Wild Vs Restul Hartii !

  • Autor subiect DeletedUser16935
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser16300

Guest
du-te si te pisa ,ca esti cam palid la fata de la stres cred,si nu mai fa atat pula mare pe aici ,,mare lider ce esti tu!”ca ai demonstrat ca esti un mapetz,de la inceputul serverului te laudai ca tu,voi sunteti crema,dar nu e chiar asa.
ps:da dovada de lider si nu mai latra pe aici,condu echipa spre victorie
Ba prostule ,in plm mea intai citeste in plm de prost ce scriu ,daca nu te duce capul sa intelegi sensul cuvintelor nu mai scrie maimutoi prost . nu mai cauta atentia mea ,inteleg ca vrei sa iesi in evidenta si cauti sa te bagi cu mn in seama ,sperand ca poate asa aude si lumea de tine , pleaca in plm de unde ai venit , nici azi nu dau autografe pleava societati..
 

DeletedUser15336

Guest
Pacat ca nu pica nava

Felicitari Wild ptr mobilizare
5 servere castigate, urmeaza al 6 lea
s-a atacat mai mult pt puncte
observi unde este orasul ? aproape de marea 53.

cat despre castig, speri sa castige la masa verde fara adversari ? asa cum s-au castigat celelealte 5 servere fara adversari sau prin tradat.

farsala - castigat prin tradarea sons-ului - server cu dominatie

zakros - castigat fara adversari ca grepo all stars si avangarda/aog s-au fantomizat in mare parte datorita ban-ului dat pe drept dar nu aplicat corect in ambele situatii , miki jun in loc de atacabil primise neatacabil iar rares primise atacabil , abea apoi s-a schimbat ban-ul lui miki jun pt ca nu mai avea cine sa cucereasca de la el pt ca grepo stars devnise fantoma

- bine, nu pot spune ca avangarda era aog pt ca nu erau minim 70%
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus