Wild Vs Restul Hartii !

  • Autor subiect DeletedUser16935
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser16300

Guest
Tu de ce ai scrie pe forumul acesta? Joci pe lumea asta?! o_O
Tu dc te bagi in seama cu mine? Nu joc, joc relax ca daca ma apuc pe astia ca tine va mut pe revolte si de acolo va mut sa jucati farmvile , fa dracu pasi nu te da la categoria grea ,taci inghite acolo la pitici ca inghiti bine, pt cultura ta phoeniix este al doilea cont pe lumea asta pt primul ma gasesti in top 100 papa lapte tu joaca acolo:))) ca avem nevoie de artifici de craciun
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser16300

Guest
Tu dc te bagi in seama cu mine? Nu joc, joc relax ca daca ma apuc pe astia ca tine va mut pe revolte si de acolo va mut sa jucati farmvile , fa dracu pasi nu te da la categoria grea ,taci inghite acolo la pitici ca inghiti bine
Laba trista poate am 3 fie de net vezi nai ganfit vezi ca fac parte din conduxerea ni name dau poate. Oceania sau templieri cauta in aia 100 dar sa xaute si stil ci tine va pup pe amandoi hai stil cauta dreptatea ca abea ast sa tio dau ,aloo nu ati auzit stil nu mai are franciza pe roo asa ca sa ne suga este un simplu admin ,lau futut astia ca mn te pup stil papa lapte
 

Anubis.K

Stie Tot
Laba trista poate am 3 fie de net vezi nai ganfit vezi ca fac parte din conduxerea ni name dau poate. Oceania sau templieri cauta in aia 100 dar sa xaute si stil ci tine va pup pe amandoi hai stil cauta dreptatea ca abea ast sa tio dau ,aloo nu ati auzit stil nu mai are franciza pe roo asa ca sa ne suga este un simplu admin ,lau futut astia ca mn te pup stil papa lapte

Parlit la cur ce esti
Daca ai aceasi retea de Internet iti iei ban parlitule:))))
Dar bine ca ai spus, daca tot stati unu la altul pe cont o sa va tratez ca atare
 

Anubis.K

Stie Tot
Cu VPN iti iei ban pula..te crezi pe joc top 5 in lume online..baga-te ba la cotet..ca nu gandesti aici..astia dau ban asa la misto..tu crezi ca pot verifica cine intra la cine cu VPN sau teamviewer...esti pe GREPOLIS...

Ai dreptate dar el zice ca are mai multe cabluri de internet
Daca el foloseste aceasi retea de internet are acelasi gateway si il pot bana oricand :)
 

Anubis.K

Stie Tot
Laba trista stil o va suge mereu scz am3 firme de net ast sa gaseasca el ip ala, sa imi dea ban hai te pup si pe tn si pe stil poate cjiar eu sunt pe contulbdl intemaietorul din

Ast sa imi iauu ban:)) am zis asa am trei firme de net sa vad cum o scalda stil:)) si 3 conturi unu in, ni name unul in oceania si doua in templieri va pup stil baga ban:)) hai sa iti vad puterea:))

Parlitule, pe mine nu ma intereseaza sa bat lumea cu banuri, eu te bat pe harta tati, actiuni, secunde alea alea nici macar ciupeala prapaditule

Wildul mai are de invatat ce tine de secunde
 

DeletedUser17024

Guest
Laba trista stil o va suge mereu scz am3 firme de net ast sa gaseasca el ip ala, sa imi dea ban hai te pup si pe tn si pe stil poate cjiar eu sunt pe contulbdl intemaietorul din

Ast sa imi iauu ban:)) am zis asa am trei firme de net sa vad cum o scalda stil:)) si 3 conturi unu in, ni name unul in oceania si doua in templieri va pup stil baga ban:)) hai sa iti vad puterea:))

Daca zici ca ai cont in Oceania, inseamna ca esti dormeza rau ! Sub 3-4 nave pe zi nu scadeti ! Nu prea iti faci treaba bine, aseaara nava in m44... la ora 11 intrata, a stat goala o ora
Degeaba ai conturi in alte aliante, daca nu stii sa joci pe ele :))))
 

DeletedUser17327

Guest
Vezi atașament 3932


#kulkat
#dankepentrupuncte
#taniahaicuinstantelealeamairepede
CE sa faci..KingSuru o dormeza imputita de om..ati luat orasul foarte frumos...asta inseamna cand ai oameni activi..si nu dormeze imputite ca KingSurul..O petarda de jucator..sa iei nava in M44 in halul asta..inseamna ca esti prea prost pentru Grepolis!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus