Zeta- Spam, Noutati & etc.

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Ne bate :(
Mi-ar trebui si mie un avatar din ala cum are Anca, doar ca in loc de Moderator as pune altceva :)))))
 

DeletedUser

Guest
Ne bate :(
Mi-ar trebui si mie un avatar din ala cum are Anca, doar ca in loc de Moderator as pune altceva :)))))
Pffff, al tau e mai interesant...e editie limitata. Ar trebui sa fii mandru:)))
Si cred ca ar trebui sa te cumintesti...lasa femeile, ca iti iei na-na....
Tricou-KEEP-CALM-AND-CALL-SUPERMAN.jpg

In loc de superman, il chemam pe superMIAAAUUUU....cica trebuie sa suni la 112 si sa lasi mesaj cu numele de :-scod
 

DeletedUser

Guest
Vreau sa il fac gelos pe mianuel asta :)
As vrea sa stiu cine ii :p

ps: sa inteleg ca devi geloasa ? Nu de alta dar daca nu ziceai ,,N-ai tupeu" nu mai postam nimic !!!

Noapte buna Miaunelule :)))

bre pana amu credeam ca eu sunt cel mai crazy de pe aici dar tu vi din urma si vad ca mai si intrecut. ai spus ca ai 18 ani nu ? Eh sti ce cred eu acuma ? ca aia a fost de facatura ai mult mai putin :)) la cum vb si cum te comporti un baiat de 18 ani ar face atatea cate le faci tu ? neh frate si o vb din popor RAZBUNAREA ESTE ARMA PROSTULUI nu vr sa te simti jighnit. dar acu ca miaunatu tau si-a cerut scuze. =]] se poate sa termini ? B-)
 

DeletedUser

Guest
rebelule eu ii multumesc mamei mele si tatalui meu ca m-au facut si am in sange ca, mie cand nu imi place cineva sau ma enerveaza sa lovesc unde doare mai tare ;) nu cu pumni ci cu vorba. ca cu pumni nu rezolvi nimika ii dau un KO si ce ai rezolvat.. ? da asa ti-am spus ce credeam eu. si sunt liber la exprimare :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7851

Guest
Pina la definitivarea noului regulament al forumului orice topic de spam/discutii libere/cafenele/etc se inchide
Orice incercare de a deschide un nou topic se sanctioneaza cu ban
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus