Zeta- Spam, Noutati & etc.

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Observ cu plăcere lucruri noi. Alianţe noi, jucători noi. Acest lucru nu poate fi decât bun.
Cred că topul playerilor nu poate fi pus în discuţie, jocul fiind prematur.
Despre alianţe, atât pot spune că Centurionii se află pe primul loc. Dacă vor rămâne sau nu acolo, rămâne de văzut. Agresivitatea celor din Reborn este un lucru care ne bucură, pentru că se prevede un război pe cinste. :)
 

DeletedUser

Guest
PUTETI VA ROG sa incetati cu top 12 jucatori si aliante?Ce naiba,oamenii au impresia ca daca esti in top esti tare si daca nu esti un nimic.Plus ca se schimba topul 1 la 1 ora.
 

DeletedUser

Guest
S-a cerut acest topic iar eu am dat curs cererii.Lumea poate crede multe,insa poate fi adusa cu picioarele pe pamant,corect?Topul se actualiza periodic,asa cum am spus si in primul post de la "Top 12".Threadul respectiv este pur informativ.Este deschis pentru ca jucatorii ce nu activeaza pe Zeta sa vada cum decurge dezvoltarea.
 

DeletedUser

Guest
Atunci este bine si te voi ruga sa il actualizezi zilnic sau la 2 zile.Defapt nu este dupa mine,dar asa trebuie procedat
 

DeletedUser

Guest
Este normal ca la inceput sa se faca sute de puncte pe zi.Se construiesc noi cladiri,cladiri ce valoreaza destul de mult din punct de vedere al punctelor.Topul se va actualiza saptamanal la inceput,nu la un interval mai scurt,pentru observarea exacta a dezvoltarii.
 

DeletedUser

Guest
Se pare ca va fi un razboi frumusel inca de la inceput,vin curand cu mai multe detalii!
 

DeletedUser

Guest
Cam asa arata adevaratul top12, adica clasamentul celor mai buni atacatori pe acest server:

top12.jpg
 

DeletedUser

Guest
Si clasamentul Puncte de batalie jucatori , unde lupta e foarte stransa ... intre Centurionii bineinteles :)


clasament.jpg
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3222

Guest
:)) Centurioni domineaza TOTAL Zeta, si pe insula mea suntem 3 vs 16 ( nu ne ataca da sunt inamici pe M45 ) !
 

DeletedUser

Guest
Faptul ca se afla aproape toti jucatorii de top intr-o alianta arata de fapt cat de slabi sunt ca jucatori individuali ... e mai usor sa iei aliat pe un inamic decat sa te razboiesti cu el ...
 

DeletedUser3222

Guest
Ah, in prima saptamana Romania Clan a fost in top 12, ah ce vremuri :) , cu medie de 425 de puncte...Asta e ^^.
 

DeletedUser4567

Guest
the black pearl

haideti sa fim seriosi
tot the black pearl suntem cei mai buni
nu este o alianta mai unita ca noi:cool:
asa ca nu va mai dati mari cu centurionii vostri
 

DeletedUser

Guest
nu va mai dati mare ca EDEN va sparge.. (ma refer la centurioni) va lom 1-2 orase pe zii.. si tot vorbiti..
 

DeletedUser3255

Guest
Prietene , abtine`te :)

edenul este un nimic fata de noi ,

Nu mai joc cam de 3 saptamani si tot nu am pierdut nici un oras
vedeti`va voi acolo de treaba si nu mai dati cu noroi unde nu este cazul

este a treia lume pe care o puteam castiga cu usurinta daca era implementata versiunea 2.0 !

si pana sa va credeti mai mari decat sunteti , cred ca am puncte de batalie mai multe decat jumatate din membrii voastrii adunati :) , in conditiile in care nu am mai atacat de .....

Putin respect pentru munca noastra !
 

DeletedUser3972

Guest
Prietene , abtine`te :)

edenul este un nimic fata de noi ,

Nu mai joc cam de 3 saptamani si tot nu am pierdut nici un oras
vedeti`va voi acolo de treaba si nu mai dati cu noroi unde nu este cazul

este a treia lume pe care o puteam castiga cu usurinta daca era implementata versiunea 2.0 !

si pana sa va credeti mai mari decat sunteti , cred ca am puncte de batalie mai multe decat jumatate din membrii voastrii adunati :) , in conditiile in care nu am mai atacat de .....

Putin respect pentru munca noastra !

Amuzant.Sunteți unde sunteți datorită numărului vostru.pe Zeta ,sunteți sus datorită academiei altfel ati fi avut putini membrii.Pe lângă asta ati făcut si fuziunea cu lasii din triada.Când va apărea 2.00 lucrurile se vor schimba deoarece o singura alianța va câștiga,iar academiile si fuziunile vor fi mai rare deoarece fiecare vrea sa câștige si sa ajungă in lumea Eroilor.Acolo nu va vad bine,doar câțiva centurioni având valoare.
 

DeletedUser

Guest
Dar va dati seama ca santeti 4 aliante cu 500 de persoane.. si tot nu reusiti sa luati nimic.. si nu conteaza ca nu mai joci asta este doar o scusanta.. si nu te da prea mare cu alianta centurionii.. ca macar eden-ul lupta unita nu ca voi ca va si bateti antre voi..
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus