Zeta- Spam, Noutati & etc.

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser3255

Guest
Nu stiu cum sa-mi exprim dezamagirea .....
este a doua oara cand actiunile lui Ionut fac rau aliantei .
Sabin , te stiam putin mai cerebral .
 

DeletedUser5815

Guest
nu stiu daca exista "Cartea recordurilor" pe jocul asta, dar imaginea de mai jos face toti banii ... priviti locul 2 :D

6KJaQg0kX1M1YwpOVHGd_zps13b61654.png
 

DeletedUser2351

Guest
ia cu paine ipod , EDEN domina zeta bineinteles ca intotdeauna
mai bine iti dadeai inceput nou de mai de mult ca deja esti ruginit :))))
Saracul de tine:))...
Sa te uiti la atacatori si luptatori si sa vezi cat de "ruginit" sunt.

PS: EDEN niciodata nu a dominat Zeta:))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
The Black Pearls = (Traducerea in Romana) Pumnii mei minte nu are. =)))

- - - Updated - - -

Pt soso [video=youtube;7lk4huZNeRQ]http://www.youtube.com/watch?v=7lk4huZNeRQ[/video] :* =))))
Nu-i nevoie sa imi zici,
Ce-ti ascunde sufletul,
Doar daca-mi dai 2 pupici,
Eu simt tot ce simti si tuuuuu.... =))))))))))
 

DeletedUser

Guest
jalnic..nu trebuie sa ne arati ce muzica iti place. neam fi dat seama doar dupa postarile tale pe aici...
 

DeletedUser

Guest
iarasi te autocaracterizezi ? =))))
recomand si tie clasa ZERO + un abecedar.
SalamReghetonnnnn iti place tie :)
 

DeletedUser

Guest
Melodie pt catalin
[video=youtube;ihrJhtNePi4]http://www.youtube.com/watch?v=ihrJhtNePi4&feature=related[/video]

Ce rau am facut la lumeeee B-)
 

DeletedUser

Guest
Eu nu te inteleg , pe bune! Tu esti avocatul lui Sorina sau cum?

nu sunt avocatul nimanui, dar ma plictisesc si chiar vad ca aici trece timpul mai repede..sorina stie sa isi poarte singura de grija. nu cred ca m-am legat de ea prea mult in postarile mele asa ca nu vad cum ai ajuns la aceasta concluzie..
 

DeletedUser

Guest
nu te-ai legat de ea, ca nu esti capabil sa te legi de o femeie.
Mai nou exista categoria ,,maicut" (pt oameni ca si catalin)... de la maicute care se calugaresc.
Recomand cu, caldura.
Lasa ca avem noi grija de femei.
KOOOOOOOOO =)))
 

DeletedUser

Guest
nu te-ai legat de ea, ca nu esti capabil sa te legi de o femeie.
Mai nou exista categoria ,,maicut" (pt oameni ca si catalin)... de la maicute care se calugaresc.
Recomand cu, caldura.
Lasa ca avem noi grija de femei.
KOOOOOOOOO =)))

buna asta, chiar mia placut. daca mai spui cateva glume dinastea bune promit ca nu mai spun nimic de rau de tine:))
 

DeletedUser3255

Guest
ia cu paine ipod , EDEN domina zeta bineinteles ca intotdeauna
mai bine iti dadeai inceput nou de mai de mult ca deja esti ruginit :))))

Domnul meu, Eden nu a dominat niciodata nimic. Macar ai bunlul simt si respecta oamenii care au fost acolo .
Nu mai aveau cu cine sa mai joace, oamenii aceia sacrificau o gramada de timp doar ca altii sa se simta bine ca sunt in alianta de pe primul loc.
Au ramas maximum 30-40 jucatori acolo, si majoritatea erau in centurionii-triada. Am intrat si l-am vazut pe gelum in nu stiu ce alianta,jucator pe care l-am eliminat si pe Pi si pe Roa . Decat sa ma mandresc ca domin cu asemenea jucatori in alianta, mai bine tac , zic ca imi pare rau ca s-a terminat lumea Zeta si gata . incercam in alta parte

Daca va credeti atat de buni, va astept cu drag eu pe roa sau pe Pi
 

DeletedUser

Guest
In primul si primul rand, daca tu stateai fata in fata cu mine ,chiar nu stiu ce mana imi pupai prima data.

ma rog mai usor cu modestia..daca aveti bani multi si timp liber nu inseamna ca sunteti cei mai buni cum de altfel nu inseamna ca cei care intra de distractie 2h pe zi sunt noobi.
 

DeletedUser5815

Guest
ma rog mai usor cu modestia..daca aveti bani multi si timp liber nu inseamna ca sunteti cei mai buni cum de altfel nu inseamna ca cei care intra de distractie 2h pe zi sunt noobi.
ba da! :) ... stii vorba aia: e ca in tenis, avantaj cel care are timp si bani pentru echipamente performante si antrenor de clasa:)

e acelasi lucru, nu inteleg de ce va tot legati de premium atata .... si sa lasam tenisul, hai sa luam sahul, care e la fel de static ca si jocul pe care il dezbatem aici .... banii nu mai intra in echipament, ci in antrenament ... tot acolo ajungi :)
 

DeletedUser

Guest
Domnul meu, Eden nu a dominat niciodata nimic. Macar ai bunlul simt si respecta oamenii care au fost acolo .
Nu mai aveau cu cine sa mai joace, oamenii aceia sacrificau o gramada de timp doar ca altii sa se simta bine ca sunt in alianta de pe primul loc.
Au ramas maximum 30-40 jucatori acolo, si majoritatea erau in centurionii-triada. Am intrat si l-am vazut pe gelum in nu stiu ce alianta,jucator pe care l-am eliminat si pe Pi si pe Roa . Decat sa ma mandresc ca domin cu asemenea jucatori in alianta, mai bine tac , zic ca imi pare rau ca s-a terminat lumea Zeta si gata . incercam in alta parte

Daca va credeti atat de buni, va astept cu drag eu pe roa sau pe Pi

Cucu bau :),mai sunt cativa si pe Pi ramasi,dar nu cred ca e loc de razboi cu ei acolo....Mai intai trebuie pus la punct WoD :D...Asa cred :)
Si pe Zeta,noi,adica EDEN am ajuns unde am ajuns muncind si nu fuzionand cu zeci de aliante,si la ultima mare unire a voastra,adica Upgrade,tot de un EDEN-ist a fost facuta si tot noi am plecat de acolo si am "renascut",CTF a ramas doar cu fuziunile si din pacate a ramas cu punctele de batalie(atacator si aparator) ale aliantei EDEN,asta daca te-ai intrebat dupa revenirea ta pe zeta de ce ai gasit asa multe puncte de batalie ale aliantei. :)
Toate cele bune!
 

DeletedUser5815

Guest
eu cred ca nimeni n-a mai renascut nicaieri ... toata gloria lumii zeta s-a incheiat de-acum un an si ce-a ramas de atunci incoace e numai umbra a ceea ce a fost... game over pentru foarte multi din cei care au contat...
 

DeletedUser

Guest
ba da! :) ... stii vorba aia: e ca in tenis, avantaj cel care are timp si bani pentru echipamente performante si antrenor de clasa:)

e acelasi lucru, nu inteleg de ce va tot legati de premium atata .... si sa lasam tenisul, hai sa luam sahul, care e la fel de static ca si jocul pe care il dezbatem aici .... banii nu mai intra in echipament, ci in antrenament ... tot acolo ajungi :)

deviezi mult tania. tenisul si sahul nu au nicio legatura cu grepolisul. ma indoiesc ca le poti compara in vreun fel!
 

DeletedUser

Guest
eu cred ca nimeni n-a mai renascut nicaieri ... toata gloria lumii zeta s-a incheiat de-acum un an si ce-a ramas de atunci incoace e numai umbra a ceea ce a fost... game over pentru foarte multi din cei care au contat...

Pai si tu de ce nu te lasi de joc ? Cu atata avem mai multe sanse sa incheiem lumea mai repede...
PS: Imi place freza aia din avatarul tau :) Zici ca e facuta cu mixeru =)))))))))
P.S.2: Care dintre aceste accesori a fost folosita ? :))))) :D
mixer_de_bucatarie_mixer_3_151440571_mare.jpg
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus