Wild Vs Restul Hartii !

  • Autor subiect DeletedUser16935
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser13143

Guest
Eu propun sa felicitam câștigătorii ( fara ironie ) .
Felicitări alianței wild pt câștigarea lumii cu Nr 6 ( daca nu mă înșel ) . Doar timpul rămas 6 luni sau 1 an ( in fct de cati sterg ) va mai desparte de câștig .
Mă repet, felicitări !
 

Draven

Stie Tot
Nu jucam, asa`i @PreotuOrtodox, aparent statistica spune altceva :)
UdRcjxm.png

Vezi ca nu am bagat alianta V, sa nu zici ca nu e egal, sa te plangi iar pe aici.
In pula mea, plangi de zici ca doar tu bagi gold :))))
Cum ziceau si alti mai sus, degeaba bagi gold.
Ca iti dai stergere azi, ca iti dai mai tarziu, tot aia e :)))

Vorbesti de manevre in morti tei, da ai uitat cand ai facut conturi in granita si le`ai bagat in vacanta, si inca sunt insule, baga`me`as pl in capu' ala a tau prost si degeaba.
Vorbesti de manevre si mai de mult te rugai sa vii in Wild, inainte sa se deschida serverul :)))
Si de Pingu cand te rugai sv trecut, sa te ia doar pe TINE din toate cele 5-6 aliante ale tale, cam josnic Zewts.
Nu ti le mai scriu inca o data, ca ti le`am prezentat acu' 2 zile, ceva pagini mai in spate.

Cum ti`am spus si atunci SA APARA STEAGURILE ALBE.

Aparent nu mai trimite Zewts Ragnarar jucatori pe grepolis fantoma, cum ziceai pe Apollonia alaturi de @Capone. si Demos Kratos si ce kkturi mai spuneai pe acolo, tot WILD FANGS, da stiu, alianta aia pe care o iubesti si o urasti in acelasi timp, te trimit server de server acolo :)))
 

DeletedUser13143

Guest
N ai bre @maximus2727 ce sa faci , aduc echipa bag gold , gasesc ei manevre sa nu joace grepolis , la ei e jocu de culise :))
Știi că nu-i suport pe unii din wild dar acum chiar nu ai de ce să-i acuzi . Oamenii au făcut un pact , că s-a nimerit că acel pact sa destabilizeze lumea , asta este
Că mănâncă ei cacat că se bat singuri cu toată harta așa sunt ei .
Revenind la lumea asta principalii vinovați sunteți tu și Cornel , la ce va trebuit să-l ft pe ciclin ?! Pt un pact cu iatlieni , la ce plm va ajutau italieni când ai fi putut face pact in 3 ( no name, oceania și voi ) . Îmi ești un tip simpatic că ești pătimaș dar daca nu îți schimbi un pic atitudinea și viziunea pe joc o sa bagi mult gold degeaba .
 

DeletedUser13143

Guest
Eu propun să dați toți ștergere că acuși baga iar V6 ( ne baga in carantină nenea Orban ) și macar acolo știi de la început cu ce alianțe te joci . Aici o sa pierdeți timpul un an că să vedeți același rezultat ( sunt 200 plus aliați va dați seama că nu întoarceți lupta , ca s a întâmplat minunea pe billys sa bată sons in 60 de oameni asta nu se repetă prea curant ) .
 

DeletedUser13143

Guest
Sa nu aud comentarii că nu îi dau satisfactie sau că îl mai încurc un pic că nu ține :)) acum că sa încurcați wild este să-i faceți să joace peste un an singuri .
 

ciclin

Stie Tot
Știi că nu-i suport pe unii din wild dar acum chiar nu ai de ce să-i acuzi . Oamenii au făcut un pact , că s-a nimerit că acel pact sa destabilizeze lumea , asta este
Că mănâncă ei cacat că se bat singuri cu toată harta așa sunt ei .
Revenind la lumea asta principalii vinovați sunteți tu și Cornel , la ce va trebuit să-l ft pe ciclin ?! Pt un pact cu iatlieni , la ce plm va ajutau italieni când ai fi putut face pact in 3 ( no name, oceania și voi ) . Îmi ești un tip simpatic că ești pătimaș dar daca nu îți schimbi un pic atitudinea și viziunea pe joc o sa bagi mult gold degeaba .

Deci si Cornel ii dracu , aha .... credeam ca numai Davidenko , ahaaaaa
 

DeletedUser6507

Guest
Sa nu aud comentarii că nu îi dau satisfactie sau că îl mai încurc un pic că nu ține :)) acum că sa încurcați wild este să-i faceți să joace peste un an singuri .
Da,da:)),daca intra sons-ul:)),facea wild pact cu toata harta:)),asa au facut pact cu italienii ca sa scoata 3-4 jucatori din m44:)),ei nu sunt in stare daca nu le apara cineva granita pe m45(unde sunt amatorii lui david)si pe m54 wild 5(anonimii,muraturile lui)si pe centru sa se bata italieni,asa cheama toti "bombardieri murati" sa scoata acei 3-4 jucatori din m44:)),ce fun este srv asta:)),l-as mai repeta odata:)),voi ce ziceti? @*cosminiq98 ,o parere?Hai ca tu esti sincer:)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus