zidul orasulu

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser13911

Guest
super tare..joaca la cacialma...:D si asa viata e o cacialma ,seamana cu pokerul, afli posibil abia la sfarsit....:p
Chinta Roiala iti doresc:x
 

DeletedUser7210

Guest
Hai sictirrr,da ce e forumul tau?Bai tata da numai postati nimic , eu si cu baiatul ala cu 2 conturii* (cu poza lui Gargamel) va luam la misto ,te pomeni ca maine ne dai si ban fratica.

Neevoluatule ai ramas la stadiu de periferie care te reprezinta cu prisosinta,nu odata ai dovedit ca ai o judecata scazuta...acum ti neaparat sa ne demonstrezi? :-/

- - - Actualizat - - -

Eu joc grepolis de cand sa lansat lumea Beta,da asa tampenie nu am intalnit sau vazut,si esti si sub orice critica la exprimare .Cum sa te ajutam cand nici drq nu intelege intrebarea,incearca pe Wikipedia/Ajutor.Ce verde ,ce zid,unde e raportul defapt,cum adica atac in zid?Da te-ai tamponat cu unitatiile cu el.Atac in zid ,adica in masa, probabil la gramada.Probabil asta e viitorul stralucit al tarii,unul din milionul care nu au fost capabili sa ia testarea nationala,capacitatea sau ii mai zice acuma.Sper sa nu ajungi la bac ca nu il treci cu verde.

Cine esti tu sa critici greselile gramaticale esti un fel de Eminescu si nu stiu noi?:-/ tu poti sa deschizi gura in alte imprejurari;)
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus