Wild Vs Restul Hartii !

  • Autor subiect DeletedUser16935
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser16300

Guest
sugi pula la no name,la oceania .la templieri si la urma sugi pula lui still si mie
Si la sfarsit vi tu si mio sugi mie ,jigodie imputita , ma pis pe toata familia ta de la A la Z fututi rasa in gura de obosit ,parlitu dracu , cauti anturaj cu mine ,pai bagamias pl in tot neamul tau de obositi futuva in gura de boardieri .vezi ca a uitat muia aia de stil sa imi dea ban.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser17057

Guest
Si la sfarsit vi tu si mio sugi mie ,jigodie imputita , ma pis pe toata familia ta de la A la Z fututi rasa in gura de obosit ,parlitu dracu , cauti anturaj cu mine ,pai bagamias pl in tot neamul tau de obositi futuva in gura de boardieri .vezi ca a uitat muia aia de stil sa imi dea ban.
du-te si te pisa ,ca esti cam palid la fata de la stres cred,si nu mai fa atat pula mare pe aici ,,mare lider ce esti tu!”ca ai demonstrat ca esti un mapetz,de la inceputul serverului te laudai ca tu,voi sunteti crema,dar nu e chiar asa.
ps:da dovada de lider si nu mai latra pe aici,condu echipa spre victorie
 

DeletedUser17327

Guest
du-te si te pisa ,ca esti cam palid la fata de la stres cred,si nu mai fa atat pula mare pe aici ,,mare lider ce esti tu!”ca ai demonstrat ca esti un mapetz,de la inceputul serverului te laudai ca tu,voi sunteti crema,dar nu e chiar asa.
ps:da dovada de lider si nu mai latra pe aici,condu echipa spre victorie
Ba jegosule..da mai taci in plm de sclav..tu-ti dumnezeirea ma-tii de saracie ordinara..fute-m-as pe familia ta de imbecili ordinari..faci pe prostul pe aici...lua-mi-ai pula in gura putin..ca pe acadea...tuti rasa ma-tii de sloboz de om
 

DeletedUser17057

Guest
Ba jegosule..da mai taci in plm de sclav..tu-ti dumnezeirea ma-tii de saracie ordinara..fute-m-as pe familia ta de imbecili ordinari..faci pe prostul pe aici...lua-mi-ai pula in gura putin..ca pe acadea...tuti rasa ma-tii de sloboz de om
MAI ARE ROST SA ITI SPUN CA ESTI PROSTUL DE MAI SUS?
 

DeletedUser15497

Guest
du-te si te pisa ,ca esti cam palid la fata de la stres cred,si nu mai fa atat pula mare pe aici ,,mare lider ce esti tu!”ca ai demonstrat ca esti un mapetz,de la inceputul serverului te laudai ca tu,voi sunteti crema,dar nu e chiar asa.
ps:da dovada de lider si nu mai latra pe aici,condu echipa spre victorie
Bai pisat plouat eu chiar sunt lider fata de tine tine minte tin o alianta pe Sv strain mai exact pe En si o tin in top 5 pisatule tu ce plm joci??? Marsi in plm de cacat plouat daca mas lasa de astea 6 lumi ce le joc mas pisa pe astia ca tine de la 109000 metri, dute in plm de jucator de cartor, intai sa te respecte in mOrti mati si pe tn macar25%din adevarati juc de grepo aia vechi apoi vino sta de vb cu mine pana atunci fa dracu in plm de agarici pasi si cand ma refer la jucatori ma refer dupa cel putin6, 7 tari, al dracu cacat cu ochi cauta atentia mea, iesi in morti. Mati de ciulama stricata, pisamas pe astia ca tn astia de stiu copii astia de au intrat de un an pe grepo, fa dracu pasi cacat cu ochi futuva natia in gura de grepolisani infecti, cacati dracu
 

DeletedUser16968

Guest
eu nu am venit aici sa jignesc la persoana jucatorilor de grepolis, ai vazut vreun comentariu cu referire la viata voastra privata din partea mea? m-ai vazut sa va amenint ca va omor pe voi si pe familiile voastre si sa va injur pe cei din spatele tastelor? ca mai raspund eu unui salbatic e altceva dar aici comentez strict legat de joc,de aceea este irelevant sa sti cine sunt
daca tu iei in serios ce zice anubis,guta,paturile etc atunci imi pare rau.

si mie anubis zicea ca imi vine si imi fute pc-ul in bucati si ca bla bla bla.

vad ca nu a mai ajuns :))))
 

DeletedUser15336

Guest
Tania e zeita in wild
Lol uitati si la terminatul de Gucci .
Scrie unele comentarii de pe @The magic show apoi tot el isi raspunde de pe black san =))))
vezi pe discord cine e the magic show, de parca nu ai sti cine e, ahahahaha
il aveti chiar pe discord pe the magic show , cauta unde a scris ca wild nu mai e ce a fost odata

apropo 7bal, te asteptam sa revi
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus