Wild Vs Restul Hartii !

  • Autor subiect DeletedUser16935
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser17327

Guest
:)))))
ati intrat pe serverul nou de revolta si il veti castiga? :D
Serverul asta Hermanossa sigur il castiga WILD..Oceania joaca bine....dar nu au sanse la castigarea lumi! Pot sa mai vina inca 2 aliante din Demos la ei..si tot nu o castiga! FORTZA WILD PANA LA SFARSIT! JAPONIIIIIIIAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
 

DeletedUser15336

Guest
Serverul asta Hermanossa sigur il castiga WILD..Oceania joaca bine....dar nu au sanse la castigarea lumi! Pot sa mai vina inca 2 aliante din Demos la ei..si tot nu o castiga! FORTZA WILD PANA LA SFARSIT! JAPONIIIIIIIAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
Spui asta fiindca actualmente în wild sunt cei mai activi jucători din punct de vedere al numărului de orașe si al clasamentului pe cand în oceania Și no name nu sunt.
Ca de exemplu wild au locul 1 și 2
Pune problema astfel, italienii crezi ca va vor ajuta la minuni? Eu spun că nu. Automat vor vrea sau mă rog, vor încerca să facă ei cu ai lor nicidecum să ajute românii.
Voi doar aveți pact și va folositi între voi de acel pact. Dau și exemple de situații

1.wild cucerește și recrutează în m45 care teoretic trebuia să fie marea lor. Au facut cu voi pact pentru ca , cu david nu avea sanse de a lua și alte orașe pentru a își completa nucleul și automat trebuia să renunt3 la david.
Prin pactul cu wild au avut succes în destrămarea grepo fake.

2. Italienii se folosesc de wild în privința oraselor, italienii vorbită de de la wild însă nu recrutează pt ca nu au încredere în romanași.
Dau și exemplu de situații în care au primit orașe free ca să verificați statistica.
Kinjiru le a cedat 2 orase.
Andreif23 iarăși le-a cedat ceva orase.
Asta numai ce am urmarit eu personal. Probabil le-ai mai fost cedate, nu stau să mă uit pe statistica. M-am uitat strict pe zona.

Pe cand de partea cealaltă se află no name & oceania care se și ajuta și nici nu se cer orase. Idealul nostru este doar sa dispară wild & company care se lauda ca au câștigat 5 servere. Dar problema sta în faptul de cum a câștigate acele server3.
1. Naxos - prin miki bun și dionisos care au trădat pirates și mr.joker,cioara,marinescu35,kinjiru care erau lideri pirates au luat o mare Muie și s-a luat decizia de fantomizare cand toți aveam un număr consistent de orașe.
Acum ca joacă cu wild e strict problema lor , au ales wild ca să nu mai refacă pirates pt ca nu au psihic bun încât să lupte vs wild. E și wild tot o alianta. O lume pierdută doar. Un sut în fund este egal cu în pas înainte. Prin înfrângeri înveți să și câștigi.

2. Zakros - câștigat ca s au fantomizare adversarii datorita unui ban pe nedrept lui @maximus2727

3. Farsala - câștigat datorita recrutari dușmanilor astfel trădând sons pt ca era pact wild - sons

4. Lindos - câștigat prin tradat Angels desi trebuiau ajutati sa castige fiindca le a oferite tava lumea Farsala. Dar nu... s a preferat intai luptă cu Doctori(o parte din demos) și mai apoi luptă cu Angels cand doctorii singura amenințare a wild dispăruse de pe harta datorita cercurilor interne cel mai probabil.

5. Apollonia - câștigat pe drept, singurul server.
Dar aici nu pot spune că e întocmai câștigat pe drept fiindca au luptat împotriva Grepo fake- o alianta slaba fara a avea un grup de playeri cu, care să fi jucat în trecut david. Avea dosr ciurucuri, recrutați de pe harta.

Ceea ce mai vreau să spun este ca daca Wild este sau va fi ceau ceau de pe harta , eu mr.sunshine voi renunta pt ca nu joc să câștig ci doar să înving wild fangs .
Degeaba tot băgați vacanțe sperând că dacă blocați frontul prin vacanțe veți face în așa fel încât no name & oceania să se lupte între ele.
puteti baga si o mie de vacanțe, va asteptam dragilor și putem juca ferm ville

va pup și aștept steguletele albe.

P.s.: Nu mă deranjează de celelalte 4 lumi câștigate de voi absolut deloc. Mă deranjează strict de farsala unde dacă erați competenti puteti să lucrați cot la cot alături de noi (sons) ca să învingem Angels și care activa primii dominația câștigau.
 

DeletedUser15336

Guest
Iesi ma gucci de pe forum.
Te cred ca nu mai sti care și cum e datorita tichetelor făcute de mine să se șteargă rubrici în trecut;) + au fost banati acei jucători printre care și eu pe mr.sunshine și gucci.
Automat ca jucătorii și au fscut alte conturi pe forumul asta mirobolant.

Va fi sters și acesta. Garantez
 

DeletedUser15336

Guest
unul din tickete. Acum fac și pt topicul asta wild fangs vs restul hartii

Edit
Ticket făcut.
bună seara domnule Stil, va rog să intrați pe forumul extern și să ștergeti TOPICUL wild Fangs vs restul hărții , pe lângă asta am și rugămintea să banati pe cei care au creat discuții încât a degenerat topicul la 150 pagini printre care 90% jigniri aduse altor jucători și făcut mișto de unul și de altul ceea ce este interzis conform regulamentului în vigoare al Innogames
 

Atașamente

  • 2020_12_17_21.53.30.jpg
    2020_12_17_21.53.30.jpg
    190,2 KB · Vizualizări: 23

DeletedUser16074

Guest
Spui asta fiindca actualmente în wild sunt cei mai activi jucători din punct de vedere al numărului de orașe si al clasamentului pe cand în oceania Și no name nu sunt.
Ca de exemplu wild au locul 1 și 2
Pune problema astfel, italienii crezi ca va vor ajuta la minuni? Eu spun că nu. Automat vor vrea sau mă rog, vor încerca să facă ei cu ai lor nicidecum să ajute românii.
Voi doar aveți pact și va folositi între voi de acel pact. Dau și exemple de situații

1.wild cucerește și recrutează în m45 care teoretic trebuia să fie marea lor. Au facut cu voi pact pentru ca , cu david nu avea sanse de a lua și alte orașe pentru a își completa nucleul și automat trebuia să renunt3 la david.
Prin pactul cu wild au avut succes în destrămarea grepo fake.

2. Italienii se folosesc de wild în privința oraselor, italienii vorbită de de la wild însă nu recrutează pt ca nu au încredere în romanași.
Dau și exemplu de situații în care au primit orașe free ca să verificați statistica.
Kinjiru le a cedat 2 orase.
Andreif23 iarăși le-a cedat ceva orase.
Asta numai ce am urmarit eu personal. Probabil le-ai mai fost cedate, nu stau să mă uit pe statistica. M-am uitat strict pe zona.

Pe cand de partea cealaltă se află no name & oceania care se și ajuta și nici nu se cer orase. Idealul nostru este doar sa dispară wild & company care se lauda ca au câștigat 5 servere. Dar problema sta în faptul de cum a câștigate acele server3.
1. Naxos - prin miki bun și dionisos care au trădat pirates și mr.joker,cioara,marinescu35,kinjiru care erau lideri pirates au luat o mare Muie și s-a luat decizia de fantomizare cand toți aveam un număr consistent de orașe.
Acum ca joacă cu wild e strict problema lor , au ales wild ca să nu mai refacă pirates pt ca nu au psihic bun încât să lupte vs wild. E și wild tot o alianta. O lume pierdută doar. Un sut în fund este egal cu în pas înainte. Prin înfrângeri înveți să și câștigi.

2. Zakros - câștigat ca s au fantomizare adversarii datorita unui ban pe nedrept lui @maximus2727

3. Farsala - câștigat datorita recrutari dușmanilor astfel trădând sons pt ca era pact wild - sons

4. Lindos - câștigat prin tradat Angels desi trebuiau ajutati sa castige fiindca le a oferite tava lumea Farsala. Dar nu... s a preferat intai luptă cu Doctori(o parte din demos) și mai apoi luptă cu Angels cand doctorii singura amenințare a wild dispăruse de pe harta datorita cercurilor interne cel mai probabil.

5. Apollonia - câștigat pe drept, singurul server.
Dar aici nu pot spune că e întocmai câștigat pe drept fiindca au luptat împotriva Grepo fake- o alianta slaba fara a avea un grup de playeri cu, care să fi jucat în trecut david. Avea dosr ciurucuri, recrutați de pe harta.

Ceea ce mai vreau să spun este ca daca Wild este sau va fi ceau ceau de pe harta , eu mr.sunshine voi renunta pt ca nu joc să câștig ci doar să înving wild fangs .
Degeaba tot băgați vacanțe sperând că dacă blocați frontul prin vacanțe veți face în așa fel încât no name & oceania să se lupte între ele.
puteti baga si o mie de vacanțe, va asteptam dragilor și putem juca ferm ville

va pup și aștept steguletele albe.

P.s.: Nu mă deranjează de celelalte 4 lumi câștigate de voi absolut deloc. Mă deranjează strict de farsala unde dacă erați competenti puteti să lucrați cot la cot alături de noi (sons) ca să învingem Angels și care activa primii dominația câștigau.
Mai pomeniti ma mult alte lumi ? Chiar mai conteaza care, cum si ce a facut?
 

Tie-Break

Membru
ca să învingem Angels
angels era cam pe locul 1 in clasamentul aliantelor
chiar daca nu avea jucatori cine stie ce,avea o sansa la dominatie...
+ ca bila zicea la un moment dat pe forumul comun dintre wild si angles ca wild fangs nu face pacte si ca pactul cu angels a fost facut doar pentru gina...din ce ai scris tu mai sus ei au avut pacte peste tot:))))))))
 

DeletedUser16300

Guest
Spui asta fiindca actualmente în wild sunt cei mai activi jucători din punct de vedere al numărului de orașe si al clasamentului pe cand în oceania Și no name nu sunt.
Ca de exemplu wild au locul 1 și 2
Pune problema astfel, italienii crezi ca va vor ajuta la minuni? Eu spun că nu. Automat vor vrea sau mă rog, vor încerca să facă ei cu ai lor nicidecum să ajute românii.
Voi doar aveți pact și va folositi între voi de acel pact. Dau și exemple de situații

1.wild cucerește și recrutează în m45 care teoretic trebuia să fie marea lor. Au facut cu voi pact pentru ca , cu david nu avea sanse de a lua și alte orașe pentru a își completa nucleul și automat trebuia să renunt3 la david.
Prin pactul cu wild au avut succes în destrămarea grepo fake.

2. Italienii se folosesc de wild în privința oraselor, italienii vorbită de de la wild însă nu recrutează pt ca nu au încredere în romanași.
Dau și exemplu de situații în care au primit orașe free ca să verificați statistica.
Kinjiru le a cedat 2 orase.
Andreif23 iarăși le-a cedat ceva orase.
Asta numai ce am urmarit eu personal. Probabil le-ai mai fost cedate, nu stau să mă uit pe statistica. M-am uitat strict pe zona.

Pe cand de partea cealaltă se află no name & oceania care se și ajuta și nici nu se cer orase. Idealul nostru este doar sa dispară wild & company care se lauda ca au câștigat 5 servere. Dar problema sta în faptul de cum a câștigate acele server3.
1. Naxos - prin miki bun și dionisos care au trădat pirates și mr.joker,cioara,marinescu35,kinjiru care erau lideri pirates au luat o mare Muie și s-a luat decizia de fantomizare cand toți aveam un număr consistent de orașe.
Acum ca joacă cu wild e strict problema lor , au ales wild ca să nu mai refacă pirates pt ca nu au psihic bun încât să lupte vs wild. E și wild tot o alianta. O lume pierdută doar. Un sut în fund este egal cu în pas înainte. Prin înfrângeri înveți să și câștigi.

2. Zakros - câștigat ca s au fantomizare adversarii datorita unui ban pe nedrept lui @maximus2727

3. Farsala - câștigat datorita recrutari dușmanilor astfel trădând sons pt ca era pact wild - sons

4. Lindos - câștigat prin tradat Angels desi trebuiau ajutati sa castige fiindca le a oferite tava lumea Farsala. Dar nu... s a preferat intai luptă cu Doctori(o parte din demos) și mai apoi luptă cu Angels cand doctorii singura amenințare a wild dispăruse de pe harta datorita cercurilor interne cel mai probabil.

5. Apollonia - câștigat pe drept, singurul server.
Dar aici nu pot spune că e întocmai câștigat pe drept fiindca au luptat împotriva Grepo fake- o alianta slaba fara a avea un grup de playeri cu, care să fi jucat în trecut david. Avea dosr ciurucuri, recrutați de pe harta.

Ceea ce mai vreau să spun este ca daca Wild este sau va fi ceau ceau de pe harta , eu mr.sunshine voi renunta pt ca nu joc să câștig ci doar să înving wild fangs .
Degeaba tot băgați vacanțe sperând că dacă blocați frontul prin vacanțe veți face în așa fel încât no name & oceania să se lupte între ele.
puteti baga si o mie de vacanțe, va asteptam dragilor și putem juca ferm ville

va pup și aștept steguletele albe.

P.s.: Nu mă deranjează de celelalte 4 lumi câștigate de voi absolut deloc. Mă deranjează strict de farsala unde dacă erați competenti puteti să lucrați cot la cot alături de noi (sons) ca să învingem Angels și care activa primii dominația câștigau.
Prostule vb asa de abureli in primul rand 40%din juc wild sunt in vacanta nu mai vb de wild ai rabdare ca vor reveni si apoi no name ala:))) se duce pe pl voi la organizatie sunteti praf ca sa fiu sincer oceania joaca mai bine ca voi dar tot sub wild ramaneti . fa o copie la vorba asta la final de lume no name nu va exista la minuni sau cel putin nu se va simti batalia la minuni va fi oceania italieni si wild atat .
 

DeletedUser15336

Guest
angels era cam pe locul 1 in clasamentul aliantelor
chiar daca nu avea jucatori cine stie ce,avea o sansa la dominatie...
+ ca bila zicea la un moment dat pe forumul comun dintre wild si angles ca wild fangs nu face pacte si ca pactul cu angels a fost facut doar pentru gina...din ce ai scris tu mai sus ei au avut pacte peste tot:))))))))
Au avut pacte peste tot domnu nu stiu ce nick ai.

Naxos - pact cu new world order
Farsala - pact cu sons
Lindos - pact cu Angels
Zakros- pact cu Angels și new good iar la pactul cu Angels a renunțat mișelește.
Apollonia - pact cu lorzii marilor
Hermonosa- pact cu italienii si încă mai voia cu david .
Nu stiu dacă erai aici pe forum cand tania a expus public mesajul cu david În care i a spus destul de clar ca se pot ajuta vs adversari adică no name,oceania,italieni.. ca pe atunci aveau war și cu italienii.. A da si cu Anonymous
 

DeletedUser15336

Guest
Pristule vb asa de abureli in orimul rand 40%din juc wild sunt in vacanta nu mai vb de wild ai rabdare ca vor reveni si apoi ni name ala:))) se duce pe pl voi la organizatie sunteti pras ca sa fiu sincer oceania joaca mai bine ca voi dar tot sub wild ramaneti . fa copi la vorba adt la final de lume no name nu va exieta la minuni sau cel putin nu se va simti batalia la minuni va fi oceania italieni si wild atat .

Gresit. Sa iti aduc ss uri în care wild e praf la organizare ? Faptul ca cuceriri de la noi pe m45 e de la dormezele provenite din greponfake .
Spuma a venit la voi pt ca voi erați aproape de ei ci nu noi.
Spuma fiind iulysmecheru
Andreif23
Juicexd
Bebezew
T1b3r1us
Porcutorius
Gigelandru - actualmente are nick koch
Fiindca l a bănat porcutorius pt ca avea parola lui.
Mare alianta wild... Muie wild în frunte cu porcutorius.
Cum ma draci să îți banezi propriul coleg ?
Porcutorius încă mai e în wild. Faca mai exista david.. intra la david fiindca dintotdeauna a fost omul lui david pizda masculină ce esti

Cat despre minuni, îmi place că vorbești cu ochii deschisi. Wildnu vor avea sanse la 4/7 darămite la 7/7 .
 

DeletedUser15336

Guest
EWild să faceți și video la final cand pierdeți în care să scrieți cum porcutorius și a bănat propriul coleg dosr fiindca nu a acceptat mutarea în wild .. și având parola lui a profitat de acest lucru.

Muie wild în frunte cu porcutorius încă odată.
atâta timp cat se află porcutorius în wild va avea parte de multa Muie din partea mea.
nu accept asemenea caracter care să se folosească de parola cuiva.


Și eu aveam parola lui @maximus2727 ci nu doar a lui. pe lumea spartă având o de pe serverul francez și totuși nu i am intrat nici măcar o singură dată. Evident ca el mi a dat o.

manuthelord Și costin74 au fost ajutați de mine să bage gold de la mine cand se putea transfera prin piata și totuși le am dat tot gold ul 50k- fiindca băgau cand era oferta de 100%. Asta doar că și idee ce inseamna să ai caracter fața de un coleg
 

saca 24

Stie Tot
@Stil, de sarbatori nu baga pace.Oricum e pandemie si stam acasa.
Redu bonusul de noapte la 3 ore si baga moral activ TRIPLU. ;) :)))
Era sa uit.Durata de cucerire sa fie de 2 ore in perioada asta.
 

DeletedUser15336

Guest
am sa va prezint si mesajul cu teodor cand era dezamagit de voi, la fel i-ati facut si lui, i-ati intrat pe contul omului avand parola lui de pe lindos in pula mea de prosti , ca aveti parola unui adversar mai inteleg insa nici asta nu este ok.
Dar sa ajungi sa spargi parola unui coleg este de-a dreptul absurd si penibil, este sub puterea mea de intelegere. Bine inteles, liderii nu au facut asta ci jucatorii vostri , nu stiu cine i-a spart parola lui teodor dar cu siguranta era un coleg caruia i-a dat parola, conturi nu se pot sparge asa usor WILD FANGS :)

cum a banat porcutorius contul lui gigelandu - koch atacabil global facand ticket cu injuraturi, asa a fost si la teodor, tot un coleg i-a intrat pe cont evident. doar ca lui teodor i-a furat gold-ul din cate mi-a spus

muie porcutorius, muie wild, lepre ordinare ce sunteti, pizde masculine. aici se incadreaza jucatorii ce recurg la magarii
 

DeletedUser16300

Guest
EWild să faceți și video la final cand pierdeți în care să scrieți cum porcutorius și a bănat propriul coleg dosr fiindca nu a acceptat mutarea în wild .. și având parola lui a profitat de acest lucru.

Muie wild în frunte cu porcutorius încă odată.
atâta timp cat se află porcutorius în wild va avea parte de multa Muie din partea mea.
nu accept asemenea caracter care să se folosească de parola cuiva.


Și eu aveam parola lui @maximus2727 ci nu doar a lui. pe lumea spartă având o de pe serverul francez și totuși nu i am intrat nici măcar o singură dată. Evident ca el mi a dat o.

manuthelord Și costin74 au fost ajutați de mine să bage gold de la mine cand se putea transfera prin piata și totuși le am dat tot gold ul 50k- fiindca băgau cand era oferta de 100%. Asta doar că și idee ce inseamna să ai caracter fața de un coleg
Sti care e prb tu deja te vezi invingator :)) ai o gandire ingusta ,eu am spus aliantele ce se vor bate la minuni , dar tu deja ai castigat lumea cand ea mai are cel putin5,6 luni , vai de tine sa nu spui ca esti lidar in no name :)) fac si pariu cu tn acum ca in maxim 4 luni veti fi destramati , doar sti ce certuri sunt la tn in alianta ,nu o mai da pe forumul asta ca totul e roz ,repet la.minuni pt batalia minunilor va fi wild oaceania italieni restul ori va veti combina in una din aliantele astea ori veti incera doar la terminarea lumi ,parerea mea cum vad eu jocul acum .
 

DeletedUser15336

Guest
Sti care e prb tu deja te vezi invingator :)) ai o gandire ingusta ,eu am spus aliantele ce se vor bate la minuni , dar tu deja ai castigat lumea cand ea mai are cel putin5,6 luni , vai de tine sa nu spui ca esti lidar in no name :)) fac si pariu cu tn acum ca in maxim 4 luni veti fi destramati , doar sti ce certuri sunt la tn in alianta ,nu o mai da pe forumul asta ca totul e roz ,repet la.minuni pt batalia minunilor va fi wild oaceania italieni restul ori va veti combina in una din aliantele astea ori veti incera doar la terminarea lumi ,parerea mea cum vad eu jocul acum .
uite cum facem, daca tu imi aduci discutiile in care e cearta in alianta, eu personal imi dau inceput nou.

Tu crezi ca as avea ed ce sa te mint ? tu ceea ce faci este doar sa ma tragi de limba ca sa vezi daca e cearta de se pierd orase in m45, am spus destul de clar de ce se pierd, datorita jucatorilor fara alarme proveniti din grepo fake cum si voi pierdetii pe partea cu noi si oceania , dar voi pierdeti prin ACTIUNE frate. ACTIUNE daca sti ce se numeste asta.

iti voi aduce rapoarte aici man ca sa vezi ca nu vorbesc cacat

p.s.: garantez ca nu ai avut parte de o actiune candva pe lumea asta, paturile sta bine mersi langa voi :) te pup
ai tai colegi au facut actiuni dar tu esti paleta la domeniu asta

nu compara grepo fake cu alte aliante :)
 

DeletedUser16300

Guest
uite cum facem, daca tu imi aduci discutiile in care e cearta in alianta, eu personal imi dau inceput nou.

Tu crezi ca as avea ed ce sa te mint ? tu ceea ce faci este doar sa ma tragi de limba ca sa vezi daca e cearta de se pierd orase in m45, am spus destul de clar de ce se pierd, datorita jucatorilor fara alarme proveniti din grepo fake cum si voi pierdetii pe partea cu noi si oceania , dar voi pierdeti prin ACTIUNE frate. ACTIUNE daca sti ce se numeste asta.

iti voi aduce rapoarte aici man ca sa vezi ca nu vorbesc cacat

p.s.: garantez ca nu ai avut parte de o actiune candva pe lumea asta, paturile sta bine mersi langa voi :) te pup
ai tai colegi au facut actiuni dar tu esti paleta la domeniu asta

nu compara grepo fake cu alte aliante :)
Eu de tras pe tn de limba??? Ma faci da rad am spus cateva pagini inainte. Ca ma cont la voi , cat despre tras de limba ,ia zi tu catr mesaje iai dat lui phoeniix sa afli caate cev adespre x,y,z s, etc cate globale dai tu in fiecare seara cautand poate poate gasesti cv ,baiatule eu nu am nevoie sa trag pe cineva de limba , credema am mult mai multi prieteni pe jocul asta de cat ai tu si credema au fost situati in care pri.eam mesaje dl juc dl tn in care stiam fiecare miscare sti ce faceam stergeam mesajul ca sa las jocul corect , si daca vrei iti atat ca in urmatoarele 3 zile stiu toate miscarile voastre actiuni etc dar nu vreau sa ma bag in jocul murdar ca daca mas baga intro luna va destram si sti bn ca ai oameni acolo la tn care iam crescut ca si pe tn atat la comporament cum sa vb cu x,y z, cum sa abordezi o discutie unde merita si asa mai departe , off gucii ai uitatca team crescut si team indreptat spre o cale buna , si tu acum te de la antrenor? Mai ai de mancat copilas
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus