Wild Vs Restul Hartii !

  • Autor subiect DeletedUser16935
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser17189

Guest
Wild fangs mai mult decat o alianta !
Imi retrag ce am spus, eram nervos. Am vorbit pe discord cu trupa

BAFTA LA COLONIZAT

PS: Ca sa radem putin, Pateul preferat al lui Iuli e Pateul Aro, 1 leu bucata
 

Stupefy v.2

Stie Tot
lumi castigate de wild si cum le-au castigat:

1. Naxos - castigata prin miki jun + dionisos care au tradat piratii, restul e can can
2. Zakros - castigata datorita pactului cu new hope , daca faceau new hope cu avangarda {aog} + grepo stars, lumea era castigata de ei doar ca , cucubau a avut altfel de cerinte, a vrut fuziune din cate imi amintesc, nu pact.
3. Apollonia - castigata prin pactul cu lorzii marilor ca sa se bata c uo alianta noua GREPO FAKE
4. Lindos - castigata prin bataie cu 2 aliante slabe, iad si angels.. unde doar gina si bobbo ce juca, in rest dormeze,spioni
de ce spun asta ? la minuni din 50 cati erau la numar, doar 30 au participat dintre caer multi aveau sub 5 mil resurse in loc sa aiba peste 20 mil
5. Farsala - castigata datorita ginei ca s-a dus la wild cu ai ei .

6. Hermonassa - castigata prin rugaciuni
 

DeletedUser15336

Guest
Wild fangs mai mult decat o alianta !
Imi retrag ce am spus, eram nervos. Am vorbit pe discord cu trupa

BAFTA LA COLONIZAT

PS: Ca sa radem putin, Pateul preferat al lui Iuli e Pateul Aro, 1 leu bucata
Pune și tu cateva poze cu globale.. alea alea dacă tot esti vs ei acum
Oricum nu iti știe nick acum... te suge iuli
 

tages0rin

Membru activ
Intre timp exista riscul ca numarul de infectari sa explodeze in urmatoarele 2 saptamani, si implicit numarul de decese (nu numai din cauza alegerilor). Nu exagerez cu nimic, am auzit discutia dintre doi medici, unul e cu mine in casa si unul lucreaza la Inst. Bals.
Alianta Wild Fangs se lauda ca iese in Poiana la distractie. Din acest punct de vedere, jos palaria, sunt de apreciat ca au trecut de nivelul colegi de joc din spatele unui ecran. Dar in perioada asta sa faci asta, si sa te lauzi cu asta, nu e un gest tocmai de apreciat. Nu cred eu ca mureati unul de dorul altuia.
 

DeletedUser6507

Guest
Intre timp exista riscul ca numarul de infectari sa explodeze in urmatoarele 2 saptamani, si implicit numarul de decese (nu numai din cauza alegerilor). Nu exagerez cu nimic, am auzit discutia dintre doi medici, unul e cu mine in casa si unul lucreaza la Inst. Bals.
Alianta Wild Fangs se lauda ca iese in Poiana la distractie. Din acest punct de vedere, jos palaria, sunt de apreciat ca au trecut de nivelul colegi de joc din spatele unui ecran. Dar in perioada asta sa faci asta, si sa te lauzi cu asta, nu e un gest tocmai de apreciat. Nu cred eu ca mureati unul de dorul altuia.
Tu de ce nu te-ai dus?:))
 

Tie-Break

Membru
Intre timp exista riscul ca numarul de infectari sa explodeze in urmatoarele 2 saptamani, si implicit numarul de decese (nu numai din cauza alegerilor). Nu exagerez cu nimic, am auzit discutia dintre doi medici, unul e cu mine in casa si unul lucreaza la Inst. Bals.
Alianta Wild Fangs se lauda ca iese in Poiana la distractie. Din acest punct de vedere, jos palaria, sunt de apreciat ca au trecut de nivelul colegi de joc din spatele unui ecran. Dar in perioada asta sa faci asta, si sa te lauzi cu asta, nu e un gest tocmai de apreciat. Nu cred eu ca mureati unul de dorul altuia.
trimitem jandarmii dupa ei nu e problema
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus