Wild Vs Restul Hartii !

  • Autor subiect DeletedUser16935
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

asasin646

Membru Nou
Mars ma coaie de aici..esti cel mai mare Romancier fu-tu-ti cristosul ma-tii de mincinos..pentru cine ai plecat?? Zerath..care acuma are asediu luat in m54 de Die Hard Si vai doamne ce prieteni sunteti voi..vaii..ati plecat ca a fost el dat afara..mars ma coaie ca asta era vorbita de mult sa plecati din alianta..Si toti cacanarii din Oceania care au complotat-o va dau like acuma aici pe forum..toate zdrentele..vai de plm ce mari jucatori!
Zmeule odata jucai cu oameni cu coloana vertebrala pe lumea Theta..ai ajuns sa joci cu toate petardele si pocnitorile de pe joc care au gura mare si atata...
O sa-ti promit si iti spun adevarul..tu lumea asta nu o sa castigi..pentru ca nu ai o echipa cum are WILD..ai 20..si aia care abia joaca!

singurul neuron ce mai traieste in capul tau sa epuizat sa scrie acest text. Nu pot sa ma injosesc si sa ma iau la injuraturi cu tine.
Dar ca sa stii, nu am zis ca imi e prieten, putea fi orcine nu ma interesa asta. Modul de gandire a liderului din care as putea sa fac parte in nici un caz nu ar vorbi cu asemenea lipsa de respect fata de orice jucator. Vin-o cu dovezi daca tot sustii ceva...
 

Raresq1

Membru activ
Altul care vorbeste in necunostiinta de cauza , tu nu auzi baaa ca asasin a iesit din Wild ca noi Wild ne-am permis sa ii dam colegul afara =))))) mai exact ala ce are colegul tau nava in el baaa .
cum spui tu :) continuati jocul de cacat pe care l practici pe toate lumile :)) aveti peste 40 de multi-conturi care spameaza vraji negative. partea aia de ce ai ignorat-o ? :) fiindca iti e frica sa recunosti ca n-ai scrupule ba. d-aia. Hai o seara faina va doresc.
 

Tie-Break

Membru
Altul care vorbeste in necunostiinta de cauza , tu nu auzi baaa ca asasin a iesit din Wild ca noi Wild ne-am permis sa ii dam colegul afara =))))) mai exact ala ce are colegul tau nava in el baaa .
E ciudat ca uneori pare ca esti primul pe lista analfabetilor,iar alteori alcatuiesti frazele de zici ca ai terminat la Oxford.
 

DeletedUser17271

Guest
Tu cine mai esti? Te-am cautat pe joc si nu te gasesc. Te bagi in seama ca musca la cacat fara sa te intrebe nimeni. In alta ordine de idei, eu din cate tin minte pana si colegii de alianta ii atrag atentia lui 7bal ca nu le are cu comunicarea si acum vad ca nu ii convine ca nu toti sunt dispusi sa se puna capra cand incepe cu injuraturile.
Mircea eu imi stiu defectele , si mai stiu cand am dreptate . Si acolo a fost dreptatea de partea mea , pai tu cand iti iei asedii dimineata 12 si seara , nu te astepta sa te pup in cur cand tu nici macar nu vorbesti cu mine .
 

DeletedUser6507

Guest
Mircea eu imi stiu defectele , si mai stiu cand am dreptate . Si acolo a fost dreptatea de partea mea , pai tu cand iti iei asedii dimineata 12 si seara , nu te astepta sa te pup in cur cand tu nici macar nu vorbesti cu mine .
@Anubis.K,@Mori Motonari,@juseppe2 ,bebe.is,Anca,@Stupefy v.2 ,Stark,the.kid.io...daca jucam in wild am fi disparut de mult:)),la fel si wild-ul daca juca contra demos=)).
 

asasin646

Membru Nou
Bai asta cat poti sa mananci la cacat loool loool loool loool loool

Bai nesimtitule cu 2 fete cum poti sa afirmi maaa :

"Ca sa stie toata lumea de ce grupul Mici si bere a parasit wild ul.
Un fost coleg ce a venit in wild din alta alianta sa joace cu noi a primit o nava(zid 0). Nu sa tinut cont ca nu era om de granita si a specificat pe forum ca cedeaza orasele din zona aia cu cateva zile inainte. "


Ca despre asta este vorba :
Vezi atașament 3856

Cum poti sa debitezi bai nesimtitule in halul asta , cand asta la 2 zile asta il cuceriti intern , cum ai luat tu apararea lui asta daca acum il cuceriti , bai nesimtitule ????
Ala a fost pretext bai nesimtitule . Ca tu o cautai de zile bune ba nu iti convenea aia ba nu aia ba nu aia =))))) .
L am facut sclav ????? =)))))))))))) bai baiatule

Asta e toata conversatia mea cu el :

sa le anunti din timp nu sti?

citatEditareştergere
zeraath Wild Fangs V 22.11.2020 08:28
In primul rand, am luat nava la 7:44, a fost cu elena.
In al 2 lea rand, am spus ca nu mai vreau sa joc aici din cauza oamenilor ca tine
In al 3 lea, puteam sa las orasele la inamici si sa ma doara in fund, dar am preferat sa stau si sa spun daca sunt probleme pana aveti voi c*aie sa luati orasele
In al 4 lea rand, nu o sa stau la tiganii cu tine pentru ca nu se merita.
In al 5 lea rand zi faina sa aveti

(Ultima editare de zeraath pe 22.11.2020 08:33)citatEditareştergere
zeraath Wild Fangs V 22.11.2020 08:31
V-am spus de atata timp sa facem schimb de unele orase, sa dau 3 dintr o zona conflictuala pe unele intr o zona mai safe, v a durut in cur. Am fost dispus sa fac sa fie bine.
Dar imi e scarba de oamenii ca tine

citatEditareştergere
7bal 22.11.2020 08:33
Dati l ma dreaq afara , in ultimul rand

(Ultima editare de 7bal pe 22.11.2020 08:34)citatEditareştergere
zeraath Wild Fangs V 22.11.2020 08:34
Exact ce spuneam :)

citatEditareştergere
7bal 22.11.2020 08:37
Bai baiatule .
Asta e al n asediu ce ti l iei si il anunti dupa ceva timp.
Nu stiu cu cine ai vorbit tu ca vrei sa te muti dar clar cu mine nu .
In al treilea rand , nu mai vem nevoie de serviciile tale .
Care e in grupul Wild poate confirma ,
Cum de altfel poate confirma si Ciclin si Lakys si Luana si Tania , ca atunci i am sunat ca uite ala ma ia la la inpins vagoane cand el ziua precedenta avusese 2 asedii , pe timp de noapte alte 2 asedii si dimineata alt asediu . Apoi a fost eliminat de ciclin apoi te-ai supi tu
Si el avusese 0 conversatii cu mine , daca tu il cunosteai si te caci pe tine ca esti lider si ca ti la jucatori tai de ce nu ai vorbit cu noi bai asta de situatia lui ???????? Bai iti spun eu defapt te durea in pula de el cautai motiv , cum de altfel ai cautat motiv si cand cu asediul lui alexut , si cand l a eliminat Bogdan pe Cyp , si tu fara sa te consulti cu noi il invitasei cum de altfel plangeai ca 3 sf din alianta aia noi le luasem dreptul la ascuns cum de altfel nu ti a convenit ca le au luat drepturile ca nah noi Wild nu acceptam ca o alianta sa aibe 10 liderii si trei sf de alianta cu drept la ascuns , cum de altfel noi nu iti acceptam iesirile si intrarile in alianta ce erau din 2 in 2 zile .
Pai eu sa ma consult cu tine ma ??? cand tu intrai din an in paste pe discord ?Tu te-ai simtit dat la o parte bai liderul lui peste ....

Si normal ca s-a atacat la alexut cand orasul era in granita , si normal ca s-a facut figuri daca se ataca la My-Tza cand orasul era in nucleul Oceania in ultima zi de event .... dar cum tu gandesti cu curul ...... ce pretenti sa am .
Pentru tine sunt importante patratele verzi ba si atat , ce revolutie ai incercat tu in Wild poate iti merge in Oceania ca noi nu acceptam .


Si da orice om poate incasa o nava , dar cand ala incasa dimineata 12 seara si le anunta dupa cateva ore .... coie joaca tu cu ei ... si repet ala nu a vorbit nimic cu mine 0 discuti , daca tu stiai situatia lui puteai sa spui nu sa cauti noduri in papura =)))) Dar cum am spus pretexte .

Apropo pacaleste i pe astia baaa DAR GASTELE ASTEA TE CRED , si cu orasele alea preluate de la VOI ATI PRIMIT ALTE ORASE IN MIJLOCUL WILD LA FEL DE MARII BA NESIMTITULE . Si asta dupa o saptamana de discutii .
Dar ne intalnim in harta , cat de curand =) Sa vezi batai de cap , ca cam asta a facut Oceania a mutat dormeze din Wild la ei , mie unul imi Comvine.
Dupa ce am iesit jucatoru a decis ca va intra pe lumea noua si sa lasat. Hai cu dovezi ma daca tot te dai maret.
Nu ma plang de dreturi si chestii de genul. Dar respectul meu fata de colegi e mai mult decat o victorie le o lume. Nu ti-a convenit ca nu am stat si eu vorba unui coleg "capra" si sa nu comentez nimic la tot ce faci. Stiu si tu asta stiu si colegi tai. Mai mult caca decat mananci tu acum nu poate manca nimeni. cum am zis ti-ai dat-o rau cu mesajul ala de mare zmeu si acum incerci sa gasesti scuze, ocolisuri si tot felul de pretexte sa te scoti. vai de pl ta. Noroc cu bogdan ca a mai calmat putin prin wild pe acolo ca tu nu ai fi in stare.
DOAR INCERCI SA TE SCOTI SI NIMIC MAI MULT. STII SI TU ASTA STIU SI CATIVA DIN COLEGI TAI ASTA.Screenshot_3.pngScreenshot_4.pngScreenshot_5.png
YyrPjbU.png

q0GErFf.png

Screenshot_2.png
 

Tie-Break

Membru
Dupa ce am iesit jucatoru a decis ca va intra pe lumea noua si sa lasat. Hai cu dovezi ma daca tot te dai maret.
Nu ma plang de dreturi si chestii de genul. Dar respectul meu fata de colegi e mai mult decat o victorie le o lume. Nu ti-a convenit ca nu am stat si eu vorba unui coleg "capra" si sa nu comentez nimic la tot ce faci. Stiu si tu asta stiu si colegi tai. Mai mult caca decat mananci tu acum nu poate manca nimeni. cum am zis ti-ai dat-o rau cu mesajul ala de mare zmeu si acum incerci sa gasesti scuze, ocolisuri si tot felul de pretexte sa te scoti. vai de pl ta. Noroc cu bogdan ca a mai calmat putin prin wild pe acolo ca tu nu ai fi in stare.
DOAR INCERCI SA TE SCOTI SI NIMIC MAI MULT. STII SI TU ASTA STIU SI CATIVA DIN COLEGI TAI ASTA.Vezi atașament 3858Vezi atașament 3859Vezi atașament 3860
YyrPjbU.png

q0GErFf.png

Vezi atașament 3857
Eu nu inteleg. Cand esti in wild si iei nave= internat/dat afara?:))
 

Anubis.K

Stie Tot
Eu nu inteleg. Cand esti in wild si iei nave= internat/dat afara?:))

cand intri in wild automat esti un sclav si daca nu arati cum vrea 7bal esti interna ce plm
baga bani iulica si deaia, nu te pui tu cu marele pizdocar mai acuma cand are simturi, el e regele puli:)))))))))))) daca nu ii dai la iuli niste puncte pe x4 esti interna automat
mi se pare normal, asta e hitler :))))))))))))))))))))
 

Tie-Break

Membru
cand intri in wild automat esti un sclav si daca nu arati cum vrea 7bal esti interna ce plm
baga bani iulica si deaia, nu te pui tu cu marele pizdocar mai acuma cand are simturi, el e regele puli:)))))))))))) daca nu ii dai la iuli niste puncte pe x4 esti interna automat
mi se pare normal, asta e hitler :))))))))))))))))))))
:))))))))))))))))))))
 

DeletedUser15336

Guest
Iti declar razboi @ciclin . Unde te voi prinde te voi rupe... Ca să înveți ce înseamnă respectul. Și să nu uităm ai lins în cur pe zakynthus ca să câștigi. Tu să pierzi nu sti

sa îți mai aduc aminte ceva ? Pe eubea erai în grepo all sters și ai plecat spunând că te lasi... și de fapt intrasei la gina și atacați fostă alianta.....

Asta demonstreaza totul despre minunatul taucaracter lipsit de scrupule

Statistica încă există. Nu poti nega nimic din ceea ce spun fiindca știi că e adevărat ceea ce spun aici public.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus