Wild Vs Restul Hartii !

  • Autor subiect DeletedUser16935
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

PreotuOrtodox

Membru activ
Orice ati face GREPO FAKE ramane aici si zeul RAGNARAR nu pleaca nicaieri .

Cu cat ne faceti mai mult rau cu atat ne motivam mai tare si ne vom ridica din propria cenusa ca pasarea phoenix .

Nu s a terminat aici bombardierilor .

;)
 

PreotuOrtodox

Membru activ
Cred ca ati si suge pula doar sa ne dam stergere sa nu va bateti corect cam asta sunteti smecherilor dar v-am zis noi tot aici suntem pregatiti sa luptam in cele mai proaste conditii .

Daca Germania ( demos kratos ) a pierdut razboiul , orice e posibil bombardierilor .
 

PreotuOrtodox

Membru activ
Pai Germania era peste tot in al doilea razboi mondial , au cucerit cam tot dar degeaba , tot au pierdut .
Nu numarul face diferenta ci jucatorii .
 

DeletedUser16136

Guest
Martalog batran care mai ai 2 pasi si o basina si mori dreaq in timp ce postezi pe aici cat de mare e pla lui 7bal si ce face Wild , dute fratele meu si stai cu nepotii si ce mai ai tu . Te caci pe tine ca te-ai uitat in harta , pai daca te uitai in harta vedeai ca cel mai avantajos pact pentru Wild era cel cu No Name pt ca sunt opusi fata de noi , si ne puteam extinde de voie si noi si ei .
Aia s-a dus vorba mai departe , nu ca vai dom'le , a devenit el oracol ..... lasa-ne nene , sa jucam cum stim noi , cum vrem noi , nu ne mai purta atat de grija . Pactul cu Anonymous si mai apoi cu Italiani Piccanti s-au facut tocmai datorita jocului murdar prestat in harta de adversari , contul spart a lui teodor37 ,furtul goldului , circulare la noi zilnic , blocarii de insule pe granita sau in spatele nostru s.a , Sa nu mai spun de bombardierii ce au intrat cu colonizari in nucleul nostru poate poate pica Wild .
Cat despre Anonymous actual cei din Wild Fangs V tu crezi ca eu sau ceilalti liderii din Wild nu stim ca ei sunt veriga slaba pe 54 ??? Sau crezi ca nu am discutat astea cu ciclin , dar am acceptat sa vina la noi tocmai pt. a nu imi bate joc de oameni aia , nicidecum ca noi aveam nevoie de oameni in plus , i am luat la noi tocmai pentru a nu renunta la ei .
Pt. ca una din conditiile pactului Wild -Italiani e noi vs. restul fara alte pacte . Dar daca e sa pierd orase si teren pe 54 asta este frate ne-am asumat chestia asta , castigam experienta si poate colegii ce ne vor urma si pe alte lumii de joc .

Apoi cu Kaprice , repet inca odata , credeti ca am vreo retinere in a scrie de pe contul asta sau ceva ???? Coaie eu nu ma ascund dupa conturi.
Aveti ceva sa imi demonstrati ma gasiti in harta .

Sunteti 16 aliante sau cate ati ramas in pact , luati si jucatii grepolis nu mai cersiti atentia Wild-lui .


Ps. pt batranul ala frustrat , daca sunt prost , ipocrit si cum mai crezi tu , ce draq cauti discutii cu mine ?? Inseamna ca esti la fel de ipocrit ca te cobori pe aceasi treapta cu mine .

@paturile hai sa nu vorbim de joc frumos , cand tu mi-ai scris de pe 3 conturi azi .
Si la cum il stiu eu pe @frana66 nu face omul ala prostii fara sa ii fi facut tu ceva .
Plus ca tu ai intrat de " fun " , pai cu ce te afecteaza pe tine un fulger ?????

ce esti ma asa agitat mereu..vezi dreaq sa nu bei apa rece racesti la plamani te baga astia pe covid..mai esti si dezbracat nebunule in poza de profil…….
 

DeletedUser6507

Guest
ce esti ma asa agitat mereu..vezi dreaq sa nu bei apa rece racesti la plamani te baga astia pe covid..mai esti si dezbracat nebunule in poza de profil…….
"asa este",problema vine din copilarie;)),a fost adoptat de o familie care au avut probleme cu nervii,de acolo se trage:).
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus