I like to be lion!):cool:
 

DeletedUser

Guest
In calitate de leu(rege al animalelor)ordon racilor sa bata-n retragere(glumesc):D
 

DeletedUser

Guest
Clasamentu sta cam asa:

1. rac ( foarte posesivi dar cu resonsabilitate de conducere, sunt persoane ce dobandesc bunatatea atat de bine incat daca il enervezi ajungi sa cunosti furtuna)
2. varsator/berbec ( varsatoru - simtu estetic al omului glumet al omului deschis in comunicare cu tot ce intalneste in cale: Berbec - Omul ce logica ii este puterea, omul ce face totul din minte si ii place ca atunci cand judeca stie ca doar un 1 cuvant poate destabiliza pe cineva psihic)
3.Gemenii/ scorpionii/capricornii ( Gemeni - mereu in contrazicere si intodeauna pun pret pe sinceritate..asta este punctul forte al lor spun ce gandesc direct in fata dar daca ii mintii i-ai destabilizat de la cuvantul prietenie: scorpionii - sa nu te pui cu ei,desi la suprafata par ce'i mai nevinovati intodeauna sunt persoane care urmaresc.au un scop in ceea ce fac: capricornii - iubareti si foarte retrasi daca ajungi sa'i intri la suflet poti spune ca ai daramant marele zid chinezesc pt ca ei stiu sa se ascunda foarte bine in interior)
4.Taur ( spirit de echipa + atuul cel mai pefect al lor munca si pasiune in tot ceea ce fac)
5.Leu/balanta/pesti ( leu - o persoana ce intodeauna are un plan de rezerva si care intodeauna stie sa reziste la presiune emotionala..ii place sa insele dar nu-i place sa fie inselat..mai bine ii spui in fata ca te iarta altfel....Balanta - Fire comunicativa dar si foarte pretentioasa..ai ceva inteligent sa'i spui vb cu el esti pe langa subiect la revedere..este omul cel mai organizat dar care intodeauna are nevoie de timp...mult timp sa se organizeze: Pestii - O fire a distractiei iar daca vrei vreodata sa te distrezi apeleaza la ei pt ca stiu cel mai bine sa-si triasca viata)
6.Fecioara ( fecioarele - bune la suflet si cu inima mare treb sa stii cum sa comunici cu ea/el pentru ca intodeauna iti va arata doar ce doreste sa vezi...Este o personalitate puternica iar ca sa spargi codul treb sa faci presiune psihica ..au insa o arma foarte puternica in aparare " Indiferenta" nu te pune ca nu stii in ce chin intri:
7.Sagetatorii ( agetatorii - cea mai blanda zodie,cea mai buna, este precum un cameleon care se adapteaza oricarui mediu de supravieturie...aparare lui este intodeauna " ceea ce-mi dai iti voi plati cu aceasi moneda" ..

The End

Te rog sa postezi astfel incat sa fie cat mai usor de citit ceea ce scrii.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
akylyen!!!!!!!! Îmi arzi frumusețe de retină cu postul tau!!!!!

Schimbă naibii culoarea aia!!!!
 

DeletedUser

Guest
akylyen!!!!!!!! Îmi arzi frumusețe de retină cu postul tau!!!!!

Schimbă naibii culoarea aia!!!!

Din cate observi deja sa modificat insa ce raman un pic surprins este atitudinea de a aplica aceasta sanctiune cred ca, corect era sa-mi trimia un PM privat Nihilius sa-mi spuna sa modific nu sa fiu modificat direct chiar daca in Regulament scrie ca'si rezerva dreptul de a modifica oricand/oricunde....

Cu respect akylyen scuzati-mi postarea

 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
scorpionii - sa nu te pui cu ei,desi la suprafata par ce'i mai nevinovati intodeauna sunt persoane care urmaresc.au un scop in ceea ce fac

ce dur sunt caracterizat :D
 

DeletedUser

Guest
DarkAngel 4ever acest "Thread" - cred ca asa se spune in termen IT daca nu sa ma corecteze cineva, are ca tema utilizarea si un sondaj cu privire la zodii, Te rog sa nu deviem de la acest subiect si sa nu stricam ce sa realizat pana acum cu discutile in contradictorii pe opinie diferita. Daca mai ai ceva sa-mi spui te rog sa-mi dai un PM privat.

Cu respect akylyen, multumesc
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Peiii? Unde am fost eu..off topic?
Nu, nu am să îți scriu niciun mesaj in private. Mie mama mi-a spus să nu vorbesc cu necunoscuții. Sau necunoscutele..mai ales!!! Și....eu ascult de mama mea!
Și, unde ți se pare ție că am discutat eu ceva în contradictoriu, cu tine? Serios..cam pe unde?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Tu vorbesti!Ia uitate la lei.Bietele animale cum se poate zice asa ceva despre ele?!(apropo sunt leu dar in cazul meu caracterizarea nu este buna).:(
 

DeletedUser

Guest
Tu vorbesti!Ia uitate la lei.Bietele animale cum se poate zice asa ceva despre ele?!(apropo sunt leu dar in cazul meu caracterizarea nu este buna).:(

Zici tu ca nu e buna, aici cand nu se recunoate intervine "E-ul" Interior pe care il aveti...dar tu crezi ce doresti eu doar am spus un punct de vd nu treb sa fii de acord cu mine
 
Sus