Wild Vs Restul Hartii !

  • Autor subiect DeletedUser16935
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser6507

Guest
asta se crede Comandantul armatei italiene=)), @7bile nu tu ai zis ca "wild fangs" e o familie?=))Acu ce faci tati,tu esti taticul si ceilalti sunt copii tai si executa ceea ce spui tu?=))Esti petarda ba baiatule=)).
 

ciclin

Stie Tot
Sa ma pis pe ma-ta de muist oordinar.
Vrei sa şti cine e ultimul serafim? Azrael

Bagami as pula în mă ta ciclin . Cum iti permiți să mă futa în gură mă? Proasta pula a fost la curul mă tii

Asa ma scuzati și că eu ti am furat italienii și de fapt ei au ales ce cred ca e mai bine pt ei. Întâi s a folosit de david să poată avansa în m45 și apoi a rupt pactul cu el.

Tu stai prea bine asta dar ai facut. Nimic dr spus dar să ajungi să mă futi în gură este deja prea mult.

Ai o varsta. Gândește Te ce perle scoți pe gura înainte să mă futi în gură.

Sti ceva ? Te a futut wild in gura. Ai crescut orase pt ei ca ultima curvă ce esti bagami as pula în tine și mă ta aia care nu ti a dat educația necesară să respecți și să cercetezi înainte de a scoate perle.

În cazul de fata trebuie să întrebi cine e ultimul serafim dar tu nu... ai venit să mă futi în gură.pai nu o fut eu pe mă ta în gură să nu mai iasă un prost ca tine ?
Cornelus vezi ca sari calu și nu e ok, nu ma înjura, ca nu te-am înjurat decât de botic :))))

Le mai cresc câte ture vrea pl mea, doar sa nu câștigi tu și davidenko, oricum m-am lămurit cu voi, clar bătaia se da între Oceania și wild, voi sunteți praf și pulbere.

Stapanesteti hormonii Cornelus, și nu te lua cu mine :)))) ști ce îmi poate capul nu ma fa sa umblu la mintea aia bolnava ca dați de dracu.
 

DeletedUser17271

Guest
Dupa ce am iesit jucatoru a decis ca va intra pe lumea noua si sa lasat. Hai cu dovezi ma daca tot te dai maret.
Nu ma plang de dreturi si chestii de genul. Dar respectul meu fata de colegi e mai mult decat o victorie le o lume. Nu ti-a convenit ca nu am stat si eu vorba unui coleg "capra" si sa nu comentez nimic la tot ce faci. Stiu si tu asta stiu si colegi tai. Mai mult caca decat mananci tu acum nu poate manca nimeni. cum am zis ti-ai dat-o rau cu mesajul ala de mare zmeu si acum incerci sa gasesti scuze, ocolisuri si tot felul de pretexte sa te scoti. vai de pl ta. Noroc cu bogdan ca a mai calmat putin prin wild pe acolo ca tu nu ai fi in stare.
DOAR INCERCI SA TE SCOTI SI NIMIC MAI MULT. STII SI TU ASTA STIU SI CATIVA DIN COLEGI TAI ASTA.Vezi atașament 3858Vezi atașament 3859Vezi atașament 3860
YyrPjbU.png

q0GErFf.png

Vezi atașament 3857
De acord cu circulara , la fel gandesc si acum , la fel o sa gandesc si peste 1 an .

Cat cu " tania eu nu il mai vreau pe cacatul ala in alianta " era despre asediatul ala . Primul print nu sunt vorbele mele nu e limbajul meu bai spartule .

Cat pentru restul , daca nu iti iei asediu dimineata 12 si seara , a doua zi iar si tu esti incapabil sa raspunzi la un mesaj si esti incapabil sa faci schimb de orase , normal ca nu te tin in alianta .
Noi in alianta jucam cu vrem pula noastra voi in alianta voastra jucatii cum vrea pula voastra .
Daca voi acceptati sa aveti dormeze in granita e treaba voastra de asta aveti si asedii , noi ne organizam in asa fel incat sa va dam muie in granita si de asta cand reusiti sa bagati o nava pe Wild vine primavara pentru voi ,

Zat in pula mea ca nu va gasesc in harta bombardieri doar aici in rest sunteti niste petarde penale .
 

DeletedUser15336

Guest
Cornelus vezi ca sari calu și nu e ok, nu ma înjura, ca nu te-am înjurat decât de botic :))))

Le mai cresc câte ture vrea pl mea, doar sa nu câștigi tu și davidenko, oricum m-am lămurit cu voi, clar bătaia se da între Oceania și wild, voi sunteți praf și pulbere.

Stapanesteti hormonii Cornelus, și nu te lua cu mine :)))) ști ce îmi poate capul nu ma fa sa umblu la mintea aia bolnava ca dați de dracu.
Cosminel automat ca ma iau de tine cand ma futi în gură înainte să cercetezi cine e x ,y , z .

Cosminel, cosminuș invata sa vorbesti data viitoare și nu mă mai iau de tine. Nu accept ca nimeni să mă futa în gură indiferent de cine este el.

Și nu uita.. eu niciodată nu am lins în cur ca să câștigi. Pierd sau câștig jucător mă numesc.

Este doar un joc unde trebuie să existe un învingător și un pierzaotor. Pe fiecare lume este asa, nu toti pot castiga corect.

Invata sa respecți și să câștigi corect fara să tradezi pe viitor și vei avea atât respectul meu cat si al celorlalți jucători indiferent de ce alianta au. Ca e no name, ca e wild, ca e grepo fake , ca e oceania s.a.m.d. nu contează.

Conteaza să înveți astea 2 lucruri și vei avea de castigat.

1. Să câștigi corect chiar dacă nu ai sanse. Sa faci tot posibilul să faci din șansele nule ca sansele sa fie posibile.

2. Sa înveți să respecți indiferent cine e acea persoana. Coleg,aliat,adversar

o seara placuta
 

DeletedUser17271

Guest
asta se crede Comandantul armatei italiene=)), @7bile nu tu ai zis ca "wild fangs" e o familie?=))Acu ce faci tati,tu esti taticul si ceilalti sunt copii tai si executa ceea ce spui tu?=))Esti petarda ba baiatule=)).
Sunt lider , si un lider uneori ia si masuri mai drastice ca de asta inseamna sa fi lider .
Si fata de toti cacati astia de pe aici , pai pe grepolis ma pis pe voi din mers si la capitolul activitate , strategie si ce vrea mortii vostri .
Pai ma mucosilor asa cum sunt eu tot adun mai multi jucatorii ca oricare alt lider de pe Ro si tot ma pis pe voi ba .
Da va s la muie de terminati .
 

DeletedUser6507

Guest
Sunt lider , si un lider uneori ia si masuri mai drastice ca de asta inseamna sa fi lider .
Si fata de toti cacati astia de pe aici , pai pe grepolis ma pis pe voi din mers si la capitolul activitate , strategie si ce vrea mortii vostri .
Pai ma mucosilor asa cum sunt eu tot adun mai multi jucatorii ca oricare alt lider de pe Ro si tot ma pis pe voi ba .
Da va s la muie de terminati .
Pai ai zis ca "wild fangs" sunt o familie,cum poti sa spui ca acu esti lider si injuri si toate cele?Practici iti injuri propria familie ratatule,poti sa aduni sute de jucatori,cum o adunat demosul toata harta pe Byllis,asta nu te face mai bun,mai "bombardier,strateg,organizare",tu pe serverul asta esti mai bun la activitate si atat!La restul esti petarda,te-a avantajat doar pactele facute si activitatea jucatorilor din alianta,in rest esti praf.Tot grepolisul il stie cat de bun e "wild-ul",mai bine zis cat de praf e liderul din wild,ca ceilalti jucatori sunt acceptabili:)),dar tu esti praf ciobane!

Nu te bucura pentru serverul asta ca joci cu amatorii aici,serverul "al saptelea" @7bile s-ar putea sa iti fie finally:).Posibil sa ma insel;).
 

ciclin

Stie Tot
Iti declar razboi @ciclin . Unde te voi prinde te voi rupe... Ca să înveți ce înseamnă respectul. Și să nu uităm ai lins în cur pe zakynthus ca să câștigi. Tu să pierzi nu sti

sa îți mai aduc aminte ceva ? Pe eubea erai în grepo all sters și ai plecat spunând că te lasi... și de fapt intrasei la gina și atacați fostă alianta.....

Asta demonstreaza totul despre minunatul taucaracter lipsit de scrupule

Statistica încă există. Nu poti nega nimic din ceea ce spun fiindca știi că e adevărat ceea ce spun aici public.
Cosminel automat ca ma iau de tine cand ma futi în gură înainte să cercetezi cine e x ,y , z .

Cosminel, cosminuș invata sa vorbesti data viitoare și nu mă mai iau de tine. Nu accept ca nimeni să mă futa în gură indiferent de cine este el.

Și nu uita.. eu niciodată nu am lins în cur ca să câștigi. Pierd sau câștig jucător mă numesc.

Este doar un joc unde trebuie să existe un învingător și un pierzaotor. Pe fiecare lume este asa, nu toti pot castiga corect.

Invata sa respecți și să câștigi corect fara să tradezi pe viitor și vei avea atât respectul meu cat si al celorlalți jucători indiferent de ce alianta au. Ca e no name, ca e wild, ca e grepo fake , ca e oceania s.a.m.d. nu contează.

Conteaza să înveți astea 2 lucruri și vei avea de castigat.

1. Să câștigi corect chiar dacă nu ai sanse. Sa faci tot posibilul să faci din șansele nule ca sansele sa fie posibile.

2. Sa înveți să respecți indiferent cine e acea persoana. Coleg,aliat,adversar

o seara placuta

Cornelus, eu nu joc sa câștig respecte pe un joc virtual. Eu joc sa ma distrez în funcție de disponibilitatea timpului. Dacă am timp joc, dacă nu ma retrag.Intelege ca nu am ce sa demonstrez nimic nimănui pe jocul asta și nu am nevoie de aprecierea sau respectul nimănui. Cel puțin de acum încolo.... Nu știu cum sa zic... Tias spune ca mi se rupe, dar karma is a bitch, nu vreau sa mi se rupă :)))))

Tovarășii vechi știu cine sunt, știu ce sunt, ce pot sau ce nu pot și probabil ei sunt cei care contează, mai ales cei cu care ne știm dincolo de joc, în viata reala.
Aici pe hermossa ciclin a spus stop joc. Nu voi mai juca :)))))
Însă cât mai joc aici, va mai încurc cât pot și eu bătrâneste asa.
Nu fi supărat Cornelus :)
 

Anubis.K

Stie Tot
asadar si prin urmare, daca jucati in wild fangs, sunteti niste sclavi
Exista doar acel grup v.i.p care manca respectul lui iuli :))))))))))))))))))))))))))))))))
ridicati-l pe iuli in topuri sa-l vada adolf
 

DeletedUser16184

Guest
A luat nava unul dintre vip-urile wildului king bib :)))) sunt curios daca il da afara sau interne :)))))))) hahahahahahah
 

DeletedUser17271

Guest
Macar el a anuntat ca ii vine nava pizdooo , cred ca e o diferenta in a anunta o nava dar a incasa asediul fiind izolat si a lua nava dimineata 12 seara si a anunta nava dupa ore bune .
Daca voi sunteti handicapati si ganditi cu curul , asta nu inseamna ca la fel trebuie sa gandesc si eu.
 

DeletedUser16184

Guest
:))))))) pai si unu de la voi daca ia nava noaptea si o anunta tocmai dimineata il ierti?:))) apropo atacam maine pe asediu?sau nanai trupe?
 

DeletedUser17271

Guest
esti handicapat bai baiatule , mai cunoastem si noi jucatorii , stim cand e o intamplare, si ai incasat o si dar cand tu iei nava dimineata 12 seara ... anuntate dupa x ore , atunci nu ai ce cauta pe zona aia... si o mai arzi si in arfeeeee da te n morti tai.
 

DeletedUser16184

Guest
Bine mai bila...din pacate sunt prea multe nave pe wild si nu pot sa mi fac fiesta de noapte sa mai dau si eu o bomba...o las pe maine :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus