zidul orasulu

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
salut...am decis sa ma apuc iara de grepolis dupa o pauza de vrun an si nu mai stiu anumite chestii,,,de exemplu cum fac sa vad ce trupe au murit in urma ultimului atac in zid cu verde parca
PS:ms
 

DeletedUser13911

Guest
Bai la dracu.....m-ai dat pe spate..da....asta e raspunsul....
atac in zid cu verde.....hmmm...cred ca ti-au scapat virgulele mai sus un pic..toate odata.|..
Bine ca nu ai pus intrebarea ieri de Ziua Nationala:|
 

DeletedUser7210

Guest
Bai la dracu.....m-ai dat pe spate..da....asta e raspunsul....
atac in zid cu verde.....hmmm...cred ca ti-au scapat virgulele mai sus un pic..toate odata.|..
Bine ca nu ai pus intrebarea ieri de Ziua Nationala:|

Nu mai posta daca nu esti in stare sa dai un raspuns benefic :) s-a umplut forumul de teoreticieni cu pantaloni rupti in dos /:)
 

DeletedUser13911

Guest
paracios mic ce esti,mi-am luat warn pe postarea anterioara,de acum incolo am sa te tratez cu maxim respect...
mi-am luat warn pentru ba,mars si lingau..e.....asta e..o sa vedem de acum in colo cum e cu liber arbitrajul...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7210

Guest
Daca n-ai educatia necesara sa vb civilizat asa iti trebuie:)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13911

Guest
Doamne, da-mi 2 palme sa nu ii spun astuia nimic .......fi-ti-ar educatia sa-ti fie de cap....si nu vorbesc de aia necesara.......ia servetelul si tamponeaza colturile gurii pline de cas.. bunul simt nu se ia ca sifilisul...educatule,desteptule,Prea Luminatia Ta in ale eticii...
burtica pe carte ,mai ai de papat lapte cu mamaliga mult si bine pana sa fii in masura sa faci afirmatiile de care faci uz nejustificat,desigur, pustitiulica..
Incerci sa defilezi in fata oglinzilor purtand o caciula mult prea mare pentru tine.Iti cade pe ochi, si...cine stie ,poate bau bau e de dupa usa..
Oricum ..lasa barfa ca esti 'barfit', prea mult strica la "sanatate"....nici macar la caterinca la care pledezi nu da bine,esti trecut..de fapt... nici macar nu ai fost copt vre-odata ,sa fii demn de luat in seama sau a-ti asculta parerile ...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser14038

Guest
da chiar mam saturat de astea care in loc sa te ajute sa iti rezolvi problema te ia la misto* si se apuca sa isi dea parerea lor despre tine, de parca lear fi ceruto cineva :) , mai bine, atunci cand vedeti ca unul are o problema ar fi bine sa taceti din gura decat sa il deranjati pe om*! ;) asta este la adresa lui logor si a celor de pe forum care ar trbui sa se simta, ca am vazut multe specimene de genul asta! :/ cum ar fi Prieten cu Dracu, asta se baga mai tot timpul unde nu-i fierbe oala!
 

DeletedUser14105

Guest
salut...am decis sa ma apuc iara de grepolis dupa o pauza de vrun an si nu mai stiu anumite chestii,,,de exemplu cum fac sa vad ce trupe au murit in urma ultimului atac in zid cu verde parca
PS:ms

Vorba multa saracia omului..... aviz celor de mai sus.
Legat de intrebarea ta stimabile Legendaru1993 raspunsul este simplu. Pentru a vedea ce trupe ai omorat dumneata sau ce trupe ai pierdut poti ori sa faci un screenshot cu zidul inainte de a lansa atacul si dupa ce atacul a ajuns la destinatie faci diferenta dintre trupele de dinainte si cele de acum iar diferenta o reprezinta numarul de trupe pe care le-ai omorat precum si numarul de trupe care le-ai pierdut dumneata. Bineinteles de preferat este sa folosesti un script PERMIS de Echipa Grepolis conform http://wiki.en.grepolis.com/wiki/Approved_Scripts si anume http://grepolis.potusek.eu . Este usor de folosit, doar apesi "Salveaza"inainte sa ataci sau sa iti vina tie un atac si dupa te duci acolo si vezi frumos in coltul din stanga sus trupele care ti-au murit si care ti-au fost omorate.
Sper ca ti-am raspuns la intrebarea ta daca intradevar asta vroiai sa stii.Daca ai reusit cum ai spus mai sus este bine si asa.

O zi buna in continuare.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13911

Guest
salut...am decis sa ma apuc iara de grepolis dupa o pauza de vrun an si nu mai stiu anumite chestii,,,de exemplu cum fac sa vad ce trupe au murit in urma ultimului atac in zid cu verde parca
PS:ms
Bai la dracu.....m-ai dat pe spate..da....asta e raspunsul....
Aveti mai sus intrebarea si raspunsul dat de mine...ce e in neregula de tot tipati degeaba..????????
Asta e adevarul,omul isi aducea aminte de zid si de verde..e ok..chiar asa apar!!!!! E vre-o problema ce nu o intelegeti ?
Partea cu editarea e altceva...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
da chiar mam saturat de astea care in loc sa te ajute sa iti rezolvi problema te ia la misto* si se apuca sa isi dea parerea lor despre tine, de parca lear fi ceruto cineva :) , mai bine, atunci cand vedeti ca unul are o problema ar fi bine sa taceti din gura decat sa il deranjati pe om*! ;) asta este la adresa lui logor si a celor de pe forum care ar trbui sa se simta, ca am vazut multe specimene de genul asta! :/ cum ar fi Prieten cu Dracu, asta se baga mai tot timpul unde nu-i fierbe oala!
Sa dea dumnezeu ca tu niciodata sa nu ajungi "de-ala cu grade" . Mai bine ajunge Satana sa domneasca in Rai decat sa te vad pe tine gradat colorat aici ....hahaha
 

DeletedUser7478

Guest
Nu mai posta daca nu esti in stare sa dai un raspuns benefic :) s-a umplut forumul de teoreticieni cu pantaloni rupti in dos /:)

Hai sictirrr,da ce e forumul tau?Bai tata da numai postati nimic , eu si cu baiatul ala cu 2 conturii* (cu poza lui Gargamel) va luam la misto ,te pomeni ca maine ne dai si ban fratica.
 

DeletedUser14038

Guest
Sa dea dumnezeu ca tu niciodata sa nu ajungi "de-ala cu grade" . Mai bine ajunge Satana sa domneasca in Rai decat sa te vad pe tine gradat colorat aici ....hahaha

Ma intereseaza raspunsul tau la fel de mult cum ma intereseaza un kkt ;)

- - - Actualizat - - -

Hai sictirrr,da ce e forumul tau?Bai tata da numai postati nimic , eu si cu baiatul ala cu 2 conturii* (cu poza lui Gargamel) va luam la misto ,te pomeni ca maine ne dai si ban fratica.

tie ti-ar conveni sa pui o intrebare pe forum si sa te ia toti la misto?
 

DeletedUser7478

Guest
salut...am decis sa ma apuc iara de grepolis dupa o pauza de vrun an si nu mai stiu anumite chestii,,,de exemplu cum fac sa vad ce trupe au murit in urma ultimului atac in zid cu verde parca
PS:ms

Eu joc grepolis de cand sa lansat lumea Beta,da asa tampenie nu am intalnit sau vazut,si esti si sub orice critica la exprimare .Cum sa te ajutam cand nici drq nu intelege intrebarea,incearca pe Wikipedia/Ajutor.Ce verde ,ce zid,unde e raportul defapt,cum adica atac in zid?Da te-ai tamponat cu unitatiile cu el.Atac in zid ,adica in masa, probabil la gramada.Probabil asta e viitorul stralucit al tarii,unul din milionul care nu au fost capabili sa ia testarea nationala,capacitatea sau ii mai zice acuma.Sper sa nu ajungi la bac ca nu il treci cu verde.
 

DeletedUser14038

Guest
Eu joc grepolis de cand sa lansat lumea Beta,da asa tampenie nu am intalnit sau vazut,si esti si sub orice critica la exprimare .Cum sa te ajutam cand nici drq nu intelege intrebarea,incearca pe Wikipedia/Ajutor.Ce verde ,ce zid,unde e raportul defapt,cum adica atac in zid?Da te-ai tamponat cu unitatiile cu el.Atac in zid ,adica in masa, probabil la gramada.Probabil asta e viitorul stralucit al tarii,unul din milionul care nu au fost capabili sa ia testarea nationala,capacitatea sau ii mai zice acuma.Sper sa nu ajungi la bac ca nu il treci cu verde.

Aici sunt de acord cu tine, nici acum nu imi dau la ce se refera el cu atac in zid, dar am tacut din gura si nu am postat nimic daca nu am inteles......
 

DeletedUser13911

Guest
Sa dea dumnezeu ca tu niciodata sa nu ajungi "de-ala cu grade" . Mai bine ajunge Satana sa domneasca in Rai decat sa te vad pe tine gradat colorat aici ....hahaha

Nu fi rau, mi-ai strica mica placere.:D..mi-as dori sa fie gradat colorat pe aici;)
La adresa lu'specimenul logor sa spuna cat o vrea si ce o vrea....nu te-ar tenta supermodelul?B-)

- - - Actualizat - - -

Aici sunt de acord cu tine, nici acum nu imi dau la ce se refera el cu atac in zid, dar am tacut din gura si nu am postat nimic daca nu am inteles......

Uite vezi..aici e problema la tine...nici din ce i-am raspuns eu nu ai inteles nimic,cu toate ca i-am spus ceea ce dorea sa stie....
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13911

Guest
Ohohooo...mr.M esti mai greu de vazut ca Mos Nicolaie ......
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus